Forum Dragon Ball Nao

» Muskuły Frezzera!

Pride Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Pride
Wiek: 25
Dni na forum: 4.793
Posty: 31
Skąd: Rzeszów
Zastanawia mnie fakt iż mimo że Frezzer na 100% procent mocy był dużo szybszy niż na swojej poprzedniej formie a jak sam cell powiedział przy transformacji muskułów zwiększa się siła ale szybkość dużo tracia a jak wszyscy wiedzą to Frezzer na swojej max mocy miał mega muskuły! Co o tym myślicie?
Michał333
Wojownik
Wojownik
Michał333
Dni na forum: 4.739
Posty: 46
Nie pamiętam dokładnie, ale Freeza wszedł na 100% chyba przed tym, jak Goku osiągnął SSJ. Jeżeli tak, to mogło się tylko wydawać, że zwiększył swoją szybkość, bo przed tym i tak był silniejszy od Goku. (nie jestem pewny czy dobrze mówię )
SonGoten123 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
SonGoten123
Wiek: 26
Dni na forum: 4.744
Posty: 95
Skąd: Warszawa
No właśnie ten fakt też mnie zastanawia . Bo 100% mocy Frezera to była jego 3 Forma . Ale jak miał tą 3 formę to miał małe muskuły . W 2 miał nawet duże . ( mam nadzieje że się nie mylę )

http://www.youtube.com/watch?v=FukllHZqQn8
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.400
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
@SonGoten123: Freezer 100% to była jego 5 forma. W 1 był mały (patrz mój avatar), w 2 urósł i wyrosły mu bardziej rogi, w 3 wyglądał jak z filmu Alien, w 4 'zrzuca skórę', no i w 5 jak przechodzi na max power, to rosną mu mięśnie.

@Michał333: Freezer przechodzi na 100% dopiero później, gdy Goku przeszedł w SSJ. Wcześniej nie musiał używać całej swojej mocy.

@Pride: Cell odnosił się do Saiyańskiej formy USSJ, która była dużo potężniejsza od 100% mocy Freezera. Dlatego możliwe, że jego umięśnienie nie było na takim poziomie, aby mu przeszkadzało.

Grupa Mirai
Pride Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Pride
Wiek: 25
Dni na forum: 4.793
Posty: 31
Skąd: Rzeszów
Faktycznie o tym nie pomyślałem thx Yasiek ale jak wytłumaczysz fajt iż goku z Freezeram na samym początku walczył na 10x kaiho ( czyli był 10x silniejszy niż zwykle) a jak się przemienił w ssj to musał być minimum 11x silniejszy czyli logicznie patrząc każda transformacja musi podwyższyć siłę o minimum 11x tak? to cell po wchłonięciu C17 był z 2,5x silniejszy od ssj a Vegeta na ssj2 był silniejszy od cell na pewno [ ort! ] nie 10x tylko max 2!!
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.400
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
W walce z Freezerem został użyty przez Goku Kaioken x20 (+ kamehameha). Co do SSJ to słyszałem, że zwiększa siłę x50.

Grupa Mirai
Pride Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Pride
Wiek: 25
Dni na forum: 4.793
Posty: 31
Skąd: Rzeszów
Ale Yasiek to zaprzecza się na wzajem a poza tym nie wyjaśniłeś mojego stwierdzenia ,,cell po wchłonięciu C17 był z 2,5x silniejszy od ssj a Vegeta na ssj2 był silniejszy od cell na pewno nie 10x tylko max 2!!''
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.400
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Wiesz te przeliczniki po sadze Freezera stają się skomplikowane, ja tego nie liczę ile razy ktoś jest silniejszy, bo szczerze nie ma sensu i taka wiedza nie jest do niczego potrzebna.

Grupa Mirai
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Muskuły Frezzera!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook