Forum Dragon Ball Nao

» Odcinek 098

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do dziewięćdziesiątego ósmego (dodatkowego) odcinka Dragon Ball Kai.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Nawet nie wiedziałem, że już wyszedł Ciężko jest znaleźć download tego odcinka na necie (w takiej jakości jakiej potrzebuje), póki co obejrzałem odcinek on-line. Jak to w Kai bywa, akcja potoczyła się bardzo szybko i zanim się spostrzegłem był już koniec Dziwie się, że zrobili z tego dodatkowy odcinek, gdyż mogli go wyemitować jako normalny. Ale domyślam się, że pewnie chodzi o kasę...

Grupa Mirai
florion2
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 4.994
Ostrzeżenia: 3
Posty: 140
Ja mam wszystkie odcinki Dragon Ball Kai w przerażającej jakości. Jeden odcinkek zajmuje średnio 800-1000MB i jest w formacie MKV. Jest to obraz płyty Blu-Ray posiadam pełny torrent jak również paczke na różnych serwerach. Zainteresowani pisać.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
florion2 napisał(a):
Jest to obraz płyty Blu-Ray posiadam pełny torrent jak również paczke na różnych serwerach.
Really?

Mam na dysku Dragon Ball Z Kai - Part 5 (Odcinki 53-65) w blu-ray, całość (2 płytki) waży 75 GB a jeden odcinek w m2ts około 5 GB ;o to jest oryginalny obraz geniuszu.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
florion2
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 4.994
Ostrzeżenia: 3
Posty: 140
Nie jestem geniuszem, więc nie życze sobie takich słów o mnie to po pierwsze. Po drugie ja mam heh powtórze bo widze problemy z czytaniem ktoś ma. Pełny obraz płyt Blu-Ray z anime Dragon Ball Kai. Pełna jakość 100% 1080P, trzeba być kretynem żeby gardzić takim czymś Twój rzekomy obraz to po prostu [ ort! ] nowa technologia kodowania danych wideo, są że tak powiem nieskompresowane świeże Przez co plik waży 5gb, a jakość jest równowarta plikowi MKV 500mb:) Pamiętaj że MKV to format który jest skompresowany ultra silnie:) Pliki moje ważą 1000mb a po przekodowaniu na AVI 10gb:) Tak mój drogi 10gb:) I co zatkało? Hehe:) Twoje ważą 5gb a moje 10gb:) Po sprawie prosze zamknąć temat. Bo zaraz będzie tutaj pyrtał troll.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
florion2 napisał(a):
Nie jestem geniuszem, więc nie życze sobie takich słów o mnie to po pierwsze.
Życzenie na pewno zostanie spełnione

Człowieku chodzi o to, że użyłeś złego pojęcia to o czym piszesz, to RIP.


florion2 napisał(a):
Twój rzekomy obraz to po prostu [ ort! ] nowa technologia kodowania danych wideo, są że tak powiem nieskompresowane świeże Przez co plik waży 5gb, a jakość jest równowarta plikowi MKV 500mb:)
Z jednej strony, omal nie spadłem z krzesła z drugiej można przyznać Ci rację. Po pierwsze po konwersji do pliku 500mb liczba klatek (FPS) jest mniejsza, więc nie pitol, że jakość jest 100% ta sama, bo liczba klatek spada a i jakość audio się zmienia (odpowiednio z DTS lub DD do aac). Drugą sprawą jest fakt, że przy DB Kai jeśli oglądasz plik 5 GB lub 500mb na pierwszy rzut oka nie odczujesz różnicy, bo prawda jest taka, że nic tam oszałamiającego nie zrobili, już lepsze były HDTV RIPY, które oferowały pełny obraz 16:9.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Odcinek 098
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook