Forum Dragon Ball Nao

» Co zrobilibyście w obliczu Apokalipsy?

Strony:   1, 2, 3, 4  
PasinQa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
PasinQa
Wiek: 30
Dni na forum: 6.119
Posty: 20
Skąd: CCH
Ja bym postąpił podobnie do Brolli, zamówił bym sobie dziwki hah
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Co ja bym zrobił? Pewnie , że to czego wcześniej nie robiłem na pewno nie brałbym narkotyków, one są w nie moim stylu. Powiedziałbym w końcu dziewczynie która mi sie podoba, że mi się podoba, a te ostatnie dni spędziłbym w domowym zaciszu przed kompem na DBNao xD. Wrogom porachowałbym kości.
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
eMate napisał(a):
do 2012 zdaze jeszcze cos porobic ;D (ponoc ma byc ponownie koniec swiata - tym razem powodz, a wiec od razu sobie kupie ponton ).elo
ja wole arke noego bym stworzyl i bym zabral na nia ladne panienki

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Ja osobiście mam swoją listę rzeczy "zrób teraz" i "zrób kiedy będzie okazja" - więc koniec świata przyspieszyłby tylko realizację planów.

-Pogodziłbym się ze wszystkimi wrogami
-Pojechałbym na wycieczkę do Japonii z rodziną i przyjaciółmi
-Urządziłbym wielką, pożegnalną kolację i zaprosiłbym wszystkich znajomych którzy wyraziliby chęć przybycia.
-Czekałbym na koniec świata niczym na nowy rok, bo kto wie jak by ten koniec wyglądał... może byłby początkiem czegoś lepszego?

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.788
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
ja bym się wyspowiadał ale to swoją drogą

jeśli nam by coś powiedzieli o tym w telewizji to bym w to nieuwierzył , koniec świata będzie ale jak powiedział Jezus nie jest dane nam znać dnia ani godziny więc jeśli coś takiego wam będą mówić to w to nie wierzcie [ ort! ]
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Goji55 napisał(a):
ja bym się wyspowiadał ale to swoją drogą

jeśli nam by coś powiedzieli o tym w telewizji to bym w to nieuwierzył , koniec świata będzie ale jak powiedział Jezus nie jest dane nam znać dnia ani godziny więc jeśli coś takiego wam będą mówić to w to nie wierzcie [ ort! ]
Wiesz, że to może nastąpić jutro?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Ja bym pożyczył z banku tyle gotówki, ile tylko można. Za tą kasę zafundowałbym sobie wszystko to, czego nigdy nie miałem a potem żałował, że nie mam czasu na nacieszenie się zakupami

Raczej nie wariowałbym ze strachu- to potrafi każdy. Możliwe, że użądziłbym sobie wycieczkę na miejsce, gdzie rozpocznie się kataklizm (czy co nas tam czeka) i zajął miejsce w pierwszym rzędzie, albo na balkonie, żeby mieć dobry widok
W końcu to ma być Koniec Świata, więc niech przunajmniej będzie widowiskowy!
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
paintball_0 napisał(a):
Ja bym pożyczył z banku tyle gotówki, ile tylko można. Za tą kasę zafundowałbym sobie wszystko to, czego nigdy nie miałem a potem żałował, że nie mam czasu na nacieszenie się zakupami
A potem okazałoby się, że końca świata nie ma i wszystko trzeba spłacić

Goji55 napisał(a):
ja bym się wyspowiadał ale to swoją drogą
Ciężko mi uwierzyć, że się z Tobą zgadzam, ale też bym tak zrobiła.

Oprócz tego, to myślę, że pojechałabym w jakieś fajne miejsce, gdzie nigdy nie byłam, np. do Japonii, najlepiej na jakiś wyrąbisty koncert. Podejrzewam, że byłby to koncert Hyde albo Laruku. Hideto za nic w świecie by tego nie przegapił XD XD

Dark Sky napisał(a):
Powiedziałbym w końcu dziewczynie która mi sie podoba, że mi się podoba,

To jest myśl.... tyle, że ja bym to powiedziała mojemu obiektowi, który jest oczywiście chłopakiem....

Dark Sky napisał(a):
te ostatnie dni spędziłbym w domowym zaciszu przed kompem na DBNao
Razem z Klanem Takeda.

Pax napisał(a):
-Pogodziłbym się ze wszystkimi wrogami
Super pomysł.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Okradał bym sklepy

Pax napisał(a):
-Pogodziłbym się ze wszystkimi wrogami
Z niektórymi tak , niektórych pozabijał...

Dark Sky napisał(a):
te ostatnie dni spędziłbym w domowym zaciszu przed kompem na DBNao
Beznadziejny pomysł.. chociaż [ ort! ] dla innych morze fajny :p


Goki55 napisał(a):
ja bym się wyspowiadał ale to swoją drogą
na pewno [ ort! ] bym tak zrobił.

Pax napisał(a):
-Czekałbym na koniec świata niczym na nowy rok, bo kto wie jak by ten koniec wyglądał... może byłby początkiem czegoś lepszego?
Nad takim czymś musiałbym się zastaowić ale bardzo ciekawa i interesująca opcja .

Avensus napisał(a):
uprawiajac najlepsze sporty ekstremalne. Sprobowalbym wszystkiego, bo i tak niedlugo bym umarl
też by się starał ...

Dark Sky napisał(a):
Powiedziałbym w końcu dziewczynie która mi sie podoba, że mi się podoba,


he mam takich wiele sporo czasu by zajeło mi ich znalezienie .

Jednym słowem było by mi smutno i tyle
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Co ja zrobiłbym w obliczu Apokalipsy w ? Tak szczerze nigdy się na tym poważnie nie zastanawiałem, raczej w przeszłości żartowałem sobie z tego ( a nasiedzę się przed komputerem do bólu pogram w Playstation, najem się do syta) takie dziecińce, głupie myślenie, jednak teraz gdy mam już trochę więcej lat (dodam, że o końcu świata mówiono już w 1999r.) Zacząłem bardziej się nad tym zastanawiać. Ktoś napisał, że na modlitwę będzie za późno, moim zdaniem na modlitwę nigdy nie jest za późno, dlatego gdyby już nie było dla ludzkości ratunku modliłbym się do Boga o to, aby to wszystko jak najszybciej się skończyło, jeśli jednak dane byłoby mi przetrwać Apokalipsę (w co osobiście nie wierze) starałbym się w jakiś sposób przeżyć w tych trudnych warunkach.
A co bym zrobił w obliczu Apokalipsy?
Pogodziłbym się ze wszystkimi znajomymi z którymi byłem dotychczas skłócony
Spędziłbym jak najwięcej czasu z moją rodziną
Powiedziałbym w końcu mojej znajomej co tak naprawdę do niej czuje
Pograłbym na komputerze
Spróbowałbym się wyspać ;p
Wiem jedno, jeżeli żyje w czasie Apokalipsy chciałbym aby w czasie końca była przy mnie moja najbliższa rodzina, nie wiem co bym zrobił jeżelibym musiał przeżywać to sam.
Czekam na wypowiedzi
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Jeśli mam być szczera to nie mam zielonego pojęcia. Mogę jedynie napisać, jakbym chciała się zachować w obliczu Apokalipsy ale nie dałabym gwarancji, że tak właśnie postąpie. Zresztą nigdy się nad czymś takim nie zastanawiałam, bo niby po co. Na razie muszę mysleć o bardziej realnych rzeczach a nie o czymś, co może nastąpić za kilkaset lat (lub więcej).

Dark Sky napisał(a):
Pograłbym na komputerze
Spróbowałbym się wyspać
Nie żebym się czepiała, ale to byłyby ostatnie rzeczy, które chciałabym zrobić. W obliczu zagłady pewnie nawet nie zmrużyłabym oka, tylko prawdopodobnie poszukałabym jakiegos schronienia, które pomogloby mi przeżyć.

Co innego pisać, co zrobie, gdy siedzi się przed komputerem, wokół jest cisza i spokój i wiesz, że nic takiego się zdarzy a co innego jest zachować się właśnie w czasie takiego zagrożenia. Nie przewidzisz swojej reakcji, możesz się zachować wręcz odwrotnie niż tak, jak napisałeś. Na pewno ogarnęłaby mnie (i pewnie większość ludzi) wielka panika, a strach, twój i innych dookoła, to najgorszy doradca. Tak więc na pewno nie zachowałabym spokoju, a co bym zrobiła to okazałoby się dopiero w czasie Apokalipsy.

No to tak podsumowująć pojęcia nie mam co bym zrobiła, nie jestem w stanie przewidzieć swojej reakcji, no ale Apokalipsa nam na razie nie grozi więc nie mam się czego obawiać.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Tak samo jak Natalka nie mam pojęcia. Wydaje mi się, że pewnie porzuciłbym szkołę i zaczął spełniać marzenia. Pojechał w najpiękniejsze miejsca świata, skoczył ze spadochronem i ... wiele więcej. Zrobił to o czym zawsze marzyłem, wziął kredyt i zaszalał

Gdybym wiedział o apokalipsie rok wcześniej zacząłbym też się modlić. Wiem, że to jest jakie jest modlić się w obliczu zagrożenia a normalnie mniej uwagi przywiązywać do danej czynności, ale jestem pewny że to bym zrobił.

Tylko co z tym kredytem jakby się apokalipsa nie spełniła
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Natalia ma rację. Teraz można sobie planować, a rzeczywistość pokazała by zupełnie co innego.

Apokalipsa to zupełny koniec świata, ma trwać, dopóki nie zginą wszyscy, tak więc szukanie schronienia jest bez sensu.

Dark, znowu się czepiasz tego końca świata. Człowieku, masz 18 lat, weź okaż trochę powagi, a nie ciągle się zastanawiasz, co będzie na końcu świata. To już któryś z kolei temat o Apokalipsie. Ochłoń nieco i zajmij się czymś pożytecznym. Prorokowanie wiele sensu nie ma.

Jesteś zadaje się wierzącym katolikiem (nota bene są niewierzący katolicy ^^), więc skoro napisali: "Nie znasz dnia ani godziny", to nie napalaj się jakimiś tam wiadomościami o rychłym upadku. To nawet niewskazane.


Nie odbieraj tego jako atak. To tylko dobra rada.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ja bym stanął na dachu mojego wieżowca, otworzył chłodne piwko i patrzył to jak ludzkośc szlak trafia, a później bym przyjął na siebie ciężar stworzenia nowego społeczeństwa.

I tak olejecie tego posta, jak olaliście słowa chrystusa więc rozpisywac się jakoś nie będe. Powiem tylko tyle ze i tak wybuchnie panika, poleją się łzy, zaczną sie szczere wyznania miłosne ale też grzechów i win.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Kupę bym zrobił.

I tak olejecie tego posta, jak olaliście słowa chrystusa więc rozpisywac się jakoś nie będe.
Wypraszam sobie, ja już dziś ogłaszam cię moim prywatnym nowym mesjaszem.


A tak z innej mańki, to właśnie żyję w obliczu mojej prywatnej apokalipsy przyjmując że życie jest sztuką umierania. !? mnie teksty w stylu "spełniłbym marzenia", "powiedział dupie co do niej czuję" etc. !? byście zrobili. Na razie odkładacie to na emeryturę, czy inną cholerę, bo nie możecie się pogodzić że nigdy tego nie zrobicie. W obliczu apokalipsy nie byłoby paniki. Ludzie udawali by że nic się nie dzieje, tak jak dzisiaj oddalają od siebie myśl o własnej śmiertelności. Kończę, bo nie warto.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Upiłabym się, przynajmniej śmierć mniej by bolała i nie musiałabym martwić się o kaca
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jak komuś się temat nie podoba, to niech w nim nie pisze, tyle.
Nic na siłę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Dark Sky napisał(a):
nie wiem co bym zrobił jeżelibym musiał przeżywać to sam.
Dark Sky napisał(a):
Spróbowałbym się wyspać ;p
Z rodziną najlepiej zwłaszcza jak masz jakieś fajne kuzynki


Co ja bym zrobił? Sprzedał wszystko (co nieswoje również ) pojechał we wszystkie zakątki świata jakie możliwe wszędzie byłbym chamem i człowiekiem szastającym kasą .... ahhh no i kupiłbym "Lecha" bo chwile mogą być jeszcze piękniejsze

szczecin
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
CO ja bym zrobił? Poszedłbym do Drewniaka z Joe i oblał ten koniec świata- w końcu nowe święto Pozniej bysmy sie spalili i tak dalej, jak na codzien.
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.673
Posty: 128
Skąd: Polska
Przypomniał mi się sławny Train Rider... Koleś nie miał nic do stracenia. Czyli jednak brak jakichkolwiek perspektyw związanych z przyszłością może drastycznie zmienić nasze zachowanie. Ludzie najprawdopodobniej przestali by się troszczyć o przyszłość wnuków...

Oficjalna tabelka power leveli z Daizenshuu: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=134074#134074 No... może nie taka oficjalna, ale jest najlepsza jaką widziałem.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Co zrobilibyście w obliczu Apokalipsy?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook