Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Komputer się wyłącza

Strony:   1, 2
Karanthir Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Karanthir
Wiek: 32
Dni na forum: 4.604
Posty: 79
Skąd: Beleriand
To wygląda tak, jakby zwalony był albo zasilacz, albo płyta główna i po kolei uszkadza przyłączone do niego/niej podzespoły. Wcześniej wspominałeś o pamkach, teraz karta. Szkoda, że nie masz jakichś starszych części w razie czego (ja zawsze zostawiam coś sprawnego z modernizowanego kompa co by można było sprawdzić co i jak w takich przypadkach). Ale widzę, że już chyba jesteś zdecydowany na nowego kompa;)
Jeszcze tak z ciekawości. Będziesz zamawiał do złożenia w sklepie jak ostatnio czy może skusisz się na złożenie samemu? Zawsze wyszło by taniej...

"Farewell, O twice beloved! A Túrin Turambar turun ambartanen: master of doom by doom mastered! O happy to be dead!"

J.R.R. Tolkien -"Silmarillion"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
RAM-y zepsute raczej nie są, tylko jeśli były włożone dwa, to się bardziej grzało (ale one zawsze się mocno grzały).

Też bym części zostawiał, ale na komputerze, który miałem 3 lata temu, jestem teraz (działa - nie posiada takich wynalazków jak karta graficzna), a o jego podzespołach nie ma co nawet gadać. Ma np. RAM DDR, mój ma DDR2, a teraz się i tak kupuje już DDR3.

Nie jestem zdecydowany, ale teraz za bardzo nie mam wyboru. Płyty głównej sam sobie nie sprawdzę, a karta już padła tak czy siak.
A kompy składają za darmo.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.852
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
zależy mi 30 zł wzieli za złożenie, a składałem ponad miech temu ;o

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Karanthir Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Karanthir
Wiek: 32
Dni na forum: 4.604
Posty: 79
Skąd: Beleriand
To, że za darmo to wiem, chodziło mi o to, ze możesz zaoszczędzić np. na obudowie (no chyba, że jest bardzo styrana albo mało przestronna). Poza tym ja jakoś nie mam przekonania do tych "fachowców" ze sklepów, sam nawet ostatnio pisałeś ze odwrotnie Ci zamocowali wentyl Odkąd sam składam sobie blaszaka miewam mniej częste i mniej szkodliwe awarie, może to przypadek, ale fakt jest taki, że w tamte wakacje pracowałem w sklepie komputerowym i do moich obowiązków należało m.in. składanie PCtów na zamówienie, od podstaw tudzież jakaś większa bądź mniejsza modernizacja, więc widziałem jak to wygląda. Nikt się za bardzo nie stara, byle szybciej, ja byłem nowy to się przykładałem. Jednak to był mały, prywatny sklep, a co dopiero taki jak np.esc/agito.
Ale wiadomo, kiedy się składa dla siebie to można powiedzieć, że wkłada się w to serce (jak przy gotowaniu ) i wtedy bardziej się człowiek przykłada no i ma więcej czasu i chęci przede wszystkim.

"Farewell, O twice beloved! A Túrin Turambar turun ambartanen: master of doom by doom mastered! O happy to be dead!"

J.R.R. Tolkien -"Silmarillion"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Dzisiaj awaryjnego nie zdążyłem włączyć i normalnie system wszedł i działa, pomijając, że się wywala i "sterownik ekranu przestaje odpowiadać", jak się uruchomi jakieś 3D.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Komputer się wyłącza
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook