Forum Dragon Ball Nao

» Złote Wazony 2011

Strony: 1, 2  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.883
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Pragnę zaprosić wszystkich użytkowników DB Nao, do wzięcia udziału w głosowaniu II edycji największego plebiscytu na tym forum. Minęły 2 lata od poprzedniego głosowania, w którym sporo się zmieniło, inni przyszli, inni odeszli zmieniły się opinie, zachowania, tak więc zdecydujmy, kto przez następne następne 2 lata będzie nosił jaki tytuł na forum!

Zasady:
- Można głosować na każdego użytkownika (aktywnego i nieaktywnego)
- Można głosować tylko na jednego użytkownika w danej kategorii
- Głosować może każdy, warunek jest jeden, trzeba mieć min. 50 napisanych postów
- Nie głosujemy na siebie

Głosy możemy edytować. Jeżeli nie jesteśmy pewni co do naszego wyboru, bądź chcemy poczekać z oddaniem głosu w danej kategorii, możemy to zrobić w późniejszym czasie. Jednakże ostateczny głos ma zapaść do terminu zamknięcia głosowania.

Głosowanie potrwa do: 17 lipca, do godz. 20:00

Nominacje użytkowników, oddajemy w 30 kategoriach:

1) Junior Admin - Użytkownik, który waszym zdaniem zasługuje na miano drugiego admina forum. Kategoria pozytywna.

2) Ikona - Użytkownik wyróżniający się na tle innych, którego postać waszym zdaniem sprawia, że forum jest takie, a nie inne. Ikona forum, bez której nigdy nie będzie tak samo. Kategoria pozytywna.

3) Nieskazitelny- Kategoria dla użytkownika, który przez cały okres swojego pobytu na forum świecił przykładem dla innych, przestrzegając zasad regulaminu oraz zachowując dobre relacje międzyludzkie. Jest to kategoria pozytywna.

4) Pomocnik - Użytkownik będący przykładem koleżeństwa. Zawsze skory do pomocy, zarówno jeżeli chodzi o forum, jak i poza nim. Kategoria pozytywna.

5) Twórca - Człowiek mający zdolność poruszania ludzkich umysłów. Twórca wielu interesujących, nowatorskich tematów, działów, które zmieniły obraz forum. Kategoria pozytywna.

6) Pracuś - Użytkownik wkładający najwięcej czasu i serca w rozwijanie się forum. Kategoria pozytywna.

7) Mówca - Osoba wyróżniająca się w dyskusjach, której przemyślenia, spostrzeżenia, pchnęły temat dyskusji o "lata świetlne". Kategoria pozytywna.

8) Mędrzec - Osoba posiadająca szeroką wiedzę w różnych kategoriach tematycznych. Kategoria pozytywna.

9) Polonista - Chodzący słownik języka polskiego. Osoba świecąca przykładem w zakresie posługiwania się naszym językiem ojczystym. Kategoria pozytywna.

10) Znawca - Użytkownik dostarczający najwięcej nowinek oraz informacji ze świata Dragon Ball. Kategoria pozytywna.

11) Autor - Osoba, która swoimi autorskimi pracami przyćmiła resztę forum. Tyczy się to rysunków, grafiki, tekstów, AMV oraz muzyki. Kategoria pozytywna.

12) Komik - Człowiek z poczuciem humoru, wywołujący pozytywny uśmiech na naszych twarzach. Kategoria pozytywna.

13) Koneser - Użytkownik mający najlepszy gust w kwestii doboru avatarów, sygnatur, oraz ogólne poczucie dobrego smaku. Kategoria pozytywna.

14) Szeryf - Kategoria wyłącznie dla moderatorów oraz roninów. Moderator, który najlepiej wywiązywał się ze swojej roli. Bierzemy pod uwagę nie tylko fakt przestrzegania regulaminu, ale także pomocy użytkownikom oraz ogólnej sprawiedliwości. Kategoria pozytywna.

15) Model/Modelka - Osoba, której uroda przyćmiła nas. Jednym słowem - ciacho. Kategoria pozytywna.

16) Redaktor - Kategoria wyłącznie dla redaktorów. Osoba, która waszym zdaniem napisała najlepsze teksty/recenzje na DB Nao. Kategoria pozytywna.

17) Kulturalny - Użytkownik wyróżniający się wysoką kulturą osobistą. Kategoria pozytywna.

18) Rozbójnik - Użytkownik, który miał największy problem z akceptacją zasad regulaminu. Kategoria negatywna.

19) Spamer - Osoba, której posty nie wnosiły nic nowego do toczącej się dyskusji. Użytkownik, którego głównym celem było nabicie jak największej ilości postów. Kategoria negatywna.

20) Błazen - Pajac, osoba robiąca z siebie pośmiewisko w oczach forum. Najczęściej ktoś, kto irytuje nas swoją obecnością i której (mając ku temu możliwości) dalibyśmy bana na miejscu admina. Kategoria negatywna.

21) Pseudoznawca - Użytkownik, który pisze na tematy, o których nie ma pojęcia. Kategoria negatywna.

22) Bluźnierca - Użytkownik, którego wypowiedzi często zawierają błędy w zakresie języka polskiego oraz masę niepotrzebnych przekleństw. Kategoria negatywna.

23) Kontrowertyk - Osoba kontrowersyjna, której zachowanie nieraz wzbudzało liczne negatywne/pozytywne reakcje na forum. Kategoria neutralna.

24) Złośliwiec - Użytkownik będący wrednym i złośliwym w stosunku do innych użytkowników. Kategoria negatywna (choć nie do końca).

25) Manipulator - Użytkownik, wykazujący swoją wyższość nad innymi, działający dla własnych korzyści. Kategoria negatywna.

26) Leń - Kategoria dla moderatorów oraz redaktorów. Jest to członek Zarządu najgorzej wywiązujący się z powierzonej mu roli. Patrzymy na takie cechy jak: brak neutralności, reakcji na problemy użytkowników, oraz opóźnienia w terminach oddania recenzji/napisów itp. itd.

27) Tandeciarz - Osoba mająca najgorszy gust w doborze avatarów, sygnatur. Kategoria negatywna.

28) Lizus - Użytkownik, który swoim zachowaniem stara się dopasować do aktualnych trendów forum, oraz zyskać przychylność forumowiczów. Kategoria negatywna.

29) Emo - Maruda, samotnik wiecznie niezadowolony z życia, zarażający innych negatywnym nastawieniem, mający tendencję do obrażania się na innych z byle powodu. Kategoria negatywna.

30) Pępek świata - Zarozumiały użytkownik, uważający się za alfę i omegę w każdej kategorii, uważający, że należy mu się wysoka pozycja na forum. Kategoria negatywna.

Plebiscyt odbywa się pod patronatem A. G. Shounena, natomiast nieoficjalnie są to nagrody ustanowione przez Nerdzią Akademię Naukową (NAN) ;p

Życzę wszystkim dobrej zabawy!

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.821
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Zagłosuję tylko dlatego, że mało kto Wam tutaj posta da, bo cienizna ostatnio. I proszę o nie głosowanie na mnie w dobrych kategoriach, tylko w tych negatywnych. Lubię być gorszy od elity, która cały czas na forum prym wiedzie do dzisiaj. W tych klanach tkwi siła! Ominąłem głupie kategorie.

1) Junior Admin:
Jak się udzielał to Focus. Na siebie nie można, to sam nie wiem. Może koleżanka Drakan. Fajnie byłoby mieć Junior Adminkę, tak na przekór stereotypom. Nie wiem jaki na Nao jest kolor kogoś z tą funkcją, ale na wielu był to kolor ciemno-czerwony. A o ile pamięć mnie nie myli, moja faworytka miała taką barwę włosów. Utkwiło mi to w pamięci jakoś. Tak o.

2) Ikona:
Dark Sky/Wazon. Drugiego takiego nigdzie nie znajdziesz, pod każdym względem! A tak serio to Franqey. Swego czasu nie rozumiałem jego wypowiedzi, bo byłem zwyczajnie głupi i nieogarnięty. Mają jednak w sobie coś wyjątkowego, innego od reszty.

3) Nieskazitelny:
Focus, bez komentarza. Każdy chyba wie dlaczego.

4) Pomocnik:
Endzik, uratował mi kiedyś komputer. Zresztą. Ile razy to coś znalazł mi w necie, nauczył czegoś w grafice, podesłał coś potrzebnego, wysłał coś przez torrenty, nauczył mnie powiększać okno aplikacji od snookera przez co mam większe bile i łatwo je bić. Co daje też lepszego skila, i większe breaki, nie?

5) Twórca:
Tutaj to nie wiem. Za wiele kandydatów. Pójdę za głosem serca i wskażę Mistrza.

6) Pracuś:
Got, bo tylko on coś chce robić.

7) Mówca:
Bezsprzecznie Mistrzu. Styl wypowiedzi był zabawny, komiczny, trafny, skuteczny i często niezwykle urozmaicony przez co zyskiwał moją sympatię. Jak łatwo się na to niektórzy łapali, aż nawet śmiać się nie chciało, a wręcz płakać. To smutne, ale nic od lat się nie zmieniło i nie zmieni. Niektórych rzeczy... Pfu! Ludzi! Nie zmienisz.

8 ) Mędrzec:
Ojej. Pierwsza myśl to Joe. Potem nic ciekawego mi na myśl nie przyszło. Ma sporo zainteresowań, zawsze broni swojego zdania, pewny siebie, ma sporą wiedzę na wiele spraw. Doradzi, pomoże, opieprzy, wyśmieje. Swoją indywidualnością wyróżnia się na tle reszty. Szkoda, że jest łysy. Pasowałaby mu broda i takie długie kudły mędrca.

9) Polonista:
Często się kandydatom do tej kategorii przytrafiały literówki, jakieś interpunkcyjne błędziki, ale nigdy na tym nie złapałem Q. Do dziś pamiętam jak mnie ośmieszył, bo coś tam źle odmieniałem. I do dzisiaj mnie to boli

10) Znawca:
Admin o Dragon Ballu wie najwięcej. Przynajmniej tak mi się wydaje, być może nie było mnie jeszcze na forum jak ktoś inny mógłby go czymś zagiąć.

11) Autor:
Endzik. Lubię i cenię grafików dobrych technicznie.

12) Komik:
Ishido. Dlatego, że to stuprocentowy wariat.

13) Koneser:
Endzik, patrz punkt 11.

15) Model/Modelka:
Rozarossa, bezsprzecznie.

17) Kulturalny:
Danevert tutaj niszczy wszystkich. Clio przynudza, więc odpada.

18 ) Rozbójnik:
Cyceron, to jest rozbójnik.

19) Spamer:
Wiadomix, że Byczusia. Darujmy komentarz, tak było, jest i będzie?

20) Błazen:
Dark, to samo co wyżej u Byczej.

21) Pseudoznawca:
W większości postach jechać w uparte nie mając racji, gubiąc się we własnych wypowiedziach, w miejscach gdzie potrzeba obiektywizmu kierować się jedynie uczuciami, własnym zdaniem, które jest sprzeczne i nie ma oparcia w rzeczywistości i jeszcze w żałosny sposób uciekać od trafnych, inteligentnych uwag potrafiła tylko jedna osoba. Byczusia.

26) Leń:
Ja! Hako!

27) Tandeciarz:
Dark Sky. Kurde no, nie wiem co napisać. xD

28 ) Lizus:
Ja! Hako! Tutaj ja jestem faworytem.

29) Emo:
Hayato, wiadomo. Go nie ma prawa nikt zrozumieć. On jest racją, a prawda jest nie do przyjęcia. Nie, bo nie. Po co tam coś robić, i tak mi się nie uda.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.821
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Chłopaki mnie poprosili o podanie tutaj ich głosów, ponieważ sami aktualnie nie mogą z przyczyn prywatnych, dlatego to uczynię:

Najpierw Endzik:

1) Junior Admin - po prawdzie, to nie widzę nikogo na to miejsce. Ale obstawiłbym Drakan - kopia madao, tyle, że z charakterem.

2) Ikona - franqey. Mogę mieć inne zdanie na dany temat, ale zawsze myślę: "Damn, gość jest zajebisty".

3) Nieskazitelny - Drakan.

4) Pomocnik - Danevert - gdyby nie on, to byłbym dziś innym człowiekiem .

5) Twórca - Od czasu, gdy się zarejestrowałem, nie było jednego epickiego tematu. Patrząc po wcześniejszych - Szarak.

6) Pracuś - Madao, no bo kto inny?

7) Mówca - franqey.

8 ) Mędrzec - ciężko kogoś wybrać. Niech będzie Joe, za największą specjalizację w polityce w Polsce.

9) Polonista - zagłosowałbym na Szaraka, ale kiedyś piznął się w słowie "poza" ;p Tak więc - Madao.

10) Znawca - Mam w dupie nowości z DB, ale wiem, że tu przoduje Katz.

11) Autor - fanatyczka.

12) Komik - Joe. Nie lubię dowcipów opowiadanych przez rasistów. Ale czarnuchów bardziej.

13) Koneser - Danevert. Mimo, że jego avatar to tylko "sexy boy" z google, to jest to jego znak charakterystyczny. No i gust muzyczny <3

14) Szeryf - Szarak, wróć!.

15) Model/Modelka - Roza, innym paniom brakuje 100 lat, żeby ją doścignąć. Tyle, że wtedy nie będą się już do niczego nadawały.

16) Redaktor - Szarak. Whoa - jedyne słowo, jakie byłem w stanie z siebie wydać przy czytaniu jego prac.

17) Kulturalny - Shihouin. Ten śmieszny ost za akcję po zamknięciu SB to jakiś fail, osoba(y) naprawdę odpowiedzialne nie poniosły konsekwencji.

18 ) Rozbójnik - Dark. Nie wiem co robi u madao pod stołem, ale jego regulamin dotyczy najmniej ze wszystkich.

19) Spamer - Naoistka. Ilość porządnych postów w porządnych tematach zamyka przyrostek -naście. A może i to przesadzone?

20) Błazen - No doubts - Waz.

21) Pseudoznawca - Focus. Gdzie nie spojrzeć, tam rozprawka Foki na dany temat. Na laikach może robi wrażenie, ale jeśli ktoś jest zaznajomiony z tematem, to przykro mi, stary ;p.

22) Bluźnierca - franqey, chociaż widać, że robi to specjalnie.

23) Kontrowertyk - Old, ten to lubił dym wokół siebie.

24) Złośliwiec - negatywna: Old. Za nakamę. Wiesz, o co chodzi.

25) Manipulator - Parvatti. Żal patrzeć na to, co zrobiła z niektórymi osobami.

26) Leń - eMate. Ishi przynajmniej w posty się wpierdzielał.

27) Tandeciarz - Byczusia. Za Tiffę w sygnaturze, aż mi się FFVII odechciało przez nią.

28 ) Lizus - Wazon.

29) Emo - Hayato.

30) Pępek świata - to chyba specjalnie dla Parv stworzono?


Teraz Joe:

Junior Admin - Zmieniłem zdanie, ja bym widział tu teraz Szaraka, byłby jajami Madao.

Ikona - Franek - pomijająć wulgaryzmy, które niewątpiwie też są symbolem tego forum i wizytówką osoby, nietrudno przeoczyć jego posty, przemyślenia, poczucie humoru, gust muzyczny(choć odmienny od mojego).

Nieskazitelny - clio - muchy by nie uderzyła, zawsze sympatyczna, nawet dla tych, którzy wobec niej kultury nie zachowują. Z wielką ochotą nawet pomaga.

Pomocnik - Był Focus, ale ostatnio częściej mnie blokuje na gg za nazwanie pedałem niż pomaga. Paint chętnie służy pomocą w wielu sprawach.

Twórca - Admin stworzył Forum, ale poza tym jest leniwy, sam woli nakłaniać innych do podjęcia działania niż samemu sięruszyć z miejsca. Admin odpada. Pozostaje Franek, po raz drugi. Jest najaktywniejszy, moim zdaniem, jeśli chodzi o podejmowanie się nowych tematów, bądź dodaniu czegoś interesująćego do już istniejących.

Pracuś - Tu już nikogo innego nie dam. Admin.

Mówca - Tym razem dam Frankowi. Wysłane posty często zawierają wulgaryzmy, i dobrze, bo stanowi to dobry kontrast dla polit.-poprawnych wypocin dzisiejszej cywilizacji. Lekkie wycieczki osobiste zachowują poziom, czym nie przypominają tych w wykonaniu samozwańczych elyt i katorżników syberyjskich.

Mędrzec - tego Wazona powinien otrzymać Q'. Powody te co wcześniej, swobodnie rozmawia w różnych, odległych od siebie, dziedzinach. I jest pewny swojej wiedzy, rozmówca także. Na moje oko jest najbardziej wszechstronny.

Polonista - Sporo osób posługuje się polskim w stopniu o jakim ja mogę na razie pomarzyć. Mogliby to być Drakan, Q, Parv, Szarak, clio. Wytypuję Parv, bo, pisząc z nią, zacząłem zwracać uwagę na własne zdolności, szczególnie na interpunkcję, którą troszkę poprawiłem.

Znawca - Gociak, niech ma. O DB wie naprawdę dużo. Dobrze zna również internetowy półświatek Dragon Balla. Ostatnio co prawda nie ma nic nowego, ale to chyuba dlatego że światowa koniunktura na DB się zakończyła.

Autor - Kategoria trochę dziwna - trudno postawić obok siebie teksty, fotografie, prace plastyczne i grafiki. Od jakiegośczasu nie zaglądam tam w ogóle. Dam Wazona dla Parv - poprawności nie kwestionuję. Ale głównym powodem jest to, że tylko jej teksty przeczytałem w całości. Prócz tego dodam, że podobały mi się prace mihesza, szkoda, że nie daje już niczego nowego.

Komik - Chciałbym dać dwóm osobom, ale mogę tylko jednej. Tą drugą byłby Admin aka i jego nerdowskie poczucie humoru. Wazon właściwy wędruje do Endziora, w którego okienku "" jest jeszcze wspanialsze. W zasadzie każda rozmowa z nim nadaje się na basza. Plusem jest fakt, że nie mam na myśli ani dowcipów, ani linków, a jedynie jego komentarze dotyczące rzeczywistości oraz niemal każde wypowiedziane, przez niego, zdanie. Stripy, trolling, riposty, dyskusje z koleżankami na gg są po prostu mistrzowskie.

Koneser - Shiro - za avatar jakim mnie przywitał.

Szeryf - Szary bywa czasem zbyt nerwowy, choć reaguje słusznie. Focus regularnie opuszcza forum, rezygnuje z funkcji, wraca w chwale, ale keidy jest, też na ogół podejmuje słuszne decyzje. Ave podąża za regulaminem, słusznie, choć bywa nadgorliwy. Ogólnie modzi dają osty za słuszne sprawy, ale mają jakieś drobne wady. Najlepszym wydaje mi się Shiro, nie spoufala się z nikim, a prz tym pozostaje konsekwentny, szkoda tylko, że tak rzadko tu wpada. Jednak tym razem Szarak, bo z babami i forumowiczami trzeba krótko, a przy tym nie zamykałby ust.

Modelka/Model - najładniejsza jest tutaj Parv. Ma śliczne oczy, włosy, jest fotogeniczna, a jej ciało teżsię pięknie prezentuje. Piękna dziewczyna. Ha! A na żywo jest jeszcze lepiej!
A modelem będzie znowu Endzik, a to dlatego że łysy.

Redaktor - Endzika kunszt oceniłem jako zerowy, gdy ujrzałem, że "humor jest". Focus zbytnio się rozpływa w zachwytach, Szarak już był, Endzik też, a ci dwaj panowie podobają mi się najbardziej. Wazona dam jednak Endzikowi.

Kulturalny - Drakan, nie unosi się, przeklina rzadko, ale to nie wcale nikogo nie dyskwalifikuje. Nominuję, bo zażenowanie czyimś niskim poziomem wyraża subtelnym, aczkolwiek dosadnym komentarzem. Trudno posądzić ją o brak kultury. Wazona mógłby też otrzymać Dan, ale on jest bardziej niemrawy, choć kultura w jego wykonaniu jest podobna do tej seji.

Rozbójnik - Massey, nasz forumowy komando, co prawda nieszkodliwy, ale jednak rozrabiaka.

Spamer - Trudno wybrać tego jedynego. Pada na Byczusię, postów ma dużo, ale poziomu im brak. Do tego, większość, chcących uchodzić za dojrzałe to albo wazelina, albo prośby o zaprzestanie obrażania, albo powtarzane w kółko dogmaty.

Błazen - Waham się między Wazonem, a Ujio. Nagrodę zgarnie jednak ten pierwszy - codziennych koncertów w ShoutBoxie, prób zwrócenia na siebie uwagi, potem wulgaryzmów, ataków złości oraz oryginalnej fascynacji Gibą, Małyszem czy Eminemem się nie zapomina. Pamiętajmy też o tym, że jest kibolem Lecha i jednocześnie Donalda, który kazał zamknąć stadion w Poznaniu.

Pseudoznawca - Jeszcze raz Byczusia. Obojętnie, czy komentuje zdjecia, prace, komentuje wydarzenia bieżące, czy jakiekolwiek tematy poruszane w SB, nie można nie zauważyć jej wielkiego obycia.

Bluźnierca - Każde zdanie powala na kolana. Czasem wydaje mi się, że ta osoba może być telegrafem. Wulgaryzmu na forum nie było ani jednego, ale skutecznie tę lukę zapełniają teksty o bolących po podcięciu włosach. Jak powiedział Endzik, ona będzie kiedyś pracowała w redakcji Gazety Wyborczej. Wazon dla Byczusi.

Kontrowertyk - Cyceron, budził bardzo skrajne emocje. Teraz to żadnych, bo go nie ma, ale myślę, że on najbardziej.

Złośliwiec - Pewnie chciałby Focus, ale on nie jest złośliwcem, jest jedynie * [ nie przeklinaj! ]ący. ;p Największym złośliwcem jest Mistrzu. Dosadnie pisze to co chce napisać. Wyraźnie do tej osoby, która ma to przeczytać. I z reguły, adresat wszystko rozumie i nierzadko nie wie jak sięzachować. Pełen podziw. Mnie zresztą też wyprowadził z równowagi, choć tutaj już szczerością w grubym katolickim płaszczu, a nie świadomym zamysłem.

Manipulator - Parv, bo kiedyś chciała. Lecz gdybym mógł, to bym wytypował Donalda. Co prawda zrobienie papki z Byczusi czy Wazona to nie żadne osiągnięcie, ale kilkanaście milionów ludzi w kraju to jednak sukces.

Leń - Dałbym siebie, lecz nie mogę. Na tytuł Lenia Forum zasługuje Ishi, napisał recenzję, po czym usiadł na dupie, nikogo nawet nie upomniał. Używał mocy moderatora, by edytować cudze posty, nawet własnych mu się pisać nie chciało.

Tandeciarz - Wazon - mało ważne, kto przygotowuje avatary, ważne jest to, kto jest wrzuca. Jeśli wrzuca kiepkie, znaczy to, że ma kiepski gust. Avatary są tandetne, albo Eminem, albo Małysz. Sygnatury dotrzymująkroku, jednak nie to jest najgorsze. Najgorsze są podpisy, nie będące ani zabawne, ani przemyślane, ani głębokie, nie są ripostami, są po prostu żałosne.

Lizus - Była Byczusia, głównie za wygląd forumowiczów, gdzie szło tylko palce włożyć. Ale swojego czasu mocno wybył się Hako nadmiernym cytowaniem i parafrazowaniem Endziora..

Emo - Ujio i jego: "ale jak to zrobić". Normalnie. Zrobić to. Pikanterii dodaje fakt, że koleś jest już wiekowy. Z klimatu jaki panuje wokół niego można odnieść wrażenie, że przeżył tyle, co polscy katorżnicy po powstaniu styczniowym.

Pępek świata - Admin - nie znam nikogo bardziej bezkrytycznego wobec siebie, swoich racji, poglądów, zachowań i pomysłów. Nominacja raczej negatywna, choć pozytywy też się znajdą.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.968
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
1) Junior Admin - Katz.

2) Ikona - Dark.

3) Nieskazitelny - Katz.

4) Pomocnik - Naoista.

5) Twórca -

6) Pracuś - Naoista.

7) Mówca - Franek.

8) Mędrzec - Mistrzu.

9) Polonista - Trudno wybrać, ale wezmę Naoistę, za to, że potrafi zawsze w tym zakresie pomóc, a często też sam pokazuje błędy.

10) Znawca - Katz albo Naoista, niech będzie Katz.

11) Autor -

12) Komik - Naoista.

13) Koneser - Endzik.

14) Szeryf - Focus.

15) Model/Modelka - A niech będzie Amino, z tego co pamiętam jest całkiem ładna.

16) Redaktor - Niech będzie Focus, choć z wieloma pracami jego i innych się nie zapoznałem.

17) Kulturalny - Chyba jednak musi być Clio.

18) Rozbójnik - Solider.

19) Spamer - Dark.

20) Błazen - Gonardino.

21) Pseudoznawca - J.w.

22) Bluźnierca - Z tego co kojarzę to Joe ładnie klął i po ludziach jechał.

23) Kontrowertyk - Gonar.

24) Złośliwiec - Naoista, pozytywnie.

25) Manipulator - Marimo.

26) Leń - Marimo.

27) Tandeciarz - Byczusia.

28) Lizus - Marimo.

29) Emo - Dark.

30) Pępek świata - Naoista.

Resztę zapełnię potem, jeśli musi być uzasadnienie to dodam.

Obraz

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Mateusz: 24.06.2011, 15:42
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.823
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
1. Junior Admin- Focus. Najlepszy z modków, dobrze robi swą pracę.
2.Ikona- hmm niech i będzie Parv.
3. Cóż, za dużo się tu znalazło by wybierać. Więc cóż. Nikt.
4. Pomocnik- Katz- bo z kilka plusów u mnie zarobił.
5.Twórca- clio
6.Pracuś- No Adaś niech będzie
7.Mówca- ejć trochę tego. Ale niech będzie Cyc.
8. Mędrzec- Franek. Przeważnie dobrze gada, aż trudno się z nim nie zgodzić.
9.Adaś, innych kandydatów nie widzę.
10.Znawca- hmmm, głos idzie na Kathlara.
11. Autor- Mugen za avatary. Tworzy całkiem fajne,jego avka z Chezą mam do dziś.
12.Komik- hmm brak.
13.Konsener- Laru, ładne avki i sygny,mogę się w nie wpatrywać godzinami i godzinami.
14. Szeryf-Foka. Tłumaczyć nie muszę
15. Model/modelka- no cóż, niech będzie że dam 2 osoby. Z dziewczyn- Amcia bezpardonowo. Z facetów- Ujio.
16. Redaktor- Zettai. Gościu pisze świetne recenzje.
17.Kulturalny-niech będzie że clio. Zawsze miła dla każdego.
18.Rozbójnik- Ishi. Nieźle sobie narobił ostów.
19. Spamer- FungaFuFu. Za dosyć krótkie posty.
20.Pajac- Gonardino. Ze swoimi ,,teoriami" które umieją zirytować.
21. Pseudoznawca- jak wyżej.
22. Joe. Bardzo dużo swoimi czasy ostatnio w SB od wulgaryzmów się roiło od niego.
23. Kontrowertyk- brak. Bo wg. mnie nie było takiej osoby.
24.Złośliwiec-Endzior. Z dużą dawką chamstwa i prostactwa. Chociaż też Joe nominował.
25.Manipulator- Joe.
26.Leń- Hako. Złe wywiązywanie się ze swoich funkcji.
27. Tandeciarz- Kiper.
28. Lizus- Hako. Bez wątpliwości.
29.Emo- Gonardino.
30.Pępek świata- No trochę ostatnio Ishi się tak zachowywał. Niech będzie więc on.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
1) Junior Admin - Katz - pełen energii i właściwie zawsze można go zastać.
2) Ikona - nikt chyba nie ma wątpliwości, że prawdziwą ikoną jest i będzie franqey
3) Nieskazitelny- clio
4) Pomocnik - Katz
5) Twórca - nie kojarzę
6) Pracuś - Adam. Podziwiam, że nadal mu się chce.
7) Mówca - Mistrzu. Jego posty są czasem przydługie, ale to chyba cecha mówcy ;p
Mędrzec - mędrcem zawsze będzie dla mnie Dai Kaiosama. Nawet jeśli już się nie pojawia na forum.
9) Polonista - Szarak.
10) Znawca - Adam znowu
11) Autor - prace fanatyczki są faktycznie bardzo dobre. Ma lekką kreskę
12) Komik - istnym komikiem jest dla mnie shoutbox i jego zawartość
13) Koneser - Focus. Zawsze ma coś ładnego
14) Szeryf - Shiro. Trwa i pilnuje
15) Model/Modelka - Parvatti.
16) Redaktor - bardzo podobają mi się teksty clio
17) Kulturalny - Byczusia. Nawet jak ktoś ją wkurzy, to potrafi kulturalnie obrazić.
1 Rozbójnik - Cyceron
19) Spamer - dawno mnie tu nie było. Nie zauważyłam ataku spamu
20) Błazen - para Naoistka i Cyceron.
21) Pseudoznawca - Gonardino
22) Bluźnierca - franqey
23) Kontrowertyk - Gonardino. Pojawił się i zrobił małą burzę w naszej forumowej szklance.
24) Złośliwiec - Cyceron
25) Manipulator - nie kojarzę
26) Leń - Ishido to leń ;p
27) Tandeciarz - chyba Naoistka.
2 Lizus - nie kojarzę
29) Emo - również nie kojarzę
30) Pępek świata - nie kojarzę

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.818
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Dziękuję za głosy oddane na mnie. Jest mi bardzo miło. Nie odwdzięczę się tym samym, bo za mało ludzi znam, a jak nie znam wystarczająco dobrze, to wolę się powstrzymać od wydawania opinii.

Mała uwaga: jestem Clio. We wszystkich nickach internetowych używam tylko małych liter, ale imię to imię, więc mówię, na wypadek gdyby jeszcze ktoś miał problem.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.883
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
1) Junior Admin - Focus, chodź rzadko wpada, byłby to właściwy człowiek, na właściwym, męskim stanowisku.
2) Ikona - franqey.
3) Nieskazitelny- Laru.
4) Pomocnik - Gangez.
5) Twórca - Gociak.
6) Pracuś - Byczusia ostatnimi czasy potworzyła sporo tematów, niektóre bardziej, niektóre mniej aktywizowały.
7) Mówca - Mistrzu.
8) Mędrzec - ś. p. Grubas.
9) Polonista - Drakan.
10) Znawca - Gociak.
11) Autor - Clio.
12) Komik - Ishido.
13) Koneser - Kathlar, zawsze dobrze dobrane avy i sygny, często własnej roboty.
14) Szeryf - Shiro.
15) Model/Modelka - Parvatti.
16) Redaktor - Mateusz
17) Kulturalny - LAru chyba
19) Rozbójnik - Soldier
19) Spamer - florion
20) Błazen - Gonardino
21) Pseudoznawca - Dark, u byczej zauważyłem w ostatnich latach pewne progresy, natomiast tutaj to tak jak przedmówcy, było, jest i budziet na
22) Bluźnierca - franqey
23) Kontrowertyk - Gonardino. Pojawił się i zrobił małą burzę w naszej forumowej szklance.
24) Złośliwiec - Cyceron.
25) Manipulator - Joe
26) Leń - Ishido.
27) Tandeciarz - do uzupełnienia
28) Lizus - Hako, bo chciał być w kategorii negatywnej ;p
29) Emo - Hayato
30) Pępek świata - Joe

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
1) Na Juniora Admina nadaje się ktoś, kto często jest na forum i go nie opuszczał od dnia rejestracji, mój głos w tej kategorii oddaje na clio
2) Ikon na forum według mnie jako takich nie ma, każdy wyróżnia się jakimiś dla siebie specjalnymi cechami, dlatego wydaje mi się, że najodpowiedniejszą osobą będzie admin bez którego nie byłoby tego forum.
3) Ponownie oddaje głos na clio uzasadniać nie muszę, ponieważ ktoś, kto pisze na Nao dłużej niż rok dobrze ją zna.
4) Rzadko zaglądam w temat o Pomocy, toteż wybór będzie trudny, czysty spontan Focus
5) W tej kategorii oddam głos na Joe ponieważ swoją obecnością na forum i tworzeniem tematów, o zabarwieniu politycznym robił wielkie poruszenie na łamach HP, wszyscy, którzy się udzielali na forum często w jego tematy zaglądali.
6) Znowu wypada mi zagłosować na admina[/n] ponieważ to on stara się, by to forum jeszcze jakoś żyło.
7) Zwycięzcą 7 kategorii będzie [b]Drakan
pomimo, że nie za bardzo za nim przepadam zasługuje na wyróżnienie, ponieważ jego posty często nadawały ton dyskusji.
8) Mędrcem zostaje Mistrzu koleś z dużym poczuciem humoru, wypowiadający się na wiele tematów, jego posty były dosyć oryginalne.
9) Clio
10) Admin
11) Focus
12) Ishido
13) Focus
14) Shiro
15) Parv
16) Mateusz
17) Clio
18) Soldier
19) Amcia
20) Gonar
21) Gonar
22) Joe
23) Old
24) End
25)Parv
26) Ishido
27) Sorry, ale tu mój głos idzie na Byczusie
28) Hako - chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego..
29) Hayato
30) Joe
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.452
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
1) Junior Admin - Focus

2) Ikona - Laru

3) Nieskazitelny- Laru

4) Pomocnik - Katz

5) Twórca - Clio

6) Pracuś - Naoista

7) Mówca - Drakan

8 ) Mędrzec - hmm a niech będzie Got ; )

9) Polonista - Drakan

10) Znawca - Naoista

11) Autor - Clio

12) Komik - Isz xD

13) Koneser - Hako - zawsze podobają mi się jego avki

14) Szeryf - hmm Shiro

15) Model/Modelka - Katz^^

16) Redaktor - Mateusz

17) Kulturalny - Clio

18 ) Rozbójnik - Soldier

19) Spamer - Dark

20) Błazen - Gonar

21) Pseudoznawca - Bycza

22) Bluźnierca - franqey

23) Kontrowertyk - franqey

24) Złośliwiec - ---

25) Manipulator - hmmm.... Parv

26) Leń - Ish

27) Tandeciarz - Dark

28 ) Lizus - Byczusia

29) Emo - ----

30) Pępek świata - ----



Tyle ode mnie. Dziękuję. Bye bye.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.853
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
O ty. Sam jesteś Błazen. Myślałem że poważnie podchodzicie do tematu. Libosie za dychę.
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.861
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Gonardino napisał(a):
Sam jesteś Błazen.
To jest Kobieta

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
1) Junior Admin - Gonardino. Z takim adminem forum przypominałoby świat z książek Neila Gaimana, albo obrazów Salvadora Dali.

2) Ikona - Od kiedy na forum występuje głównie chińszczyzna, wygrywa Laru jako główny apostoł tego trędu. Dziwne że akurat w tej kategorii głosuję na osobę która po trochu podkrada styl innym ludziom z forum.

3) Nieskazitelny- Clio. Jest tak słodkopierdząca że bardziej się nie da.

4) Pomocnik - Lepper SSJ4. Bo pomagał w robienie gnoju na forum.

5) Twórca - Dai Kaiosama. Swego czasu zakładał chyba najwięcej ciekawych tematów

6) Pracuś - Admin.

7) Mówca - Mistrzu. Za dobór argumentów adekwatnych do tematu, i brak skrępowania w ciosach poniżej pasa.

8) Mędrzec -Joe. Za to że wie o czym pisze, sprawdza autentyczność kontrargumentów, a jak czegoś nie wie to trzyma gębę.

9) Polonista - Niech będzie Q. Za to że jego subkonta miały stl zgoła inny niż oryginał.

10) Znawca - Admin. Nie tyle za bycie znawcą, co za bycie największym maniakiem. Ciężko mi ocenić czy ktoś się zna lepiej, bo sam się znam gorzej.

11) Autor - Nadal Nightmara. Jak dla mnie jeśli chodzi o prace plastyczne jako jedyna nie musi się wstydzić że wstawiła coś w net.

12) Komik - Hayato. Za dowcip o synku co złapał ojca z fiuta pod prysznicem.

13) Koneser - Zastanawiałem się nad Drakan, ale czasem nie dostrzega różnicy między klasykiem a rupieciem. Ex equo Joe za miłość do Bukowskiego i Thorik za miłość do Poe..

14) Szeryf - Shiro. Bo w przeciwieństwie do reszty chyba nigdy nie był stroną w żadnym konflikcie.

15) Model/Modelka - Parvi. Bo Drakanica zaprzestała dawania zdjęć, a do Parv mam dostęp na facebooku.

16) Redaktor - Nie czytam, ale nich będzie Focus.

17) Kulturalny - Drakan. Bo umie zachować kulturę bez wpadania w polityczną poprawność

18) Rozbójnik - Fable. Za respawny.

19) Spamer - Wazon. Jego posty są zbyt długie na bycie Trollem, i zbyt głupie na cokolwiek.

20) Błazen - Clio. Nie za głupotę, bo chyba nie jest. Ale irytuje mnie najbardzie z forum, bo traktuje bajki zbyt poważnie.

21) Pseudoznawca - Bycza. Wielka zmian jaka rzekomo w niej nastąpiła polega na podawaniu najbardziej powszechnych bzdur jakie występuję.

22) Bluźnierca - Azi. Za styl.

23) Kontrowertyk - Q. Bo w Czarnogrodzie pedał budzi kontrowersje. Alleluja.

24) Złośliwiec - Mistrzu. Za złośliwości

25) Manipulator - Dai. Bo był tak dobry dla wszystkich, że wszyscy się z nim zgadzali

26) Leń - Ostatnio wszyscy.

27) Tandeciarz - Bycza. Czegokolwiek się nie dotknie - zniechęca.

28) Lizus - Parvi. Ale jak się podlizuje, to aż ciepło się robi na serduszku.

29) Emo - Hayato. Bo życie *.

30) Pępek świata - Gangez. Bo myśli że wszystkim staje na widok munduru i Czikago.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hehe, to już 2 lata mineły? Szybko. Rzadko zaglądam, ale widzę, że na dobry okres trafiłem. Na razie podam swoje typy, a potem być może je zargumentuje.

1) Junior Admin - Katzi.

2) Ikona - Naoista

3) Nieskazitelny- Laru

4) Pomocnik - Naoista

5) Twórca - Dai Kaiosama.

6) Pracuś - Naoista

7) Mówca - Mistrzu

8) Mędrzec -Joe

9) Polonista - Szarak

10) Znawca - Naoista

11) Autor - Parvatti

12) Komik - Franqey

13) Koneser - Shiro

14) Szeryf - Shiro się ostatnio opieprza, tak jak i ja. Brak typu.

15) Model/Modelka - Drakan

16) Redaktor - Szarak

17) Kulturalny - Clio

18) Rozbójnik - Fable

19) Spamer - Wazon.

20) Błazen - Dark

21) Pseudoznawca - Bycza.

22) Bluźnierca - Cyceron

23) Kontrowertyk - Q.

24) Złośliwiec - Mistrzu

25) Manipulator - Drakan

26) Leń - Całe forum z moderatorami na czele.

27) Tandeciarz - Wazon.

28) Lizus - Wazon

29) Emo - Hayato

30) Pępek świata - Gangez.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.968
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Jeśli ktoś czasem pisze Wazon, a ma na myśli Darka, to proponuję poprawić, bo się może z Amcią mylić.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
  1. Junior Admin: Drakan, od zawsze dużo jest, mało pisze i wydaje się ogarniać.
  2. Ikona: trochę na wyrost, ale Franqey.
  3. Nieskazitelny: Clio.
  4. Pomocnik: Focus.
  5. Twórca: mam kilka typów, ale nikt się specjalnie nie wyróżnia, niech będzie Focus.
  6. Pracuś: Focus, do czasu.
  7. Mówca: może Franqey.
  8. Mędrzec: też może Franqey.
  9. Polonista: Clio.
  10. Znawca: Katz, od jakiegoś czasu udziela się w dziale DB.
  11. Autor: Parvatti za ciekawe twory.
  12. Komik: Franqey.
  13. Koneser: Focus, na siłę.
  14. Szeryf: Ciężko wybrać, ale Avensus.
  15. Model/Modelka: Edhel.
  16. Redaktor: Też ciężko wybrać, ale eMate za dawny wieloletni wkład w DB Nao.
  17. Kulturalny: Niech będzie Clio, nikt inny mi do głowy nie przychodzi.
  18. Rozbójnik: Cyceron, mówić do takiego sto razy, a ten dalej swoje.
  19. Spamer: X
  20. Błazen: Gonardino.
  21. Pseudoznawca: Gonardino.
  22. Bluźnierca: Franqey.
  23. Kontrowertyk: Franqey.
  24. Złośliwiec: Mistrzu.
  25. Manipulator: X wielu przychodzi na myśl, ale nikt na tyle konkretny.
  26. Leń: Joe, za różne incydenty.
  27. Tandeciarz: Dark. Co prawda gust graficzny mu się poprawił, ale nikogo lepszego na horyzoncie nie widać.
  28. Lizus: X
  29. Emo: X
  30. Pępek świata: Joe, taki cwaniaczek.

Może jeszcze coś pozmieniam, ale nie przypuszczam.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.861
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Hmmm... Nie znam tu zbyt dużo osób ale spróbuje rozsądnie zagłosować według norm unijnych . A więc ...

1) Junior Admin - Katz

2) Ikona - franqey

3) Nieskazitelny- Clio

4) Pomocnik - Shounen

5) Twórca - X

6) Pracuś - Shounen

7) Mówca - X

8 ) Mędrzec - Q

9) Polonista - Drakan

10) Znawca - Naoista

11) Autor - Kathlar

12) Komik - Ishido

13) Koneser - X

14) Szeryf - Focus

15) Model/Modelka - Parv

16) Redaktor - X

17) Kulturalny - Clio

18 ) Rozbójnik - Cyceron

19) Spamer - FungaFuFu

20) Błazen - Gonardino

21) Pseudoznawca - X

22) Bluźnierca - franqey

23) Kontrowertyk - X

24) Złośliwiec - X

25) Manipulator - X

26) Leń - Ishido

27) Tandeciarz - X

28 ) Lizus - X

29) Emo - Hayato

30) Pępek świata - X

Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.040
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
1) Junior Admin - Focus

2) Ikona - frangey

3) Nieskazitelny - Dai Kaiosama

4) Pomocnik - Endzik

5) Twórca - frangey

6) Pracuś - Shounen

7) Mówca - Mistrzu

8 ) Mędrzec - frangey

9) Polonista - Q

10) Znawca - Shounen

11) Autor - villarica

12) Komik - brak

13) Koneser - Focus

14) Szeryf - Shounen

15) Model/Modelka - eilan1989

16) Redaktor - eMate

17) Kulturalny - Clio

18 ) Rozbójnik - Fable

19) Spamer - Wazon/Dark

20) Błazen - Wazon/Dark

21) Pseudoznawca - Byczusia

22) Bluźnierca - brak

23) Kontrowertyk - Mistrzu

24) Złośliwiec - Focus

25) Manipulator - brak

26) Leń - jak już frangey wspomniał, wszyscy

27) Tandeciarz - Byczusia

28 ) Lizus - Hayato

29) Emo - Hayato

30) Pępek świata - Gangez

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.883
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Nadeszła wielce oczekiwana chwila, wyniki II plebiscytu "Złote Wazony" pod patronatem A. G. Shounena.

Zanim jednak je podam, chciałbym podziękować tym osobom, które wzięły udział w zabawie i liczę, że weźmiecie udział w kolejnej za 2 lata.

Zobaczmy:

Junior Admin - Chyba najważniejsza kategoria, oznaczająca wysoki szacunek do osoby do tego stopnia, że dana osoba może "porównywać się" do admina. W tym roku dwóch panów Katz i Focus otrzymali równą liczbę głosów - 4, tak więc podzielony Wazon wędruje do ich rąk.

Ikona - Tutaj było do przewidzenia - franqey, całkowita deklasacja oponentów.

Nieskazitelny - Clio

Pomocnik - na 3 głosy oboje zasłużyli Katz i Shounen, ponownie dzielimy Wazona i dajemy w ich ręce.

Twórca - Kolejny podzielony dla Clio, franqeya i Dai Kaiosamy.

Pracuś - Shounen, brawo, aż 12 głosów.

Mówca - M jak Mistrzu

Mędrzec - Joe

Polonista - Święta Trójca ojczystego języka: Q, Shounen i Drakan.

Znawca - Shounen

Autor - Parvatti

Komik - Ishido

Koneser - Focus

Szeryf - Shiro

Model/Modelka - Parvatti

Redaktor - Mateusz

Kulturalny - Clio, 8 głosów.

Rozbójnik - Soldier aka Massey

Spamer - Dark, 5 głosów.

Błazen - Gonardino, gratulacje! Jest to z pewnością nowa twarz w tak zacnym towarzystwie i już zgarnęła nagrodę, zresztą jak później zobaczycie, nieostatnią. Zdobył 7 głosów.

Pseudoznawca - Byczusia, tak jak u franka, 2-gi tytuł z rzędu za otrzymanych 5 głosów.

Bluźnierca - Franqey

Kontrowertyk - Gonardino

Złośliwiec - Mistrzu

Manipulator - Parvatti

Leń - Ishido

Tandeciarz - Byczusia & Dark

Lizus - Marimo

Emo - Hayato

Pepek świata - Joe n’ Gangez

Z uwagi na to, że zaraz muszę iść, to wybaczcie mi za brak liczby głosów przy niektórych osobach, jak się uda uzupełnię na dniach, a jak nie to trudna siła wyższa.

Zwycięzcom oczywiście gratuluje, a także dziękuje tym co głosowali na mnie luv

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.818
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Dziękuję wszystkim ^^ Ponownie mi miło. Ale chyba muszę więcej pisać, by doceniono mnie jako polonistę numer jeden

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Złote Wazony 2011
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook