Forum Dragon Ball Nao

» Rodzina Goku czy Vegety?

Strony:   1, 2, 3, 4

Rodzina Goku czy Vegety?

Rodzina Goku czy Vegety?
Rodzina Goku 63,77% 44 63,77%
Rodzina Vegety 36,23% 25 36,23%
Wszystkich głosów: 69
Szymon-kun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Szymon-kun
Wiek: 27
Dni na forum: 4.520
Plusy: 1
Posty: 22
Skąd: Kotlin/Jarocin
Ech... Goku był zabawny a tu od razu z niego idiotę zrobili, co za świat Przyznam, Goku nie był najinteligentniejszą postacią w DB, ale nie było mu to szczególnie potrzebne, on jak i Vegeta byli stworzeni do walki, a to mu akurat wychodziło świetnie i nie przesadzę jeśli powiem, że lepiej od Vegety

Starczy, bo zaczyna nachodzić mnie chęć odejścia od tematu Więc teraz odnośnie rodzinki stawiam na rodzinkę Goku.

Chi-Chi - Nadopiekuńcza, kładła nacisk na naukę Son Gohana, Kochająca matka i żoneczka, praktycznie głowa rodziny, postrach Saiyan Przypomina mi własną matkę przed kilkoma laty

Gohan- Świetny wojownik, jak sam Goku powiedział, bardziej utalentowany od niego i być może gdyby nie nauka mógł stać się najpotężniejszym wojownikiem w całej ekipie. Moja ulubiona postać w DB.

Goten- Zabawny chłopak, nie wiedzieć czemu, mimo jego lenistwa lubię go. Nie trenował tak jak ojciec, ani jak brat przed jego narodzinami co czyniło go raczej miernym wojownikiem, wolał wieść normalniejsze życie toteż uganiał się za panienkami.

Podsumowanie- Typowo rodzinna atmosfera, sympatyczna rodzinka, mimo, że często brakowało Goku, wszyscy bardzo się kochali. Było to widać w przeciwieństwie do rodzinki Vegety. Nie twierdzę, że nie było w niej rodzinnej miłości, była, ale nie okazywali jej tak sobie.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Goku, lubię Chichi, małego Gotena, ojca Chichi, Gohana, Videl, Pan Bardziej mi przypadli do gustu niż Briefsowie, są cieplejsi i milsi.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4

Forum DB Nao » » » Rodzina Goku czy Vegety?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook