Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball AF (Alternative Future)

HipHop2012 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 23
Dni na forum: 2.420
Posty: 1
Skąd: Łódź/Pabianice
Siemano, co wy na to jakbyśmy napisali sobie DB AF ? Jeżeli wyszłoby nam to w miare dobrze, można by było podesłać pomysł do osób które chciałyby zająć się realizacją tego pomysłu. Ja napisałem już pierwszą sage. Proszę oceniajcie jak coś będę wprowadzał poprawki. Napiszcie co o tym sądzicie, i oczywiście wymyślajcie ciąg dalszy mojego pomysłu.
Wasze pomysły na ciąg dalszy proszę o wrzucanie na www.speedyshare.com bądź przysyłanie ich na mój e-mail Knaps1@wp.pl Prosiłbym żeby było to napisane w Wordzie.

Saga I (moje rozpoczęcie pomysłu) : http://www.speedyshare.com/files/28807417/Dr ... _Saga1.pdf

Mam nadzieję, że będziecie uczestniczyć w tym pomyśle. Pozdrawiam!
Kathlar Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Kathlar
Wiek: 23
Dni na forum: 3.350
Plusy: 1
Posty: 2.733
Skąd: Łódź
Pewnie się obrazisz, ale nikt nie będzie chciał Ci pomóc. Pierwsza saga którą wymyśliłeś jest kompletnym gównem - brak sensownej fabuły, wróg się bierze znikąd, wyłącznie walki i wepchany na siłę poziom SSJ5. I takie pytanie - po co w ogóle "Songotan", skoro tylko wskrzesił bohaterów? Nikt nie będzie chciał pisać dalej (chyba, że liczysz na pomoc jakiegoś 12-latka), bo początek jest okropny... Zobacz sobie jakąś sagę DBZ, np. Buu i zobacz jak długo czekało się na pojawienie Buu, a co dopiero na ostatnią walkę. Poza tym - w DB nigdy nie było takiego nadmiaru postaci jak Ty prezentujesz... Wskrzeszanie wszystkich wrogów i fuzja? Idiotyzm jakich mało... I na koniec - czemu seria nazywa się Alternative Future, skoro dzieje się po GT? Nie widzę tutaj żadnej alternatywnej przyszłości...

A i jeszcze coś - nikt nie będzie chciał zrealizować scenariusza, który mu podeślesz, bo żadna poważna firma nie zrobi DB, bo nie ma do tego praw, a ktoś prywatny będzie wolał wymyślić samemu fabułę, bo to ciekawsze niż samo rysowanie, a Twoja fabuła mówiąc kulturalnie jest do niczego...

HipHop2012 napisał(a):
oczywiście wymyślajcie ciąg dalszy mojego pomysłu.
Przestałeś robić to do niczego nie prowadzące gówno i zająłeś się czymś pożytecznym.

Obraz
SonGoten123 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
SonGoten123
Wiek: 20
Dni na forum: 2.465
Posty: 95
Skąd: Warszawa
Ja tam nie strzele takiej krytyki jak Kathlar ale myślę troszkę podobnie ja np : lubie pisać swoją opowieść i swoje rysunki z postaciami z db ale ja też inne wymyślam . więc wiesz ale to twoje to troszkę jest bezsensu . Kathlar trochę ciebie za bardzo skrytykował . No ale ma racje . poszukaj HipHop2012 innego forum gdzie ci będą robić tego ciąg dalszy , albo po prostu zrób coś innego . przykro mi .

pozdrawiam

http://www.youtube.com/watch?v=FukllHZqQn8
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 29
Dni na forum: 4.873
Plusy: 64
Posty: 11.410
Skąd: Gdańsk
HipHop2012 napisał(a):
Jeżeli wyszłoby nam to w miare dobrze, można by było podesłać pomysł do osób które chciałyby zająć się realizacją tego pomysłu.
Co rozumiesz przez realizację pomysłu? Stworzenie mangi, filmu czy po prostu napisanie opowiadania na podstawie tego nibyszkicu?

Niezależnie od odpowiedzi jest to pomysł zwyczajnie chybiony.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Dragon Ball AF (Alternative Future)
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2018 DB Nao
Facebook