Forum Dragon Ball Nao

» Digimon

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Zna ktoś ich ? to miała być taka alternatywa dla pokemonów, najpierw pojawiły się jako figurki, potem jako gra, by pod koniec lat 90 trafić na ekrany telewizorów jako anime.

Anime oglądałem kilka razy głównie na dawnym Fox Kids, gdyż nie pamiętam aby leciały gdzie indziej chociaż kilka dni temu natknąłem się na nich na TV4. Seria I bo tylko tą można było zobaczyć w polskiej TV opowiadała o grupce dzieciaków, którzy na letnim obozie zostali DigiWybrańcami i zostali przeniesieni do DigiŚwiata, gdzie każde z dzieci dostało stworka i walczyło ze złem, które chciało zniszczyć ten świat.

Oglądał ktoś?(lub ogląda) ja jak już mówiłem dosyć dawno, i nie zrobiło na mnie jakiegoś większego wrażenia, dlatego już niewiele z tej serii pamiętam, heh pamiętam, że miałem kiedyś figurkę Angemona

z Wiki:
Digimon Adventure 02 na razie nie doczekały się emisji w telewizji na terenie Polski. Oprócz Polski Digimon Adventure 02 nie zostały wyemitowane w Korei Północnej, ChRL, Tajlandii oraz w Kambodży, Laosie i w Kolumbii.
Elita

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Faktycznie na TV 4 leci, sam niedawno widziałem kawałek. Nigdy tej serii nie oglądałem, tej ani żadnej innej pokemonopodobnej.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Digimony cyfrowe potworki... no cóż. Ja je oglądałam, właściwie 4 serie. Bardzo lubiłam zwłaszcza serię adventure 1 i do dziś ją pamiętam. Chociaż to jest mega przewidywalne, to i tak ma to ,,coś" co lubiłam. Dalszych serii nie oglądam, hmm straciły jakby swój klimat. Choćby digimon data sqad.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Pojawiła się nowa seria Digimon Adventure tri. W zasadzie to 6 częściowy film, którego część pierwsza miała swoją premierę 21 listopada i którą Crunchyroll pociął na 4 odcinki. I część (4 odcinki) o podtytule Saikai jest już dostępna w internecie.

Od tak bym się nią nie zainteresował, ale seria ta jest kontynuacją serii pierwszej, która była emitowana w Polsce z tymi samymi bohaterami, którzy już podrośli i są w szkole średniej. Digimony jak już wspomniałem wyżej jakiegoś wielkiego wrażenia na mnie nie robiły, ale z miłą chęcią oglądałem je lata temu na Fox Kids więc postanowiłem sobie zobaczyć jak to wygląda teraz. Pierwsza część to taki wstęp, spotkanie po latach, trochę wymuszone bo w naturalnych warunkach ciężko im się było zgrać, bo Tai ganiał za piłką, Matt grał w kapeli a Joe kuł matmę. Dziwnie się ogląda w pełni po japońsku i bez przypomnienia sobie o co chodziło wcześniej :F. Dodam, że głosu digimonom użyczyli ci sami aktorzy co w 1999. Z racji wieku zmieniono aktorów do DigiWybrańców i np w rolę Tai'a wciela się teraz Natsuki Hanae (Jaco z FnF i DB Super).


Dodatkowo nagrano na nowo opening, ending przy udziale tych samych artystów, co 16 lat temu. Mimo, że po japońsku ogląda mi się dziwnie, to jednak opening ma moc i jest lepszy od polskiego:
https://www.youtube.com/watch?v=NiJNzW_As5w

Premiera II części o podtytule Ketsui wyznaczona została na 12 marca 2016.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.092
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Digimon, fuj, nienawidzę tej żałosnej parodii Pokemona, no ale ścieżka dzwiękowa jest dobra, najbardziej lubie tą podczas ewolucji

Chodzi mi o japońską co była pokazana (poza TV4) na RTL2
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Digimon
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook