Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Z na Blu-ray już tej jesieni!

Dvdmax93
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 5.270
Posty: 27
Skąd: Jarosław
Amerykański dystrybutor anime, firma Funanimation zapowiedziała w zeszły czwartek na swoim panelu na konwencie ComicCon, że zamierza wypuść na Blu-ray zremasterowaną serię telewizyjną "Dragon Ball Z".
Krążki z kultową serią Akiry Toriyamy mają się pojawić w sprzedaży w listopadzie tego roku. Funanimation wyznaczyło już ludzi do koloryzacji i szeroko pojętego liftingu tej niemłodej już sagi. Wszystko po to, by móc na nowo cieszyć się przeżywanymi w dzieciństwie walkami na naszych domowych szerokokątnych plazmach. Wydanie ma także zawierać dwie ścieżki dźwiękowe, angielską i japońską do wyboru wedle preferencji widza.
Pierwsza płyta ma zawierać 17 odcinków "Dragon Ball Z" i trafić do sprzedaży dokładnie 8 listopada.

No to extra tylko...czy animesub to przetłumaczy mam nadzieję że powstanie jakaś grupa.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Ja za tworami FUNimation nie przepadam. Według porównań stąd obraz będzie 4:3, więc nie wiem, jak to się ma do "szerokokątnych plazm". Ale to akurat dobrze, że nie będą cieli na pałę obrazu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jak to będzie takie jak te DB Kai, które mam w blu-ray w kopi 1:1 na dysku to tak średnio by się na plazmie prezentowało

http://img220.imageshack.us/img220/3544/17959.png

Lepiej sobie stare dobre DVD wrzucić albo trzeszczący VHS wtedy to dopiero wrócą wspomnienia ; p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Z na Blu-ray już tej jesieni!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook