Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Z - FULL REMASTERED HD 4:3

florion2
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.943
Ostrzeżenia: 3
Dragon Ball Z - wydano pełno różnych wersji tej serii. Najsłynniejsze są TV-ripy z rtl7. Jakość ich jest masakryczna. Kolejne to TV-ripy japońskie gdzie jakość jest już lepsza. Są też DVD-Ripy, które Shounen wrzucił na tym forum. Jednakże nawet i one nie są jakością najlepszą i oryginalną. Więc nie można ich nazwać RAW. Powstała także najlepsza jak dotąd wersja Remastered HD. Jest o niebo lepsza niż DVD-Ripy czy inne śmiecie. Ale to jeszcze nie jest najlepsza jakość! Przedstawiam wam ORYGINALNĄ jakość Dragon Ball Z. Cyfrowo wykrystalizowana i zeszlifowana. Odnowiona klatka po klatce! Full HD 4:3 w Pełnym Formacie Obrazu. Zero panoramy! Wersja 2011! Nikt nie ma lepszej! UNCUT! Oryginalna prosto z Japońskich Taśm! Na komputerze mam na razie 2 pierwsze serie, ponieważ dopiero tylko tyle wyszło. A wam wrzuciłem dla obejrzenia pierwszy odcinek! Uciąłem tylko opening i ending. Reszta nienaruszona praktycznie poza lekkim spadkiem jakości przy konwersji. Mimo to jakość PETARDA. Ściągnijcie a sie przekonacie. Polecam!

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

DOWNLOAD:

https://rapidshare.com/files/729970586/Dragon.Ball.Z.001.Original.HD.avi
boxster Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.471
a jak poprzycinałeś to napisy będą pasować? może polecisz jakieś napisy?
florion2
Gekokujō
Gekokujō

Napisy raczej nie będą pasować. Ale nie chodzi tu o napisy. Chodzi o to, żeby ktoś zrobil z nich odcinki z Lektorem PL tak jak zrobil to przemek z odcinkami Remastered 16:9.
boxster Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.471
jestem jak najbardziej za z podłożeniem lektora... ja się niestety na tym nie znam.
florion2
Gekokujō
Gekokujō

boxster napisał(a):
jestem jak najbardziej za z podłożeniem lektora... ja się niestety na tym nie znam.
W sumie mógłby to zrobić ktoś z forum. Ktoś kto po prostu [ ort! ] ma więcej wolnego czasu Bylibyśmy mu bardzo wdzięczni

Forum DB Nao » » » » Dragon Ball Z - FULL REMASTERED HD 4:3
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump