Forum Dragon Ball Nao

» F.E.A.R

Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.883
Posty: 549
Czy grał ktoś z was w F.E.A.R (First Encounter Assault Recon) ???
Gra po prostu BOSKA!!!
-Grafika na najwyższym poziomie z wykożystaniem najnowszych możliwości (wg. autorów, co się potwierdza)
-Fabuła, która zaskakuje i jednocześnie STRASZY na każdym Kroku
- Wg. Gazety PLAY! " Najlepsza strzelanka od czasu HL2, tylko straszniejsza" - Popieram w 100%

www.whatisfear.com

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.160
Posty: 222
Skąd: Leszno
jedna z lepszych gier strzelanek na swiecie
oceny 10/10 w roznych gazetach o grach
boskie!! swietna grafika i klimat , super fabula , ciekawe bronie i przeciwnic
podobno w tej grze sztuczna inteligencja przeciwnikow jest najwyrzsza ze wszystkich gier
dla mnie MAXXX

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.050
Posty: 283
OOoo fajny temat. F.E.A.R po prostu jest genialny, a z dodatkiem Extraction Point tworzy wprost wybuchową mieszankę, grafika jak na 2005 rok jest IDEALNA, do tego te dźwięki, no i fabuła, to po prostu NAJLEPSZY FPS jaki w życiu widziałem i tu się pochwalę, że mam F.E.A.R.'a i dodatek Extraction Point oryginalne , żeby nie było. Ta gra po prostu rządzi FPS' ami. Takie moje zdanie.

EDIT
Dzisiaj się dowiedziałem, że ma wyjść niedługo kolejny, drugi już dodatek do gry F.E.A.R zatytułowany Perseus Mandate. Będzie to samodzielny dodatek, co znaczy, że nie trzeba mieć podstawowej wersji F.E.A.R. Działa on jak odrębna gra. Premiera w świecie, jest przewidywana na 6 listopada!!! W Polsce podaje się, że ogólnie w listopadzie. Gra ma być nawiązaniem do podstawowej wersji F.E.A.R., lecz nie będzie ona kontynuacją fabuły. Nowi wrogowie, nowe bronie i nowy bohater w fabule równoległej do tej, którą mieliśmy przyjemność poznać przechodząc F.E.A.R. First Encounter Assault Recon. TRZEBA TO KUPIĆ!!! Pozdro wam
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.050
Posty: 283
Przepraszam, że post pod postem, ale pewnie nikt by tu nie wszedł, jakbym zedytował.
Otóż wczoraj odbyła się premiera F.E.A.R. Perseus Mandate na świecie, my niestety musimy jeszcze poczekać do 29 listopada, ale czekanie zaostrza apetyt... Dodatek można już zamówić np. na stronie gram.pl:
http://www.gram.pl/sk8_8A3hGu5_F_E_A_R_Perseus_Mandate.html
podaję też link do gry-online:
http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=10198
Ja właśnie dzisiaj zamówiłem (mam zniżkę )
Jeszcze raz przepraszam za podwójny post. Pozdrawiam
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » F.E.A.R
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook