Forum Dragon Ball Nao

» Janusz Palikot

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.919
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Socjalizm, nie komunizm. I gdzie w socjalizmie Tobie pieniądze potrzebne? Wszystko powinno być przecież ZA DARMO!
A, że potrzebują tworzyć iluzję kapitalizmu... to i pieniądz w obiegu ;p .

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.858
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Dziś 1 maja kwadrans po godz. 11 na scenie Sali Kongresowej PKiN pojawił się rzecznik klubu parlamentarnego partii Andrzej Rozenek. Publiczność wypełniająca szczelnie salę powitała go oklaskami i uniosła plansze z logo partii."Witam piękne panie, witam dostojnych panów i witam was - naćpana hołoto" powiedział Rozenek, nawiązując do jednej z wypowiedzi szefa SLD Leszka Millera pod adresem posłów RP.
"Po 20 latach kapitalizmu wiem, że jest takim samym oszustwem jak socjalizm. Wiem, że trzeba czegoś innego" - mówi lider Ruchu Janusz Palikot w filmie zapowiadającym kongres, zamieszczonym na stronie internetowej ugrupowania.
I od tych powitań zaczął się KONGRES pana Janusza Palikota. Wkrótce filmyk z wydarzęnia będzie dostępny na yt ale, że jest temat to dam link.
Tymczasem SLD wraz z związkami (z ludzmi pracy) 1 maja urządzili "pikiete".
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.974
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Godan, daj linka do tych 21 postulatów, bo nie mogę ich znaleźć nigdzie spisanych, a chcę zobaczyć co ten typ wymyślił znowu.

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.858
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.264
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
No, jest te 21 posulatów. Przeczytałem je i dochodzę do wniosku, że pewnie pisał to jakiś Wazon.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.707
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Stop bezprawiu! Stop obłudzie! Stop korupcji!
O *lol*.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.919
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
mnie juz sama nazwa powala ;D

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.996
Plusy: 25
Posty: 2.091
Lol, postulaty na poziomie pracy domowej z WoS w gimnazjum, czyli dużo ludzi łyknie.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.264
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
No to pewnie je ułożyła nauczycielka Byczusi.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.858
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Endzik napisał(a):
Lol, postulaty na poziomie pracy domowej z WoS w gimnazjum, czyli dużo ludzi łyknie.
No raczej ym na poziomie ogólnym i nie na tym co sugerujesz bo skąd by taki gimnazjalista miał wiedzę co Polaków boli. Dobre postulaty nie są złe, coś z tego będzie pewnie. No nie ma rewelacji, mało konkretów. Myślę że Al Ed Upek na Nao wiki ma. No z deczka lepsze (ale bez przesady) i konkretniejsze.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
"Finansowanie z budżetu in vitro i antykoncepcji"

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.858
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
To dla Polaków. Bo sex nie ma służyć tylko rozmnażaniu, ale ma ocieblać stosunki między ludzkie i zbliżać. Ile to wpadek i choróbsk czycha na nieostrożnych, a in vitro no cóż nie każdy z partnerów musi być no zdrowym "rozmnażalnikiem", po prostu ten system ma wspomuc. Palikot myśli o ludziach, ma mocne Shounen argumenty ja tylko piszę to co myślę, że on myśli/ Shounen nie twoja wina, że pewnych spraw ciężko ci zrozumieć
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.264
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jak się trafi wpadka, to trudno. Jak się ma problemy z tym, żeby w czas wyjąć, albo samemu zatroszczyć się o gumę to człon w dupę. Swoją drogą, jak to sobie wyobrażasz? Na kartki chcesz gumy sprzedawać? A może raz na tydzień apteka będzie sprowadzać paletę i rozdawać innym na zasadzie kto pierwszy ten lepszy?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.919
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Spoko, *wsadzą* nam chipy i każdy dostanie przydział.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.858
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Debata (Waszym zdaniem) z udziałem Janusza Palikota
Tak jak wyżej, zaprzaszam do obejrzenia debaty w serwisie NaTemat.pl Janusz Palikot odpowiadana pytania czytelników serwisu. Zapraszam do dyskusji o tej debacie XD Janusz Palikot jak sam twierdzi, zawsze mówi prawdę uważa się za "mesjasza" polskiej Polityki. Janusz Palikot nie jest "wielbicielem" piłki nożnej, jest przeciwnikiem bojkotu euro na Ukrainie.
http://www.youtube.com/watch?v=gHBLd3TNaU4&l ... re=mh_lolz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.264
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
"Przeszedł długą drogę" Lol, nie będę sluchał tego głupka.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.996
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ja posłuchałem i kupa śmiechu. Mówi, że trzeba wyrzec się polskości, a minutę później, że trzeba Ukrainę wciągnąć do UE, ponieważ tylko układ Warszawa-Kijów może rozbić Berlin-Paryż
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.858
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
To się nazywa "umiejętność" przekonywania (do) swoich racji. Janusz Palikot nie jest skrajnym socjalistą, prawicwcem i liberałem jak sam mówi, wszystkiego po trochu XD Wierzę, że wie co mówi i pokładam nadzieję w nim :- )
Nie zapominajmy, że Janusz Palikot studiował Filozofię i dla tego część ludzi nie nadąża za jego "tokiem" rozumowania. Nie wina tych co nie rozumieją, by zrozumieć czas oderwać się od teorii (Al) i zająć się praktyką http://www.youtube.com/watch?v=uoEOF6thE34&feature=relmfu ten film "takowym" teorytyką da chyba coś do zrozumienia.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.974
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
No *kurczę*, jakim tokiem rozumowania. On pewnie sam nie wie co pieprzy. Tak jak mój ksiądz "nie będę wdawał się z Tobą w dyskusje na ten temat, gdyż nie znasz nawet podstaw metafizyki i [czegoś tam jeszcze]".

Weź się chłopie ogarnij z tym Palikotem, on sam nie wie czego chce. Jak był w Mielcu to mówił, że odszedł z PO, bo przestało być liberalne, a teraz sam chce więcej kasy od ludzi ciągnąć.

Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.671
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Mateusz napisał(a):
Jak był w Mielcu to mówił, że odszedł z PO, bo przestało być liberalne, a teraz sam chce więcej kasy od ludzi ciągnąć.
Wystarczy pomyśleć. Przecież Mielec należy do podkarpackiego, które jest bastionem PISu, czyli wyborcy są konserwatywni i nie w smak im liberalne zapędy władzy:
Kongres Nowej Prawicy - 1,8%
Platforma Obywatelska - 23,5%
Polska Jest Najważniejsza - 1,6%
Polska Partia Pracy - 0,4%
Polskie Stronnictwo Ludowe - 11,2%
Prawica - 0,4%
Prawo i Sprawiedliwość - 48,6%
Ruch Palikota - 6,8%
Samoobrona - 0,3%
Sojusz Lewicy Demokratycznej - 5,4% (ostatnie wybory parlamentarne)

Mówiłam już wielokrotnie, że ten człowiek jest populistą, który poglądy zmienia dogodnie do sytuacji. Będzie kłamał w żywe oczy, mówił, robił i myślał co innego. Serio, żal mi ludzi, którzy na niego głosują.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » » Janusz Palikot
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook