Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Age 2

JAKTO Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
JAKTO
Wiek: 31
Dni na forum: 4.548
Plusy: 1
Posty: 85
Skąd: Olsztyn
Dragon Age 2 to jedna z moich ulubionych gier RPG.

"Gracz wciela się w postać Hawke'a – uchodźcy, który staje się Bohaterem Kirkwall. Fabuła obejmuje dziesięć lat z jego życia, podczas których zgromadzi sojuszników oraz zdobędzie sławę i bogactwo.
Cała historia opowiedziana jest w czasie przeszłym. Wszystkie wydarzenia miały już miejsce, a gracze postawieni zostają w roli słuchacza, który słucha opowieści bajarza Varrica."

"Gracz ma do wyboru trzy klasy postaci (łotrzyk, wojownik, czarodziej) bez możliwości wyboru rasy."
Nad tym faktem akurat ubolewam, bo w Dragon Age(I) dostępne były 3 rasy : Człowiek, elf, krasnolud. Widocznie na potrzeby fabuły musieli z tego podziału zrezygnować.
Wybrać możemy płeć oraz możemy modyfikować wygląd twarzy postaci.
Niestety fabuła jest krótka, a gra zawiera mało lokacji, co pozostawia pewien niedosyt.

Gra podoba mi się wizualnie, prosta a zarazem zadbana grafika. Ciekawy wygląd postaci, fajny system walki.
Dialogi też są w porządku, jednakże gra bez polskiego dubbingu, więc trzeba czytać napisy które czasem podczas gry uciekają.

Nie mogę powiedzieć, że gra jest idealna, bo nie jest, ale i tak ją ubóstwiam ; )))

Obraz

[ Dodano: 19.11.2011, 19:40 (po 9 minutach) ]
Przed chwilą zobaczyłam, że tworzone jest anime na podstawie tej gry ; D
Jestem zaskoczona.

http://www.gram.pl/news_8A3fGOe3_Dragon_Age_ ... anime.html

左様なら
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.794
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Nie wiem czy mnie oczy nie zawodziły, ale widziałem książkę? Niestety ani w "jedynkę" ani w kolejną część nie grałem, więc nic więcej nie powiem na ten temat

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
JAKTO Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
JAKTO
Wiek: 31
Dni na forum: 4.548
Plusy: 1
Posty: 85
Skąd: Olsztyn
Shihouin napisał(a):
Nie wiem czy mnie oczy nie zawodziły, ale widziałem książkę? Niestety ani w "jedynkę" ani w kolejną część nie grałem, więc nic więcej nie powiem na ten temat
Shihouin jeśli nie grałeś, to polecam Ci tę gre ; )

Nie wiedziałam też nic o książce, ale wbiłam w wyszukiwarkę i rzeczywiście takowa powstała.
Ekipa BioWare ma spore ambicje jak widać ; D Pozytywnie.

左様なら
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.794
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Ja grywałem w takie tytuły jak Neverwinter Nights, Baldur's Gate czy Icewind Dale. Niestety nie jestem przekonany do Dragon Age, bo chyba mam zbyt wiele innych gier by dorzucić kolejną Może kiedyś się za to wezmę. Czytałem parę słów na temat Dragon Age i nie przekonuje mnie to zbytnio

Dodam zdjęcie mojego autorstwa, gdzie miałem styczność najbliższą z tytułem Dragon Age (poza książką, która była w empiku i tam ją widziałem.)

http://imageshack.us/photo/my-images/600/100710144445.jpg/


[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
JAKTO Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
JAKTO
Wiek: 31
Dni na forum: 4.548
Plusy: 1
Posty: 85
Skąd: Olsztyn
W Baldur's Gate chwile grałam ale nie przypadła mi do gustu, o dwóch pozostałych tytułach nie słyszałam. : )

Ale bajerancka ciężarówka, miałeś farta. hehe ;DD

左様なら
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.794
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
To dziwne bo to święta trójca klasyki, chociaż już dość stare jak na gry komputerowe. Truck z corocznego zjazdu pod Opolem. było parę świetnych Truck'ów tam

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
JAKTO Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
JAKTO
Wiek: 31
Dni na forum: 4.548
Plusy: 1
Posty: 85
Skąd: Olsztyn
"To dziwne bo to święta trójca klasyki" jeśli tak to wychodzi, że jestem grzesznikiem wśród graczy ; D
A tak na serio, to jakimś wielkim znawcą gier nie mogę się nazwać.

Fragment gry Dragon Age 2, "Walka ze ze smokiem".
http://www.youtube.com/watch?v=SyDoxhmCIR4&feature=related

左様なら
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.040
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Smok był jedynym wyzwaniem w całym Dragon Age 2. Reszta to był jakiś żart... Gra strasznie krótka i prosta. Pierwsza odsłona niosła ze sobą większe wyzwanie, chociaż wystarczyło zrobić się w arcane warriora z blood magic i można było przejść tę grę w pojedynkę

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Dragon Age 2
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook