Forum Dragon Ball Nao

» Need for Speed: Underground 2

Strony:   1, 2
Goku Ssj3 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Goku Ssj3
Dni na forum: 6.541
Posty: 23
no fajne tam som wyścigi uliczne ścigasz sie po ulicach i policja cie łapie ale tylko w paru cześciach

edit:
super girka nie ma lepszej samochodówki po prostu [ ort! ] dobra gra a te dziewczyny som fajne i takrze undergrał
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Moglby mi ktos pomoc??Gram w UNDG2 juz od dluzszego czasu i z sama gra nie mam problemow.Chodzi mi raczej o gre w MULTI.Co zrobic,zeby moc grac przez siec??Wie moze ktos??Jesli tak,to PLEASE HELP.



Probowalem normalnie,jak leci w menu,ale nie chce sie polaczyc z serwerem:/

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Zgodze sie z K2 , równie swietna co nfs 2 jest jedynka. Tylko wnerwiająca jest trochę ta powtarzajaca się muzyczka. Efekty "rozycia" są po prostu zniewalające !! a szczegolnie granie na najwyzszej grafice , to jest to

jedyną grą w którą gralem i moze jej dorownac jest Toca Race Driver 2 i 3 , no i jeszcze Colin Mc Rae 3
Yogi Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.376
Ostrzeżenia: 1
Posty: 59
Skąd: Chełmno
Żeczywiście NFSU2 jest dobra samochodówka ale powiem wam ze jak by do NFSMW dali drifty to by byłom wypasiście a do Carbona dragi to by jeszcze bardziej wypasiście.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
No cóż . . . jak zauważyłem każdej grze z serii NFS czegoś brakuje . . . w HPII nie było tuningu . . . w UDGD miasta, w UDGD2 nie było dnia, w MW nie było Driftu , zaś w najnowszym Carbonie nie ma drag'u Czyżby to był chwyt marketingowy . . . czyżbyśmy nigdy nie mieli ujrzeć całego kompletu z jednym tytule z nagłówkiem Need for Speed ???

Przepraszam za offtop

Ogólnie gra świetna wg. mojego skromnego zdania. Niezwykła grywalność, lokacja, świetne wózki, full opcja tuning oraz fajne laski gwarantują przednia zabawę. Ale prawdziwa zabawa rozpoczyna sie dopiero w czasie gry z kierownica na manualu i ręcznym . . . to dopiero jazda . . .

Pozdrawiam
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Ale prawdziwa zabawa rozpoczyna sie dopiero w czasie gry z kierownica na manualu i ręcznym . . . to dopiero jazda .
Racja, Navaro Tez gralem kierownica na recznej skrzyni biegow,ale jesli chodzi o reczny,to rzadko kiedy uzywalem, praktycznie tylko w Drifcie czasami.Ale jesli chodzi o kontrole wozu,to nie ma porownania Auto plynie po lsniacej szosie,w blasku neonow i gwiazd na nocnym niebie...


PS. Czym najchetniej jezdzicie i ktore wozy sa Waszymi ulubionymi?Bo mnie sie najbardziej podobaja Acura RSX, Ford Mustang i Mitsubishi Lancer EVO VIII A,i Honda Civic na czele.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.650
Posty: 127
Skąd: Limanowa
Tezz mi sie podobala ale teraz gram w NFS Carbon wyjechana fajnie sie tuninguje samochody

ObrazNAKARMObrazNAKARM
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
A o czym mowisz, Gozdek? O Hondzie?Ma bardzo ladna linie nadwozia. Jakie ciekawsze wozki sa w Carbonie?Kurde,trzeba zakupic DVD do kompa,bo nic z tego nie bedzie... Teraz wszystko na DVD praktycznie,a ja jeszcze ze zwyklym CD ROMem zyje i tyle gier mi przelatuje kolo nosa...Ech...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
To jeszcze nie az taki duży problem. Ja mam za slabego kompa , żeby mi Carbon poszedł na średniej grafie, co ja mowie , nawet na najniższej Koledze to nawet nie chce sie instalka włączyc bo ma takiego slabego kompa.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Grałem w Need for speed Underground 2 Dawno i powiem ze sie nie zawodłem . Najbardziej podobaa mi sie muzyka , a dlatego że mi tuningowanie samochodów nie wychodzi , pod wzgledem grafiki tez jest dobrze więc undergrounda 2 oceniam na 5-
Grałem równiez w Need for Speeda Carbona , ale wstyd sie przyznać dobrnąlem tylko do 57 procenta , bo mi drifty i dragi nie wychodziły , aczkolwiek grał ładnie sie prezentuje i chyba sobie teraz ściagne najnowszego NFS czyli Street race o ile sie nie myle . Carbona oceniam na 5.

Grałem w więcej NFS- ów ale mi sie nichce pisać więcna tym skończe .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Paulina94 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Paulina94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.082
Posty: 40
Skąd: Wałbrzych
Wymieniałam Need for speed za najlepsza gre jaka grałam wszystkie cześci wiec ta sie także zalicza. Ostatnio na konsoli zaczęłam ją przechodzić.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
No Paulina94 zaskoczyłaś mnie , chyba jesteś pierwszą dziewczyną która lubi gry wyścigowe, oczywiście na forum
Też w nią grałem. ALe niezbyt długo, takie samochodówki szybko mi się nudzą, ale opiszę moje wrażenia.
Po pierwsze: duża ilość samochodów, przeróżne marki takie jak: Toyota, Honda, Mitshubishi, Ford, Dodge, Peugeot itd, wzorowane na prawdziwych wozach - sietna sprawa, do koloru do wyboru Do tego liczne tryby rozgrywki:
circuit - standardowy wyścig na zamkniętej trasie
drag - wyścig rzogrywany na prostej
drift - jazda na zamkniętym, krętym torze, standardowo wykonujemy wokół niego cztery okrążenia
lap knock out – wyścig podobny do circuit, z tą różnicą, że po każdym okrążeniu odpada zawodnik
sprint – wyścig na otwartej trasie, nie wykonujemy okrążeń – należy pokonać odcinek od startu do mety
time-trial – wyścig na czas: postawione zostaje nam kryterium czasowe, naszym zadaniem jest pokonanie trasy w określonym czasie
tournament – turniej, przeważnie przejeżdżamy pod rząd trzy trasy jednego z trybów, za które naliczane są nam punkty
Po drugie grafika!!!Po prostu miodzio, świetne odwzorowana fizyka jazdy i realistyczne wyglądające kraksy, wygląd wszystkiego mmmm
Oceniam tę grę na 9/10.
Paulina94 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Paulina94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.082
Posty: 40
Skąd: Wałbrzych
Ja od dziecka lubię wyścigówki, cóż na to poradzić mam dwóch starszych braci, musiałam sie do nich przystosowywać. Teraz tak mi zostało i się z tego cieszę, bo nie ma za dużo dziewczyn o podobnych zainteresowaniach do wyśćigówek. Need or speed Underground 2 chyba lepsza od Most Wanted, bo w ogóle mi się nie zacina a u was ??
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.076
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
Ja też odróżniam się od innych dziewczyn i wole i zawsze wolałam auta czy piłke nożnaą od lalki barbie...teraz gdy gram już w wyścigi nie umie odejść od komputera a gdy siedze na placu to właściwie większość spędzam z chłopakami gadająz z nimi tak jakbym była jednym z nich...niektóre dziewczyny uwarzają że mam świra na punkcie wyścigów (co jest prawdą) ale jeszcze większego na punkcie DB i tu zgadzam się z nmi za każdym razem kiedy mi to mówią...ogólnie gra bardzo mi się podoba choć mogła by być ciut lepsza grafika niż jest...

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
Vegeta'San Mężczyzna
Cargo
Cargo
Vegeta'San
Wiek: 31
Dni na forum: 6.055
Posty: 29
Skąd: Polska
Gra jest bardzo dobra,ładna grafika,klimacik,muzyka.Jednym z niewielu minusuw jest to że gra jest bardzo prosta
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
Coz hmm...
dla mne NFS undegrund 2 jest najlepszą cześcią NFS moze sie z nim rownac tylko most wanted bo sa poscigi policyjne czego w undergrundzi brakuje ;/ ale NFS jest swietny i dlugieeeeee tygodnie spedzilem na graniu w to

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc piszę tutaj. Czy ktoś z was wie, kiedy ma być premiera Need for Speed Pro Street w Polsce??? I jestem ciekawy ile trzeba będzie zabulić

EDIT
dzięki wielkie

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez ZameR: 07.10.2007, 12:38
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
PimputeckiSSJ napisał(a):
Dla mnie lepsze Most Wanted
Też tak uważam... Ale trzeba wziąć [ ort! ] pod uwagę że Underground2 powstał prędzej i dla tego jest gorsze. Ale mimo to gra świetna i wciągająca.

[quote="Vegeta'San ]Jednym z niewielu minusuw jest to że gra jest bardzo prosta [/quote]

Nie powiedziałbym,ale może dla ciebie tak. Ja w Most Wanted jestem jednym z najlepszych graczy w polsce.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Need for Speed: Underground 2
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook