Forum Dragon Ball Nao

» Saints Row: The Third

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=16429

Jeśli ktoś chce ujrzeć pojęcie anarchii na własne oczy, niech bezzwłocznie zaopatrzy się w tą grę. Twórcy gry osiągnęli kolejny poziom absurdu, kiczu i komedii tworząc trzecią część tej intrygującej serii. Od razu po rozpoczęciu kampanii, po średnim tekstowym wprowadzeniu a'la Star Wars dostajemy do ręki broń i w śmiesznej masce wraz z kompanami podążamy do wyznaczonych części budynku likwidując kolejnych przeciwników. Seria ta ma być konkurencją dla serii GTA, choć wg. mnie są to dwie oddzielne gry, GTA zawsze ma poważną i wciągającą fabułę a tutaj liczy się w głównej mierze zabawa i akcja, jest to typowy odmóżdżacz, który ma nam przysparzać przede wszystkim rozrywki i frajdy. Nie pograłem zbyt długo, zaledwie dwie główne misje, bo aktualnie nie mogę savewować więc nie ma sensu zagłębienie się w grę, którą i tak będę musiał zaczynać od nowa. Na wstępnie mile zaskoczył mnie kreator postaci, można zrobić dowolną postać zmieniając min: ciało, twarz, fryzury, tance, rozmiar genitaliów u facetów i piersi u kobiet a podczas można odwiedzić liczne sklepy z ciuchami zmieniając je oraz nie tylko ciuchy bo customizować można też samochody i upgradować bronie, których jest cała masa. Spoko jest także polonizacja, która jest aż za dosłowna, gdzie mamy "przycisk zajebiozy" "poziom szacunu" czy "wejście w melinę".

Ciekaw jestem, kiedy wyjdzie lewe DLC z profesorem Genki
http://cdn.gamerant.com/wp-content/uploads/S ... railer.jpg

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Saints Row: The Third
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook