Forum Dragon Ball Nao

» YELLOW FRIED CHICKENz

Strony: 1, 2  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.887
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Obraz

Chyba trzeba założyć temu "GACKTowemu" bandowi osobny temat, albowiem 14 września wydają swój pierwszy singiel, właśnie pod tym szyldem, a nie jako GACKT. tak więc mimo, że na razie oficjalnie grają repertuar "GACKTA" to jednak gdzies tam w odpowiednim czasie, począwszy od września planują własny repertuar. Warto zaznaczyć także, że niestety do nas nie zawita "GACKT", ale "YELLOW FRIED CHICKENz" w ramach oficjalnie nazwanej trasy "WORLD TOUR *SHOW UR SOUL. I*~世壊傷結愛魂祭~" składającej się (jak na razie) z europejskich i japońskich koncertów

Aktualny skład:
GACKT - wokal
JON - wokal
U:ZO - bas
TAKUMI - gitara
CHACHAMARU - gitara
YOU - gitara
Shinya - perkusja

Oficjalna strona: http://yellowfriedchickenz.com/index.html

Szerzej o singlu, zatytułowany będzie "THE END OF THE DAY" i wydany zostanie w dwóch wersjach - regularnej i limitowanej (CD+DVD). dalsze szczegóły odnośne zawartości CD i DVD zostaną opublikowane bliżej premiery.


Pozdrawiam i zachęcam do wypowiadania się w temacie!

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.073
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Z jednej strony ta wiadomość mnie zaskoczyła, bo sądziłem, że YFC będzie jedynie zespołem supportującym podczas nadchodzącej trasy. Patrząc na to pod innym kątem, na myśl przychodzi mi jeszcze bardziej odległa data wydania nowego albumu studyjnego przez Gackta (solo). Cóż, zobaczymy jeszcze co YFC pokażą, i wtedy ewentualnie będzie można ponarzekać lub pochwalić.

Katz napisał(a):
Warto zaznaczyć także, że niestety do nas nie zawita "GACKT", ale "YELLOW FRIED CHICKENz" w ramach oficjalnie nazwanej trasy "WORLD TOUR *SHOW UR SOUL. I*~世壊傷結愛魂祭~" składającej się (jak na razie) z europejskich i japońskich koncertów
Ja bym raczej powiedział, że "GACKT i YELLOW FRIED CHICKENz". Wszak ich repertuar to będzie materiał pochodzący jedynie z solowej twórczości Gackta, albo i tak opierający się głównie na tym.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.720
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Na razie bez entuzjazmu. Mam nadzieje, ze muzyka zespolu dosc znacznie bedzie sie roznic od solowej tworczosci Gackta i chlopaki pozytywnie mnie zaskocza. Coz...czas pokaze...


Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.887
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jest już kompletna PV'ka promująca singiel:
http://www.youtube.com/watch?v=U_l50GohT8c

Cóż utwór trochę dziki, jak zasugerowała kiedyś Kyanna, aczkolwiek tutaj wypadł lepiej, jak na żywo, moje spostrzeżenia kieruje na podstawie profesjonalnego video z Berlina, które można znaleźć na YT, a które było emitowane na nico Nico bodajrze:
http://www.youtube.com/watch?v=1Cqs5ANvOnA&feature=related

u tego usera, co zresztą widać po boku możecie zobaczyć inne, nowe piosenki w bardzo dobrej jakosci.

Ogólnie PV'ka kolorystycznie ok. ale za dużo GACKT się klei do JONA


Podam także szczegóły singla, którego premiera będzie w przyszłym tygodniu:

01. THE END OF THE DAY
02. MIND FOREST -YFC EDITION-
03. THE END OF THE DAY minus G
04. THE END OF THE DAY minus J
05. THE END OF THE DAY minus G & J
06. MIND FOREST -YFC EDITION- minus G
07. MIND FOREST -YFC EDITION- minus J
08. MIND FOREST -YFC EDITION- minus G & J

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.887
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.720
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Przesluchalem sobie singielka Yelow Fried Chikenz i musze przyznac,ze jestem bardzo zwiedziony brzmieniem nowej grupy Gacka.Spodziewalem sie czegos z pazurem, a tu takie rozczarowanie. Jak dla mnie YFC jest jedynie kontynuacja solowej kariery Gacka, to w wydaniu jeszcze lzejszym niz jego solowe dokonania.Tyle odnosnie singla.

Dziwi mnie fakt, ze grupa ruszyla w trase w zasadzie nie majac nowego materialu i musiala bazowac na utworach zaczerpnietych z dyskografii Gackta.Image grupy, rowniez do mnie nie przemawia.Krotko mowiac Gacek znowu mnie rozczarowal.


Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.887
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Hayato napisał(a):
Dziwi mnie fakt, ze grupa ruszyla w trase w zasadzie nie majac nowego materialu i musiala bazowac na utworach zaczerpnietych z dyskografii Gackta.
Mylisz się, podczas europejskiej trasy grali w sumie 5 własnych kawałków, oprócz TEOTD były to:
- LAST KISS
- ALL MY LOVE
- MOUSOU GIRL
- YOU ARE THE REASON

tu masz ALL MY LOVE i MOSOU GIRL:
http://www.youtube.com/watch?v=W1lLkwvQ4WI
http://www.youtube.com/watch?v=uon0ckG0NL8&feature=related

A czy wydadzą wersje studyjne, to się okaże w przyszłości.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.720
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Katz napisał(a):
Mylisz się, podczas europejskiej trasy grali w sumie 5 własnych kawałków
To i tak niewiele,zwazywszy,ze zespol porwal sie na swiatowa trase koncertowa.Ja jestem zespolem bardzo rozczarowany.Brakuje im pazura i niestety mnie nie porywaja,a formacja zdaje sie przedewszystkim bazowac na slawie Gackta.Szczerze mowiac liczylem na duzo wiecej.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.720
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
28 grudnia grupa wyda swoj drugi singiel: "ALL MY LOVE / YOU ARE THE REASON".Krazek ukaze sie w wersjach:limitowanej i regularnej.Wersji live tych utworow mozna posluchac we wrzuconych poprzednio przez Katza linkach.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.887
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Marudziliście, że Gackto albumu nie wydaje, w tym projekcie nastąpi to dosyć szybko bowiem 22 lutego zespół wydaje swój pierwszy album, który nie ma jeszcze tytułu ; p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.720
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
I nadal marudze.Jak dla mnie YFC sa slabiutcy i wolalbym juz raczej,zeby Gackt skupil sie na karierze solowej i w koncu wydal jakis album studyjny.Szczerze powiedziawszy YFC od poczatku nie przypadlo mi do gustu.W zasadzie zespol bazuje glownie na slawie samego Gackta,i jak dla mnie ich muzyka wiele sie nie rozni od jego solowej kariery.Dodanie drugiego wokalisty okazalo sie pomyslem niezbyt trafionym,gdyz JON wyraznie ustepuje Gacktowi,jezeli chodzi o umiejetnosci wokalne.Poza tym niezbyt przypadl mi do gustu ich image, a sceniczczne zachowanie wokalistow przypomina taniec cipendejsow.Oczywiscie przeslucham nowy album,ale szczerze mowiac rewelacji sie nie spodziewam.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.887
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jak to ktoś pieszczotliwie nazwał w podsumowaniu roku 2011 przez JaME, YFC to nie tyle zespół muzyczny, a raczej taneczno-striptizerski ; p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.720
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Czytalem i co najgorze w tym aspekcie musze przyznac im racje. Szkoda.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.720
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Rockowy zespół YELLOW FRIED CHICKENz, kierowany przez popularnego piosenkarza GACKTa, wyda 21 marca dwa koncertowe DVD.

Oba DVD nie mają jeszcze tytułu, ale wiadomo, że znajdą się na nich nagrania z WORLD TOUR"SHOW UR SOUL I". Pierwsze z nich będzie zawierać materiał z finałowego koncertu japońskiej części trasy, który miał miejsce w Makuhari Messe, podczas gdy drugie - materiał z finałowego występu europejskiej odnogi trasy, który odbył się 3 sierpnia w Berlinie.

Dalsze informacje zostaną podane bliżej daty wydania obydwu DVD.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.887
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ich pierwszy album zatytułowany będzie YELLOW FRIED CHICKENz I i wydany zostanie 14 marca w 3 wersjach (CD,CD+DVD A, CD+DVD B):

Tracklista:
01 CIRCLE [.com]
02 最終通告COUNTDOWN [.jp]
03 恋愛DRIVER ~Fooさんの歌~ [.jp]
04 LAST KISS [.jp]
05 YOU ARE THE REASON [.eu]
06 MIND FOREST [.com]
07 妄想GIRL [.jp]
08 THE END OF THE DAY [.jp]
09 また、ここで逢いましょッ [.jp]
10 ALL MY LOVE [.jp]
11 NOT ALONE 「キミは一人じゃない」 [.eu]

Oprócz "MIND FOREST" wygląda na cały, oryginalny materiał od YFC, skróty [.jp] [.eu] to zapewne język jaki będzie dominował w danej piosence ; p

Jedna z okładek wymiata ; o
http://www.cdjapan.co.jp/pictures/m/15/22/YICQ-10222.jpg
zobaczymy ; p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.495
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
To chyba jedna z tych płyt, na które jakoś specjalnie nie czekam.Widząc dotychczasowe "dokonania" tego zespołu nie spodziewam się po niej fajerwerków.Tragedii pewnie nie będzie, ale to chyba tylko dzięki samemu Gackto. JON jak dla mnie jest bezbarwny, nie posiada też jakiegoś zachwycającego czy oryginalnego głosu.Co do samego show- latanie z gołymi klatami, elementy fanserviceu, może bawi to niektórych, ale w połączeniu z niezbyt odkrywczym brzmieniem jest to mdłe i na pewno nie tego spodziewałam się po zespole prowadzonego przez taką gwiazdę.
Swoją drogą drażni mnie jeszcze jedna rzecz, mianowicie sposób w jaki zespół sam się prezentuje. Obejrzałam sobie parę filmików z YFC- jakieś komentarze, mini wywiady przed występami,itp. jedno rzuciło mi się w oczy, sposób wysławiania i słownictwo jakiego używają. Nie podoba mi się taki "chamski" sposób odzywek i styl w jakim to robią, są tacy macho, że aż bolą oczy. Może ktoś widział i wie o czy mówię, jakoś nie pasuje mi do Gackta taki rodzaj promocji i kreowania wizerunku.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.495
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
4 lipca tego roku, po show w Budokan o nazwie “Camui Gakuen, Sparkly Male Cram School, Happy Birthday Live, Don't Cry, Let's Say Sayonara With Smiles” zespół ma zakończyć swoją działalność. Jego członkowie chcę pójść własna drogą i tworzyć inne projekty.

Z mojej strony powiem jedno: Nareszcie!
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.720
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Co? Juz? Szybko im to poszlo. W sumie to nawet dobrze, bo zespol nie przypadl mi do gustu.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.073
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Aż chciałoby się rzec: żadna strata! Nie dość, że Gackt wreszcie może poświęcić się swojej solowej karierze (może wreszcie wyda nowy album?), to jeszcze Shinya ma okazję skupić się na działalności LS. Same plusy!

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.887
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dziwne, jeszcze 3 miesiące temu chodziły pogłoski, że mają odbyć trasę po obu Amerykach. Za zespołem tęsknił nie będę, bo mnie do siebie nie przekonał. Po dobrym i energicznym pierwszym singlu myslałem, że będzie lepiej, ale nie było, cały album pełen był tego typu kawałków, żadnych ballad, z których Gackto słynie czy innych przełomowych kawałków. Nie podobała mi się idea tego zespołu, który od początku mówił, ze istnieje po to aby na ich koncertach piszczeli zarówno mężczyźni jak i kobiety, że są najlepszymi mężczyznami do podziwiania (wtf?). Ogólnie patrząc na ich trwającą rok działalność można wywnioskować, że był to zespół charytatywny, który dziwnie powstał i dziwnie znika.


Miyu napisał(a):
Jego członkowie chcę pójść własna drogą i tworzyć inne projekty.
Tu mnie roz....ali.. jakie projekty? takie jak te? niech wracają do swoich macierzystych, czyli Shinya do LS, Jon do fade, który nie jest nawet taki zły a Gackto niech wreszcie kończy szopkę i wznawia normalną karierę solową, chociaz znając życie jeszcze coś wymyśli. Podobno w 2013 ma wreszcie ruszyć w trasę, zobaczymy co z tego będzie.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » YELLOW FRIED CHICKENz
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook