Rok 1984 :: Premiera pierwszego rozdziału mangi "Dragon Ball" (33 lata temu)

» Najlepsze sceny

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.813
Plusy: 64
Wasze ulubione sceny z anime lub mangi. Generalnie nie mam tu na myśli tych śmiesznych, bo to na odrębny temat.

U mnie zdecydowanym numerem 1 jest, o czym kiedyś pisałem, końcówka walki Luffy'ego z Crocodilem - ale w anime, w mandze przeszło to bez echa. Cały ten odcinek zasadniczo. Genialne zastosowanie animacji i genialny dobór muzyki. Ani we wcześniejszych odcinkach, ani w późniejszych z czymś na podobnym poziomie się nie spotkałem. Pozostaje jeszcze manga, ale to jak sobie coś przypomnę.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Dni na forum: 4.203
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Napisz, który to był odcinek, chętnie sobie ściągnę i zobaczę, jak niby takie dobre.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Dni na forum: 3.626
Plusy: 10
Zajebiste było jak Luffy zmierzył się z Enelem (albo Enerem, różnie to tłumaczyli). Się zastanowiłem jak on go rozwali, a przeto on gumowym człowiek jest

Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Dni na forum: 3.476
Plusy: 3
W pierwszych 300 odcinkach jak dla mnie najlepszą sceną było spotkanie Robin z matką. Ta rozmowa, kiedy Robin pyta: "Czy to ty, mamo?" i kiedy opowiada, jak bardzo za nią tęskniła, po prostu rozwala.

Strasznie mi sie tez podobala rozmowa Usoppa z Luffym na temat stanu Merry Go w Water 7. Fantastyczny poziom dialogu i ogromny ladunek emocjonalny. Mistrzostwo.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"aoi mikazuki noboru (kaze wa aka o matotte)"

Obraz
kirin.pl

Forum DB Nao » Manga i anime » One Piece » Najlepsze sceny
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump