Forum Dragon Ball Nao

» [Hip-hop] Eldo

Tivinalis Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Tivinalis
Wiek: 29
Dni na forum: 4.805
Posty: 8
Skąd: Zabrze
Tu macie info o nim:
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Poniżej przedstawiam najpopularniejsze utwory Eldo:
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Słucha ktoś? Ja uważam jego twórczość za coś wspaniałego. Przekaz każdego utworu jest niesamowity. Potrafi opisać uczucia w rymach jak najlepszy poeta.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Słucham go, ma nawet dobre utwory, aczkolwiek nie mam czasu tak jak kiedyś analizować tekstów.
On wcale nie rymuje (przynajmniej z tego co słyszę), tak jak chyba większość polskich raperów.
Z tych co podałeś znam 3, najlepszy z nich wg mnie to Nie pytaj o nią.

Obraz
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Polski rap nigdy mi nie podchodził, bo nawet jeśli jakiś tekst jest ok po polsku, to wiem, że milion razy lepiej zarapowałby to jakiś czarnuch po angielsku. Jakoś już mam przekonanie, że biały, a szczególnie polski, raper nigdy nie zrobi kawałka na miarę chociażby średniaka z rap-czarnych. I bynajmniej to nie rasizm, żeby się ktoś zaraz nie dowalił. W moim mniemaniu są po prostu w tym lepsi, tak samo jak, przykładowo, w grze w kosza czy noszeniu telewizorów.
Wracając do Leszka po ustaleniu powyższego: nie słucham i nie będę, bo uszy bolą.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
W noszeniu telewizorów to lepsi są biali, bo oni pracują. Czarni są lepsi w wynoszeniu.
Eldo jakoś mi podszedł nigdy, beat do dupy moim zdaniem. Endzik kiedyś mi go zachwalał, ale nie przekonałem się.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
MaGnum Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MaGnum
Wiek: 28
Dni na forum: 5.219
Posty: 76
Skąd: Bochnia
A ja tam go lubię. Jest najlepszy lirycznie obecnie w Polsce,moim zdaniem, chociaż nie dorówna i tak takim dawnym raperom pokroju nieżyjącego Magika. "Zapiski z 1001 Nocy" bardzo dobra płyta. Flow ma całkiem niezłe. Ogólnie, Leszek jest obecnie jednym z najlepszych MC w Polsce

A co do tego, że czarni są zawsze lepsi, to się nie zgadzam. Eminem to białas, a bije na głowę cieniasów pokroju 50 Centa czy Soulja Boya, którzy są czarni.

http://www.youtube.com/user/magnumSSJ
http://www.youtube.com/watch?v=rogvlB2SP4k

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez MaGnum: 02.02.2011, 14:32
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
MaGnum napisał(a):
A co do tego, że czarni są zawsze lepsi, to się nie zgadzam. Eminem to białas, a bije na głowę cieniasów pokroju 50 Centa czy Soulja Boya, którzy są czarni.
Tu już dochodzi kwestia tego, że nie nazywam tych posrańców raperami, bo to jest jakaś komedia. Eminem też ostatnio nie ma się czym pochwalić.
Mimo wszystko przyznaję rację, że biali w rapie wcale nie muszą być gorsi - ale umówmy się - ilu ich jest? Jak już zasłyną, to tylko liryczną częścią utworu, bo muzycznie rzadko tudzież samo wykonanie jest, w moim mniemaniu, gorsze. Aktualnie kojarzę tylko jednego białaska, któremu pogratulowałbym flow lepszego od czarnuszka - Sluga z duetu Atmosphere.

Opierajam się na kilku piosenkach, więc i może się mylę - moim skromnym zdaniem Eldo nie jest najlepszy lirycznie w Polsce. Odnoszę wrażenie, że Ostremu nie dorównuje, a Fiszowi, którego jakoś pod ten rap można czasem podpisać - tym bardziej.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Nowa płyta Eldo (2010) jest wg mnie bardzo, bardzo dobra. Polecam!

Słychać rymy, ciekawe czy wcześniej też rymował i po prostu tego nie słyszałem.

Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Zmieniłem zdanie na temat Eldo po wysłuchaniu większej próbki jego utworów.
Co prawda beat jakoś nie zachwyca, ale słowa zasługują na uwagę. Mimo że raper, to polubiłem.
Aha, ciekawe jest to, że Leszek jest jednocześnie endekiem i muzułmaninem.

Spotkanie na Nowogrodzkiej 44, młoda prawica, myśląca zaangażowana młodzież, a na wszystko patrzący ze ściany elegancki sędziwy Roman Dmowski dziękuję za zaproszenie było inspirująco .

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Hip-hop] Eldo
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook