Forum Dragon Ball Nao

» [RS] Dragon Ball Z PL lektor

Sunday87 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Sunday87
Dni na forum: 2.489
Witajcie.Nazywam się Tomasz.Jestem tutaj nowy.Chciałbym wam udostępnić odcinki Dragon Ball Z z lektorem nagrywane kiedyś przez mojego znajomego z świetną jakością ściezki dzwiękowej.JEST TO WERSJA KTÓREJ NIGDY NIGDZIE NIEUDOSTĘPNIALEM!.Poniewaz zauwazylem ze sa tu zapalency do tworzenia z odcinkow DVDRIP z polskim lektorem to postanowiłem dodac coś od siebie a byc moze się przyda.Oto pierwszy odcinek DBZ na próbę.Jesli byłby ktoś zainteresowany to udostępnie wiecej:
LINK https://rapidshare.com/files/2910041987/DBZ_ep-001.avi
Info o pliku:
dlugosc:00:19:28
szerokosc klatki:384
wysokosc klatki:288
szybkosc danych: 1104kb/s
calkowita szybkosc transmisji:1152kb/s
szybkosc klatek:25 klatek na sekunde
AUDIO:
Szybkosc transmisji bitow 47kb/s
kanaly 1(mono)
czestotliwosc probkowania:44khz

W razie czego pisać! Pozdrawiam!!
florion2
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.941
Ostrzeżenia: 3
Ziomek dawaj wszystko co masz! To jest super! Udostępniaj tego właśnie szukałem!
draksonit Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
draksonit
Dni na forum: 2.488
Rewelacja!!! Proszę o więcej ;]
Mysterio666 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Mysterio666
Świetna wiadomość. Widzę, że w tych odcinkach jest streszczenie poprzedniego odcinka (przynajmniej tak jest w odcinku nr 4), co bardzo mnie cieszy. Brak Openingu i Endingu, ale mniejsza z tym, dla mnie ważne, że jest to streszczenie . Dzięki za wstawkę.
draksonit Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
draksonit
Hmm...
Dźwięk faktycznie jest bardzo dobry, tylko szkoda, że obraz nie jest jakości DVD-RIP tak jak w pierwszym odcinku, który zamieściłeś.

Spoko i tak będę ściągał ;]
Sunday87 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Sunday87
Draksonit jesli chodzi o jakosc obrazu to w kazdym odcinku jest innaczej.Raz lepiej raz gorzej.Jeden odcinek gdzie Nappa walczy z Goku jest chyba w najlepszej jakosci ze wszystkich odcinków jakie posiadam:D Ogolnie mam nadzieje ze te odcinki w przyszłosci się przydadzą ludziom którzy wytną ściezke dzwiekową i wmontują ją do jakiegos dvd ripu tak jak pierwsza seria DB co tutaj ktoś udostępnił.Wielki szacun dla tych osob którzy potrafią to tak świetnie wykonac:)
florion2
Gekokujō
Gekokujō

Dokładnie niech ktoś wytnie ścieżke dzwiękową i wklei ją da DVD-Ripow z dbz i będzie cacy.
Veggie Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.971
Świetna sprawa! Dźwięk jest naprawdę wyśmienity, czysty i nie ma szumów. No i te streszczenia poprzednich odcinków też na pewno się przydadzą, choć nie jestem pewien czy są we wszystkich... Dzięki za wstawkę i mam prośbę. Czy mógłbyś wrzucać te odcinki na Megaupload?
florion2
Gekokujō
Gekokujō

Oj nie ziomek! Tylko nie na megaupload! Dawaj na RapidShare to jest Najlepsze!
Veggie Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

florion2 napisał(a):
RapidShare jest najlepsze? Najgorszy hosting jaki znam. Cokolwiek innego tylko nie RS. Linki z Megaupload możesz sobie wklepać na hostuje.net i w ten sposób omijasz limity, a na RapidShare to muszę czekać nie wiadomo ile, żeby pobrać jeden plik.
Yasiek Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Yasiek
Dni na forum: 3.328
Plusy: 7
Dlatego ja zawsze wysyłam na multiupload.com Strona automatycznie wysyła na megaupload i rapidshare, a także inne hostingi na raz

Obraz
florion2
Gekokujō
Gekokujō

Yasiek napisał(a):
Dlatego ja zawsze wysyłam na multiupload.com Strona automatycznie wysyła na megaupload i rapidshare, a także inne hostingi na raz
Hah i to jest to!

[ Dodano: 30.10.2011, 14:52 (po 1 godzinie 40 minutach) ]
Veggie napisał(a):
florion2 napisał(a):
RapidShare jest najlepsze? Najgorszy hosting jaki znam. Cokolwiek innego tylko nie RS. Linki z Megaupload możesz sobie wklepać na hostuje.net i w ten sposób omijasz limity, a na RapidShare to muszę czekać nie wiadomo ile, żeby pobrać jeden plik.
Właśnie że MegaUpload to jest SYF! Trzeba czekać Bóg wie ile żeby sciagac nastepny plik. A na RapidShare zero limitów! Od rana ściągam sobie różne rzeczy i pięknie idzie, zero limitów za free RapidShare najlepsze!
marcin1479
Nameczanin
Nameczanin
marcin1479
Dni na forum: 3.388
Tomek jest jeszcze szansa na pojawienie się więcej odcinków? Po cichu chciałbym powiedzieć,że sam męczę się i podkładam DBZ pod DVDripy Uncut PL Mam praktycznie ponad 100odcinków zrobionych do drobnej obróbki,mianowicie wypadałby odszumić ścieżki ale skoro ty masz lepsze to wystarczy podmienić i dopasować jeszcze raz. Właśnie zaczynam pobierać twoje odcinki i jak nie trzeba będzie odszumiać audio tak jak mówisz to będzie świetnie. Wielkie Dzięki za up THX

[ Dodano: 05.12.2011, 17:39 (po 8 godzinach 19 minutach) ]
Niestety odcinki od 10 do 16 wygasły Tak nieśmiało zapytam czy mógłby ktoś zrobić reup?
Sunday87 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Sunday87
siemka niebyło mnie troche.Moge wrzucic kolejne jak byscie chcieli:)
Veggie Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Oczywiście, że chcemy. Wrzucaj, wrzucaj
florion2
Gekokujō
Gekokujō

Dajesz ziom! Tylko na to czekam! Kolejne odcinki dajesz!
kamilkom Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.391
Czekamy na odcinki
marcin1479
Nameczanin
Nameczanin
marcin1479
Dni na forum: 3.388
również jestem zainteresowany tymi odcinkami i również czekam
Sunday87 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Sunday87
Witajcie ponownie troche mnie nie było.Neta niemiałem a teraz jest totalnie słaby kurde chciałem wam jakies odcinki wrzucić to nie mam [ ort! ] jak ;/ Chyba że na DC

Forum DB Nao » » » » [RS] Dragon Ball Z PL lektor
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump