Forum Dragon Ball Nao

» [Video] Dragon Ball HISTORY

Czy robić dalsze odcinki?

Czy robić dalsze odcinki?
Tak 50,00% 1 50,00%
NIE 50,00% 1 50,00%
Wszystkich głosów: 2
piter0695 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.758
Posty: 5
Witam, chciałbym się z wami podzielić moją ,,twórczością". Od jakiegoś czasu rozpoczęłem zabawę z animacjami a jako że jestem fanem DB postaram się stworzyć całą historie DB w pivocie. Wiem że to bardzo trudne zadanie ale chce się podjąć .

Tutaj umieszczam zapowiedź :
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Tutaj odcinek 1 :
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Byłbym wdzięczny jakby ktoś dał subka :p

KOMENTOWAĆ!
Mugen Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Mugen
Wiek: 28
Dni na forum: 4.786
Plusy: 6
Posty: 118
Skąd: Biała Podlaska
Za mało płynne są te animacje. Wygląda to jak pokaz slajdów. Po za ty nie wiem czy w pivocie jest taka możliwość, ale tło rób ręcznie w programie graficznym, bo to wygląda syfiasto. Nie wiem rób jakieś dymki lub sam podkładaj głos, bo luźny tekst jest bee. Po za tym zrób własną historie Dragon Ballowych przygód, bo kopie, kopi zaczynają już drażnić. Jest możliwość kolorowania odpowiednich części ciała ? Jeśli tak to się tym zajmij, bo saiyan nigdy nie był cały żółty/złoty.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
NiusieK napisał(a):
bo saiyan nigdy nie był cały żółty/złoty
A że wszystkie inne są całe czarne, to nie zauważyłeś? ;p

Po za tym zrób własną historie Dragon Ballowych przygód, bo kopie, kopi zaczynają już drażnić.
Niekoniecznie. Poza tym jak zacznie wymyślać coś własnego, to pewnie będzie słabe i będzie po prostu jakimś fanfickiem, a tu przecież nie o to chodzi.

Ja bym czcionkę zmienił na jakąś ładniejszą i popracował nad samym językiem. Animacje chyba OK, ale nie wiem jakie Pivot ma możliwości.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
piter0695 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.758
Posty: 5
O tej płynności to jestem świadom, gdyż w tym odcinku postawiłem tylko na dialogi, a gdybym chciał zrobić te 2 ciosy płynne bym musiał przebudowywać cały tekst aby się zgrał. W pivocie niestety nie mogę tworzyć tła ale moge je wgrywać z pliku jpeg ale jest bardzo trudno znaleść jakiś odpowiedni, jeśli byś miał chęci byś mogł mi pomóc szukać . Z głosem jest tak to nie wiem czy w moim programie do edycji video jest możliwość wgrywania dymków, a podkładany głos no niestety odpada, więc niestety kwestia dialogu zostanie taka jaka jest ;/ . Jeśli chodzi o historie to być może kiedyś zrobię własną ale na razie [ ort! ] ćwiecze przekaz t=historii na czymś wyprubowanym ;p. I ostatnia kwesta przykro mi nie da się zrobić kilkokolorowych postaci w pivocie .

Dzięki za komentarz ;p
W razie gdyby ktoś miał jakieś pytania, bądź (co bardzo by mnie ucieszyła ) wskazówki i podpowiedzi proszę pisać na GG- 24589721
piter0695 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.758
Posty: 5
Odcinek 2

* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Mugen Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Mugen
Wiek: 28
Dni na forum: 4.786
Plusy: 6
Posty: 118
Skąd: Biała Podlaska
Nuuuuuuuuuuuuuuuuda ... Dialogi nie mają żadnych emocji. Każdy przy swoim tekście podnosi tylko rękę ... Po za tym wygląd Piccolo mnie powalił xD Wyglądał jak zielony Buu z krzaczastymi brwiami Zainwestuj w gimpa lub photoshopa i ćwicz fotomanipulacje. Przyda ci się to do tła i szukaj dobrych ścieżek dźwiękowych do uderzeń, lotu i postaraj dawać mgiełki chyba że się nie da.
piter0695 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.758
Posty: 5
ODCINEK 3

* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Mugen Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Mugen
Wiek: 28
Dni na forum: 4.786
Plusy: 6
Posty: 118
Skąd: Biała Podlaska
Tylko jedno pytanie sam robiłeś te modele czy są ściągnięte ?

A co do propozycji to popracuj nad dialogami są raczej na poziomie 5 klasy podstawówki.
piter0695 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.758
Posty: 5
Modele były robione przeze mnie
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Walka nawet spoko, ale dialogi kiepskie.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Video] Dragon Ball HISTORY
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook