Forum Dragon Ball Nao

» Janusz Palikot

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Jakie macie zdanie na temat tego osobnika, który popularność zdobył poprzez nałogowe obrażanie śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego i publiczne wystąpienia z genitaliami w dłoni (jakkolwiek to brzmi).

Odłączył się od PO i startuje samodzielnie do wyborów z partią Ruch Palikota.
Może ktoś zamierza na niego głosować i chciałby tu przestawić swoje racje.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.968
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Był u mnie w mieście, nie spodobały mi się rzeczy, o których mówił, ale ma chyba lepsze pomysły niż PO i PiS.
Sam już nie pamiętam co on takiego gadał, wiem tylko, że się zawiodłem, myślałem, że jest bardziej prawicowy.

Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.666
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Nie powiem, że nigdy na niego zagłosuję, bo nie mogę odpowiadać za przyszłość.
Ale na dzień dzisiejszy przez myśl by mi nie przeszło, aby oddać na niego głos.
Poza naigrywaniem się z katastrofy smoleńskiej, walką z Kościołem (nie każdemu musi to przeszkadzać, ale mnie a i owszem), rynsztokowym językiem oraz zachowaniem, które prezentuje, pan Palikot wstawia na listy wyborcze ludzi całkowicie niekompetentnych, nie znających się na polityce oraz gospodarce. Jedynym punktem programu o jakim potrafią opowiedzieć jest walka z Kościołem, co do reszty- odsyłają do samego Palikota.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.823
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ja na niego głosować na bank nie mam zamiaru. Partię ma słabą, Palikot to gnida,cham,śmieć, dureń i wymieniać dalej.Ma zbyt duże mniemanie o sobie, z resztą jego program jest beznadziejny i zwykłe DNO.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.716
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Byczusia napisał(a):
Palikot to gnida,cham,śmieć, dureń
Niezaleznie od wyznawanych pogladow, jakas kultura powinna obowiazywac. Zwazaj zatem na jezyk Byczusiu...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Janusz Palikot jest osobą kontrowersyjną, a wszystko to, co robi zapewne robi tylko po to, aby utrzymać siebie w centrum zainteresowania mediów i wyborców. Jego partia nie ma większych szans, by coś zdziałać, powiem więcej, nie wierzę w to, że przekroczą 5% i dostaną się do Sejmu to, co mówi w swoim programie mnie jakoś nie przekonuje, ale w jednym się z nim zgadzam. Nie można dopuścić do tego, aby Prawo i Sprawiedliwość ponownie sprawowało rządy, bo to zniszczy nasz kraj.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Hayato napisał(a):
Niezaleznie od wyznawanych pogladow, jakas kultura powinna obowiazywac. Zwazaj zatem na jezyk Byczusiu...
Dobrze powiedziała. Z panem trzeba po panieńsku, a z chamem butem rozmawiać. Jak typ zachowuje się jak gnida, to nie ma co owijać gówna w pazłotko, i puki się prostak kultury nie nauczy, to trzeba go gnidą nazywać.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.666
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Dark napisał(a):
Nie można dopuścić do tego, aby Prawo i Sprawiedliwość ponownie sprawowało rządy, bo to zniszczy nasz kraj.
Spoko, jeszcze bardziej niż to zrobiło PO już się chyba nie da.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Spoko, jeszcze bardziej niż to zrobiło PO już się chyba nie da.
Cóż jak słyszę, że Kaczor jakby został premierem jest w przyszłości skłonny się poświęcić i nawiązać współpracę z prezydentem, co jest jego zasranym obowiązkiem, to jednak stwierdzam, że się da.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Ruch Palikota przygotował wniosek do marszałka Sejmu Grzegorza Schetyny "o wydanie zarządzenia nakazującego usunięcie krzyża łacińskiego znajdującego się w sali posiedzeń Sejmu RP". Wniosek trafi do Schetyny, po tym jak w przyszłym tygodniu podpiszą go wszyscy posłowie Ruchu.
-> http://fakty.interia.pl/raport/wybory-parlam ... 09323,7386

Co myślicie o pierwszej akcji tego człowieka? Pewnie przez całą kadencję tak będzie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Robi to, co ma do zaoferowania. A do zaoferowania ma w sumie tylko sprawy krzyży.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.403
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Dla mnie śmieszny człowiek, chce coś zmieniać 'na lepsze' (ciekawe dla kogo, chyba dla siebie) ponieważ mu nie pasuje, a gdy ktoś się do niego przyczepi to odwraca kota ogonem i stara się ośmieszyć osobę której się to nie podoba. Przykładem takiej osoby jest akurat Kaczyński, co można było niejednokrotnie zauważyć.

Grupa Mirai
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.040
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Shounen napisał(a):
Co myślicie o pierwszej akcji tego człowieka? Pewnie przez całą kadencję tak będzie.
Niech ginie wraz z tą jego całą pseudo partią...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.914
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Chęci może i ma, ale jego pomysły sposobów zmian są od dupy strony.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Odpadek z PO, zachciało mu się więcej znaczyć, niż pajacowanie dla Tuska, więc założył partię, której program jest odmienny niż reszta i przyciągnie odpowiednią ilość elektoratu, żeby coś znaczyć. Kilka pomysłów dobrych, ale podawanych także przez JKM, plus masa politycznej papki jak sprawa krzyża, która ma pokazać jak to bardzo chce zmienić państwo jak obiecał. Przecież nikogo tak naprawdę nie obchodzi, czy krzyż będzie wisiał w parlamencie, czy nie. Uważam, że cała akcja powstania Ruchu miała służyć zdobyciu większej władzy niż miał w PO. A co do samej osoby, to jest to zwykła świnia i menda polityczna, wykorzystująca brak wiedzy wyborców i propagandę, między innymi hasła antychrześcijańskie i antypisowskie, dzięki którym zdobył te 10%.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.666
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Parę dni temu miałam okazję porozmawiać z kolegą, który głosował na Palikota.
Byłam ciekawa, co takiego skłoniło go do oddania na tego polityka głosu.
Usłyszałam tylko jak kolega leje wodę i niezmiernie się miota.
Okazało się, że nie ma fioletowo-sraczkowatego pojęcia o programie swojego kandydata, a jedyną ideą o jakiej słyszał jest usunięcie krzyża z Sejmu.
Niezmiernie się na mnie kolega zirytował, po czym dodał, że on przecież głosuje na ludzi, a nie na programy!
Prawda jest taka, że mało kto głosuje na Palikota, bo chce pozytywnej zmiany w Polsce oraz dąży do umocnienia państwa.
Na Palikota głosują głownie młodzi ludzie (aż 32% osób w wieku 18-25 lat), którzy robią to dla mody.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
East_Kaioshin napisał(a):
Okazało się, że nie ma fioletowo-sraczkowatego pojęcia o programie swojego kandydata
Wiadomo, przecież nawet członkowie tej partii tego programu nie znają, a co dopiero wyborcy
Większości wystarczy hasło "anty PiS".

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Abstrahując od Palikota gwoli ścisłości w Polsce nie da się głosować inaczej niż na osoby. Życie nie raz pokazało, że program i ideologia to tylko coś co istnieje, ale w praktyce jest tworem martwym.

A nawracając do Palikota można się było tego spodziewać, że jak każdy polski polityk pokrzyczy. Pokaże się tu i tam oraz nie uczyni nic konstruktywnego. Choć może jedyną rzeczą różniącą jest to, że tez i chyba nie zaszkodzi...

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Miałem kiedyś takie odczucie, że to człowiek szczery. Preferujący dziadowskie rozwiązania, ale w odróżnieniu od reszty mainstreamowej polityki używający pewnych terminów po to, by je potem wcielać w życie, a nie tylko po to, by się gdzieś dostać. Nawet nie wiedziałem, że to on był wydawcą Ozonu, a także książki takie niemieckiego nazisty, który twierdził, że Hitler był za miękki. 2 lata temu też mówił o krzyżu, ale go bronił na swoim blogu, w odpowiedzi stwierdził, że przeszedł po Smoleńsku metamorfozę. W swojej książce zaś, którą widziałem rok temu, pisał, że zawsze taki był. Kto wie, gdzie posunie się jeszcze jego metamorfoza, może skończy jako alter ego Jarosława.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.914
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Drakan napisał(a):
Abstrahując od Palikota gwoli ścisłości w Polsce nie da się głosować inaczej niż na osoby.
No tak, nie ma przecież kratek przy samych listach, a przy nazwiskach. O to teoretycznie chodzi, by partia zrzeszała ludzi o podobnych poglądach i ideach, dzięki czemu wyborca mógłby się łatwiej rozeznać z poszczególnymi kandydatami na których byłby skłonny oddać głos, a już choćby i na to, ludzkie lenistwo wyborcy nie pozwala. Głosowanie na osoby też jest bezsensu, gdyż większość posłów będzie głosowała pod "życzenia" lidera. Marnuje się miejsce, czas, materiał i pieniądze.

East_Kaioshin napisał(a):
Parę dni temu miałam okazję porozmawiać z kolegą, który głosował na Palikota.
Byłam ciekawa, co takiego skłoniło go do oddania na tego polityka głosu.
Usłyszałam tylko jak kolega leje wodę i niezmiernie się miota.
Okazało się, że nie ma fioletowo-sraczkowatego pojęcia o programie swojego kandydata, a jedyną ideą o jakiej słyszał jest usunięcie krzyża z Sejmu.
Niezmiernie się na mnie kolega zirytował, po czym dodał, że on przecież głosuje na ludzi, a nie na programy!
Prawda jest taka, że mało kto głosuje na Palikota, bo chce pozytywnej zmiany w Polsce oraz dąży do umocnienia państwa.
Na Palikota głosują głownie młodzi ludzie (aż 32% osób w wieku 18-25 lat), którzy robią to dla mody.
Pytanie: czym różnią się wyborcy RPP od wyborców PO?

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » » Janusz Palikot
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook