Forum Dragon Ball Nao

» Ulubione typy barów, restauracji etc.

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Hmm
Tak więc. Czy macie jakieś ulubione sieci barów, restauracji,etc? Jeśli tak, to jakie?
Jeśli chodzi o mnie:
Co do barów- przeważnie za nimi nie przepadam. Owszem zdarza się mi czasem w nich jeść, ale i tak ich nie lubię(smród petów, jedzenie mi nie smakuje,etc.). Jeśli już to lubię MCDonalda ,ale i tak jem tam raz na ruski rok. Nie cierpię nbr. z nich KFC(za ostre jedzenie dla mnie). Poza tym przeważnie nie przepadam za fast foodami,chyba, że jestem głodna i nie mam jak co zjeść-np. jestem na mieście i np. zgłodniałam to zdarza się, (ale to traktuję jako deskę ostateczną)
Co do restauracji: bardzo lubię w nich jadać. Moimi ulubionymi to są naleśinkarnie i pizzerię. Co do Pizzeri moimi ulubionymi to pizzeria dominum i chili pizza. Nie lubię zaś Pizza Hut.
A wy?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
W Pizza Hut pizze są małe, bardzo drogie, a wcale jakoś świetnie nie smakują. Żarcie z McDonald's i KFC przeważnie lubię, ale raczej nie jadam, do restauracji rzadko chodzę i nie mam żadnych ulubionych

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
SonGoten123 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
SonGoten123
Wiek: 26
Dni na forum: 4.725
Posty: 95
Skąd: Warszawa
Ja tam lubię MacDonald's ponieważ lubię sobie cheeseburgera zjeść ( mniam )
Sprzedają też frytki i szejki ( pychota). To moje zdanie . Co do restauracja to tak może jest dobre żarcie i jest wypasiono . Ale płacisz miliard złotych i czekasz sto lat w kolejce , musisz być elegancko ubrany . Nie to nie dla mnie . Pizze też lubię . Ale nie przepadam za kebabami fuj . ( u kebabie masz w ** surówki i kawałek mięsa i tak zwęglonego na popiół ) A lubię też jeść e KFC bo tam serwują takie z******** hot szoty i serwują infinite CoCa Coli . A poza tym w hot szotach dają jeszcze porcie frytek można się tam najeść do syta . King burger jest tam wszystko to co w McDolald's i w KFC razem wzięte . To moje zdanie

http://www.youtube.com/watch?v=FukllHZqQn8
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Zdecydowanie bary podchodzące pod meliny. Z tandetnym żarciem i jeszcze gorszymi kiblami. Jedyny plus takich miejsc to tani alkohol i cotygodniowe darmowe dyskoteki do upadłego. Za sieciami typu KFC nie przepadam i rzadko tam bywam. Restauracje są dla mnie za drogie i zbyt nudne.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kiper napisał(a):
Zdecydowanie bary podchodzące pod meliny. Z tandetnym żarciem i jeszcze gorszymi kiblami. Jedyny plus takich miejsc to tani alkohol i cotygodniowe darmowe dyskoteki do upadłego.
Moja krew

McDonalds i KFC lubię, ale bywam tam rzadko, gdyż miniaturkami hamburgerów, cheeseburgerów i kurczaków ciężko się najeść. Pizza hut? tak samo jak Got, jest tam drogo, pizza niekoniecznie lepsza, wolę sobie zamówić do domu z DaGrasso, gdzie za równowartość pizzy z PH dostać można jeszcze dodatki a i pizza większa. Lubię także bary mleczne, zwłaszcza po imprezach, gdzie piło niemałą ilość alkoholu żeby zjeść coś ludzkiego. Kebab, to jedyny fast food jaki jem często, gdyż jest bardziej zdrowszy i także można się nim najeść. Restauracje? tylko przy okazji imprez okolicznościowych (przyjęcia, wesela, stypy, komunie), może bywałbym częściej z dziewczyna, ale najpierw trzeba ją mieć.

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Jakiegoś ulubionego baru to nie mam, grunt by był tani i można byłoby się najeść xD McDonalds i tego typu podobne jakoś mnie nie ciągną, jedzenie jakieś super nie jest. Już wole iść na pizze. W moich okolicach preferuje Torridon - pizza świetna i w rozsądnej cenie. Natomiast tu w Krk DaGrasso ale wtedy jak mamy ze znajomymi siłę ruszyć się z akademika, tak to Maxi Pizza zamawiana przez neta - w sam raz na kaca^^ W Pizza Hut byłam raz i nie zamierzam już być więcej - mała pizza jest faktycznie mała. Kebab, tortilla jak najbardziej, szczególnie u Szwagra gdzie za 11 zeta jest taka tortilla że nie można ją zjeść. Tak samo z zapiekanką - jak dla mnie mała i tak jest za duża żeby zjeść od razu całą. Poza tym dużo mięsa a w innych tego typu barach dają małą ilość. Bardzo dobry jest także chińczyk, jedna porcja w sam raz dla dwóch osób. Restauracje nie, drogo tam jest, bardzo rzadko, jeśli padnie hasło, że jemy drogo a lepiej a nie tanio by się najeść xD Z tego co wiem niedaleko mnie jest dobra knajpka - Eden, za 12 zeta dwa dania i to całkiem spore. Na razie nie byłam jeszcze bo muszę kończyć to co mam zamrożone w zamrażalce xD

Katz napisał(a):
może bywałbym częściej z dziewczyna, ale najpierw trzeba ją mieć.
To do dzieła! Nie ma na co czekać^^

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
U mnie z tym bywa różnie, ponieważ mieszkam w takim rejonie Polski, gdzie do tego typu miejsc dostępność jest ograniczona i tak najbliżej siebie mam taką małą knajpkę, którą prowadzą mili państwo, a otwarta jest tylko w sezonie, co wiąże się z dużymi kosztami ( na portfele przyjeżdżających, bo miejscowi, to nie bardzo) i tak, piwo np kosztuje 5 zł, a z fast foodów jedynym wyborem jest zapiekanka za 4, która jak się ją je to jest ostra i nie da się jeść jej bez napoju ;p.
Co do restauracji jestem bardzo okazjonalnie, ostatnimi czasy byłem kilka lat temu, nie narzekam, bo w domu mama bardzo dobrze gotuje, pamiętam, że to był jakiś samolot w Rzeszowie. Było to na wycieczce w podstawówce, podano nam ruskie pierogi.
Co do pizzerii, to chyba najbliżej jest Orlik, a McDonalds o ile się orientuje jest w Krośnie.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Preferuję kawiarnie, chodź częściej bywam w pizzeriach.

Co do tego jak często się wybieram, to można powiedzieć, że średnio dwa razy w miesiącu - jakoś tak.

Obraz
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Hmm. Nie mam jakiś ulubionych miejsc gdzie mogę zjeść. Głównie pewnie z tego względu, że w moim mieście jest straszna bida w tym temacie. Jest dobry miejscowy bar, gdzie robią znakomite, duże i tanie hamburgery. Jednym najesz się porównywalnie do czterech z McDonaldu, za niespełna 4 zł. Poza tym polubiłem przesiadywać w takiej jakby knajpie, która jest otwarta tylko na wakacje ponieważ znajduje się przy szkole. Swoją droga idiotyczny przepis. Jest położona w fajnym miejscu, przy jeziorku i przede wszystkim sprzedają mi tam piwo. Do tego jest bilard, który stał się moim nowym hobby. Ze znanych marek przeważnie wybieram KFC bądź McDonalds. Lubię również pizzę z DaGrasso, mają wyśmienite sosy.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Marimo napisał(a):
Jest położona w fajnym miejscu, przy jeziorku i przede wszystkim sprzedają mi tam piwo.
Przestępstwo popełniają ;<!

Co do ulubionych knajp, to uwielbiam bary szybkiej obsługi. Szybko, tanio, wygodnie i smacznie. Jakoś nie rusza mnie gadka o obrzydliwym, miesięcznym tłuszczu, czy legendy o spuszczaniu się do majonezu. W restauracjach jadam rzadko, nie stać mnie, a z rodzicami chodzić mi się nie chce.
Jakieś dwa lata temu miałam z moim bratem stronę internetową, gdzie ocenialiśmy szczecińskie budki z kebabami. Najadłam się wtedy tego wytworu za wszystkie czasy, ale nie da się ukryć, że kebab zawsze pozostanie moją miłością i nigdy nie odmówię zaproszenia na dobrego kebsa.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Ulubione typy barów, restauracji etc.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook