Forum Dragon Ball Nao

» L.A. Noire

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.883
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=16934

Gra spod skrzydeł Rockstara, znanego z marki GTA wyprodukowana jednak przez studio Team Bondi (które notabene zbankrutowało) jest jedną z ciekawych pozycji w tym roku, albowiem niestandardowo łączy ze sobą akcję, przygodówkę w gangsterskim klimacie, jednak co nowość u R* nie kierujemy poczynaniami jakiegoś gangstera, który nie boi sie **bać każdemu przechodniowi na ulicy czy też strzelić w dupę oponentowi, a psem (policjantem rzecz jasna ;p). Cole Phelps bo tak się nazywa główny bohater, to weteran II wojny światowej, który po zakończeniu tegoż konfliktu wstępuję do policji w Los Angeles i tam robi karierę, którą oczywiście my kierujemy. Zaczynamy od zwykłego krawężnika przechodzimy przez wydziały morderstw, narkotykowe aż na szczyty (bo policja lubi bohaterów). Gra na konsolę wyszła na wiosnę, natomiast tydzień temu ukazała się również na PC. Mam ją od wczoraj i cóż temat muszę przyznać fajny, choć gra wydaje się prostolinijna, polega głównie na przybycie na miejsce domniemanego przestepstwa, zbadanie go w poszukiwaniu śladów, przesłuchaniu świadków, udanie się do innych miejsc w celu tropienia wszelkich poszlak, przesłuchanie podejrzanych i to własciwie tyle. Jednak, co wydaje się łątwe w rzeczywistości dla niektórych może nie być, gdyż jest to chyba pierwsza, która wymaga dosyć dobrej znajomości angielskiego, albowiem gra własnie polega na przesłuchiwaniu i aby akcja toczyła się do przodu, ważne jest splatanie głównych faktów w całość, bo np. nie wiele wyciągniemy od podejrzanego/świadka, jeżeli bezpodstawnie zarzucimy mu prawdę, fałsz czy poddamy w wątpliwość. Jak na razie Akcji jest mało, głównie w misjach pobocznych, które wykonujemy na mieście, gdzie trzeba powystrzelać jakiś gang czy cel, w głównych misjach na razie było jej mało, ale jestem dopiero detektywem, gdzie moje śledztwa toczyły się wokół faceta, który postanowił upozorowac własną śmierć aby uciec do kochanki w Seattle czy też odnaleźć sprawce kradzieży samochodu ambasadora Argentyny.


Grał lub gra ktoś?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.795
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Ja tylko obserwowałem ten tytuł z przyczyny jaką było wprowadzenie ciekawej/nowej animacji twarzy, gdzie postaci nie gadały jak kukły tylko twarzą wyrażały jakieś emocje. Ogólnie niestety nie mój klimat i raczej nie zagram.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.992
Plusy: 25
Posty: 2.091
Historia w grze bardzo fajna i klimatyczna. Gameplay *nieciekawy*. Aktorzy świetni. Grafika świetna. Zagadki przyzwoite, choć znajdzie się kilka dziur. Warta pieniędzy w promocji na Steamie.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » L.A. Noire
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook