Forum Dragon Ball Nao

» Gra 5 pytań ocena: 6,50 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 20, 21, 22  
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.823
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
1. Nie oceniam człowieka po kolorze włosów(co nie znaczy,że rudy mi się nie podoba).
2. Od śniadania
3. Klinika śmierci
4.Różnie, ale najczęściej przy popie
5. Raczej nic takiego nie jest

1.Ulubiony sport?
2. Twoją największą wadą jest...
3. Twe Wymarzone wakacje?
4.Jak się nudzisz to co robisz?
5. Jaki typ filmów lubisz najbardziej?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Pyt. Focusa:
1. Jeżeli chodzi o gusta to bez różnicy. Aczkolwiek automatycznie okulary kojarzą się z inteligencją. Nie mylić z przeciwsłonecznymi, bo te z tanim lansem.
2. Zima.
3. Biorąc pod uwagę, że w jednej opcji są dyskoteki to wybieram kameralne imprezy.
4. Grzeczny romantyk,
5. Umysłowa.

Pyt. Byczej:
1. Wdech, wydech, gryz.
2. Zdarza mi się za wolno myśleć. w praktyce objawia się przegapieniem jakiegoś genialnego rozwiązania.
3. Forsa w kieszeni i nie ma mnie w domu przez cały czas. a za tą forsę to dobre żarcie, piesze wycieczki, zwiedzanie zabytków, koncerty i festiwale.
4. To się nudzę.
5. Okolice Silent Hilla i innych schiz.

1. Tworzysz książkę / film / grę. Podaj przykładową fabułę w zarysach, jak by miało to się skończyć, jakie problemy etc.
2. Przepis na jakieś ciekawe żarcie, które umiesz zrobić własnoręcznie.
3. Co sądzisz na temat hipsterni (wygląd, ideologia).
4. Bezpieczna przyszłość i stabilność finansowa w zamian za pewne ograniczenia wolności. Jak się na to zapatrujesz i w jakim stopniu jest to akceptowalne.
5. Kto w tym temacie zadaje najmniej ciekawe pytania?

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
1. Pewnie coś o pijaku jakimś. Piłby, byłby pogardzany, nie warto byłoby z nim gadać, zwalniali by go z kolejnych prac, a na koniec by umarł.
2. Puszka czerwonej fasoli, katchup, papryka słodka i ostra, resztki mięsa jakiegoś. miesza się toto na rondlu i wpieprza.
3. W zasadzie w pewnych sprawach mógłbym być uznany za hipstera. Lubię dziwną muzykę, stare filmy i stare meble. U nich to wydaję się jednak wyduszone jak trzecia kupa w jeden dzień. Poza tym ubierają się jak cioty, i wydają się dosyć tępi. A, i jeszcze nie udało mi się z żadnym takim porozmawiać na jakiś sensowny temat, bo kończyło się ta ta stwierdzeniu że z pustakami nie gadam. Tak jakby każda głębsza myśl ich obrażało.
4. Zależy. Można by powiedzieć, że podejmując jakąkolwiek decyzję ogranicza się swoją wolność, i najlepiej trwać całe życie w zawieszeniu. Ale to oczywiście * nie prawda, a wolność polega właśnie na tym że potrafi się z czegoś zrezygnować. Przykładowo w robocie się podporządkuję nawet szefowej idiotce, choć się z nią nie zgadzam, i mam ją raczej w dupie. Jeśli te ograniczenia zaczynają się i kończą w robocie, na wykonywanej przeze mnie pracy, jest spoko. Jak w imię bezpieczeństwa musiałbym uwierzyć w cudzą ideologię, bądź żyć zgodnie z nią, to niech sobie tą wolność w dupę wsadzą.
5. Chyba Joe.

1. Co sądzisz o polskich kibolach i robionych przez nich oprawach meczów?
2. Co Cię najbardziej wkurza w ludziach?
3. odczuwasz większą satysfakcję sprawiając że ktoś jest wesoły i zadowolony z siebie, czy smutny i że traci wiarę w siebie?
4. Wolał/a byś pracować w radio czy TV?
5. jak odreagowujesz kosza/zerwanie?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
1. Uważam, że psują atmosferę meczu. Dzisiaj już coraz mniej jest zadym na całych stadionach, a ustawki organizowane są w umówionych miejscach na umówionych zasadach. Moim zdaniem jest to dobre rozwiązanie. Jak chcą się napieprzać, to niech to robią, ale nie kosztem kasy klubu, zadowolenia kibiców i poczucia zagrożenia na meczach.

2. Obłuda i obrabianie dupy za plecami. Nie lubię jak człowiek nie ma jaj, by powiedzieć coś komuś wprost. Nienawidzę wręcz, gdy ktoś zgrywa przy mnie przyjaciela, by za jakiś czas iść do innej osoby by mnie obgadywać.

3. Pierwsza opcja - lubię motywować ludzi, często dość niekonwencjonalnymi i z pozoru chamskimi metodami.

4. W radiu. Do telewizji nie mam aparycji. Uważam ponadto, że praca w radiu jest ciekawsza, gdyż głosem trzeba stworzyć całą otoczkę by zaciekawić słuchacza. To jest prawdziwa sztuka.

5. Kiedyś piłem, dziś zwyczajnie myślę o tym dlaczego tak się stało i czy ewentualnie jest co ratować.

1. Wolisz podrywać, czy być podrywany?
2. Idealny scenariusz zjazdu forumowego według Ciebie.
3. Stoczyłeś się na samo dno, nie masz pracy, osób które Cię wspierają, kasy. Popadasz w alkoholizm, czy próbujesz zmienić obecną sytuację?
4. Zostałeś osaczony przez kilku ludzi. Nie masz większych szans na wygraną. Decydujesz się walczyć do końca kosztem wpierdzielu, czy uciekasz?
5. Jaką cechę, którą sam posiadasz, chciałbyś nauczyć innych ludzi?

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.968
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Pyt od Frania:
1. Oprawy kiboli są naprawdę świetne. Aż dziw bierze, że nie pokazują ich w telewizji, ja o czymś takim wcześniej nawet nie wiedziałem, dopiero jakiś przypadkowy filmik na YT otworzył mi oczy na to co robią kibole. Co do samych kiboli, to nie rozumiem tych, którzy leją tych, którzy bić się nie chcą, czyli powiedzmy zwykłych kibiców. Natomiast wszelkie ustawki akceptuje i toleruje, byleby osobą przypadkowym krzywdy nie wyrządzili. mam też nadzieję, że w końcu zrealizują hasło: Donald matole, twój rząd obalą kibole!
2. Ostatnio chyba hipokryzja.
3. Odczuwam większą satysfakcję, gdy ktoś jest wesoły, zadowolony, coś mu się uda, oczywiście tylko wtedy, gdy jest to po części moja zasługa, bo inaczej nie odczuwałbym satysfakcji tylko zwykłą radość i wiarę w ludzi.
4. Chyba w TV, lepsza brzydka twarz w ekranie niż sepleniący radiowiec.
5. Nie wiem, bo nikt jeszcze ze mną nie zerwał, ale pewnie poszedłbym się napić soku.

Pyt od Focusa:
1. Wolę podrywać.
2. Spotykamy się, rozkładamy namioty i przez kilka dni się poznajemy nad jakaś rzeczką. Wszystko na świeżym powietrzu przy piwie i jakimś żarciu, które przygotowałyby forumowiczki.
3. Oczywiście, że zmienić. Zaczynam od znalezienia pracy i poznaniu ludzi tam pracujących.
4. Chyba uciekał, chociaż jeśli jakiś ich cios by do mnie dotarł, to wtedy bym oddał.
5. Szczerość i miłość do życia.

1. Czy wg Ciebie człowiek może w jakiś sposób stracić godność ludzką, stać się po prostu pustym zwierzęciem? Jeśli tak to kiedy, jeśli nie, to dlaczego?
2. Jesteś piękny/a, bo piękne jest Twoje wnętrze, wierzysz w to?
3. Najodważniejsza rzecz jaką w życiu zrobiłeś (obiektywnie patrząc).
4. Napisz o trzech najważniejszych (dla Ciebie) rzeczach, które udało Ci się osiągnąć w życiu, potraktuj to pytanie abstrakcyjnie.
5. Wolałbyś poczuć się jak ptak czy jak trawa, którą łaskocze wiatr?

Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Odpowiem na Twoje pytania, a jako 5 zadam te moje z góry.

1. Ciężko jest jednoznacznie stwierdzić kiedy traci się godność. Istnieję szereg przypadków, które do tego prowadzą, a które nie zdołam przytoczyć w całości. Utrata człowieczeństwa łączy się dla mnie z czynem, który dla człowieka cywilizowanego nie jest godny. Takim czynem jest np. morderstwo, pedofilia, katowanie ludzi i zwierząt, napawanie się cudzym cierpieniem.

2. Nie. Uważam, że wnętrze (a tym samym dla mnie charakter) są wyznacznikiem dobroci nie piękna. W piękno wierzę w odniesieniu do fizyczności a nie stanu ducha.

3. Odwaga często idzie w parzę z głupotą. Jeżeli mam wymieniać, to odrzucenie staruszka przed pędzącym samochodem, kosztem uszczerbku na zdrowiu.

4. Udało mi się znaleźć pracę i skończyć studia. Obecnie czuję się spokojny i stabilny w życiu, co jest dla mnie niebywałym plusem. Ostatnia kwestia to mieszkanie, które prawdopodobnie dostanę na początku przyszłego roku ze spółdzielni.

5. Zdecydowanie jak ptak. Kiedyś zastanawiając się jakim zwierzęciem chciałbym być o ile istnieję reinkarnacja, wybrałem właśnie ptaka. Jest wolny, szybuję nad światem, nie martwi się niczym i może obserwować ludzi. Nie ma żadnych barier - zapewne jest to cudowne uczucie.

Edit:

1. Czy w sytuacji gdy bliska Ci osoba leży w szpitalu, w stanie krytycznym bez medycznych szans na poprawę, zdecydowałbyś się na eutanazję?
2. Co sądzisz o wszelkiego rodzaju fundacjach charytatywnych i działaniu w nich znanych osób?
3. Przed Tobą długa podróż w pociągu. Jak ją spędzasz?
4. Przypuśćmy, że dostajesz szansę by wykonywać zawód jaki zechcesz. Jaki byłby to zawód i dlaczego?
5. Twoja największa gafa w szkole.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.491
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
1. Jeżeli ta osoba wcześniej wyraziłaby taką wole to tak. (Uściślając, u mnie w rodzinie rozmawia się na takie tematy i wiem jaki stosunek do eutanazji mają moi najbliżsi).
2. Fundacje są potrzebne, ponieważ stwarzają możliwość by społeczeństwo mogło pomóc osobom, o które np. nie zadbało państwo. Co do osób sławnych, nie przeszkadza mi znane nazwisko, o ile osoba ta chce pomóc i umie to robić, nie ma nic gorszego jak bezmyślna ''pomoc'' i promowanie własnej gęby, takie zachowanie zasługuje tylko na piętnowanie.
3. Pilnując roweru i łażąc po przedziale.
4. Jeżeli dostane jeszcze w zestawie talent to chciałbym być reżyserem dźwięku, kocham muzykę i chciałbym brać udział w jej tworzeniu, poza tym to zawód, w którym można poznać wielu artystów i robić ciekawe projekty.
5. Jakoś obyłam się bez gaf.

1. Jak wyglądałoby Twoje mieszkanie, jeżeli miałbyś nieograniczone fundusze na jego wystrój?
2. Wolisz ryzyko czy pewne sytuacje?
3. Masz sekretne miejsce, w którym przechowujesz swoje "skarby"?
4. Co Cie ostatnio wzruszyło?
5. Z jaką wadą udało Ci się wygrać?
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
1. Jak wyglądałoby Twoje mieszkanie, jeżeli miałbyś nieograniczone fundusze na jego wystrój?
2. Wolisz ryzyko czy pewne sytuacje?
3. Masz sekretne miejsce, w którym przechowujesz swoje "skarby"?
4. Co Cie ostatnio wzruszyło?
5. Z jaką wadą udało Ci się wygrać?
1. Pytanie rzeka Przestronne, w jasnych kolorach, dużo czerwonych elementów, duża łazienka, ogródek z niedużym sadem i miejscem dla dużego psa.

2. Generalnie pewne sytuacje, ale czasem nawet mi trzeba adrenaliny.
3. Historia przeglądarki xD
4. Film "Don Juan de Marco"
5. W sumie z nieśmiałością już się uporałam.



1. Co w swoim wyglądzie lubisz najbardziej?
2. W jaki sposób "zabezpieczasz się" przed chorobą np. grypą?
3. Kto Twoim zdaniem powinien bardziej interesować się zabezpieczeniem przed ciążą? Dziewczyna, chłopak czy oboje w równym stopniu?
4. Zdecydowałbyś/abłyś się kiedyś na przygodny seks z nieznajomą/mym?
5. Czy uważasz, że sakrament spowiedzi jest potrzebny?

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.823
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
1. Oczy
2. Staram się ciepło ubierać
3.Oboje w równym stopniu
Pytania 4 i 5 nie

1.Lubisz swoje imię?
2. Wolisz położyć się spać późno czy wcześnie?
3.Jesteś bałaganiarzem?
4. Masz własny pokój?
5. Co sądzisz o wp?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Byczusia napisał(a):
1.Lubisz swoje imię?
2. Wolisz położyć się spać późno czy wcześnie?
3.Jesteś bałaganiarzem?
4. Masz własny pokój?
5. Co sądzisz o wp?
1. Lubię, jest spoko i nie jest takie popularne jak np. Kasia, Ania itp.
2. Zdecydowanie późno
3. Oj tak ;p
4. Niestety nie.
5. Nie wchodzę tam. Kiedyś miałam tak skrzynkę mailową, ale korzystało się z niej okrutnie.


1. Piercing u faceta? Twoje zdanie.
2. Czy jesteś zwolennikiem wprowadzenia waluty euro w Polsce?
3. Masz jakiś zagranicznych znajomych?
4. Tolerowałbyś sąsiadów-gejów?
5. Masz zwyczaj oszczędzania lub odkładania pieniędzy na przyszłość?

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.968
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Nie chcialbym jakiegos specjalnego mieszkania. Zwykle lokum jest okej. Konkretniej: lazienka, toaleta, trzy pokoje, przedpokoj i kuchnia. Nie no nie ma co siew rozpisywac, byloby to najzwyklejsze mieszkanie, nie kreca mnie jakies drogie baiery w stylu jeden pilot for all.

Wole raczej pewne sytuacje, chociaz ryzyko tez jest okej. Poza tym dla roznych ludzi ryzyko wywolywane jest przez inne sytuacje.

Nie mam sekretnych miejsc. Mam za to sekretny zeszyt. Tzw. swiety zeszyt.

Wzruszylo mnie dzisiaj, krotkiem bo krotkie przemowienie pani, ktora byla zeslana na Syberie. Jesli sie uda, to bedziemy mogli sie spotkac (patriotyczny mielec) z Sybiratami i wysluchac ich historii.

Zaczalem wiecej robic, a mniej myslec. Nie wiem jak to okreslic, ale to byla wada.


Mezczyzna w rurkach czy dresach?
Dlaczego Franek pyta ciagle o ludzi, ktorych nie znam?
Na gorze roze, na dole fiolki, a my...
Moglabys byc z facetem impotentem?
Rozluznij sie. Oddychaj powoli, gleboko, zaraz wyobrazisz sibie siebie na lace, obok Ciebie lezy to o czym marzysz. Co lezy obok Ciebie?

[ Dodano: 17.09.2012, 22:45 (po 43 sekundach) ]
W morde, ale jestem wolny xxd

Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.666
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Żadna z opcji nie jest fajna.
Ten typ tak ma.
Miłość, aniołki, takie tam.
Wyleczyłabym go.
Dyplom ukończenia studiów.

1. Smsy czy rozmowa telefoniczna?
2. Z czego wynikają popełniane przez Ciebie błędy?
3. Film, do którego regularnie wracasz.
4. Serce czy rozum?
5. Do kogo z forum żywisz największy szacunek?

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
East_Kaioshin napisał(a):
1. Smsy czy rozmowa telefoniczna?
2. Z czego wynikają popełniane przez Ciebie błędy?
3. Film, do którego regularnie wracasz.
4. Serce czy rozum?
5. Do kogo z forum żywisz największy szacunek?
1. Rozmowa
2. Chyba z wrodzonego żydostwa. Zbyt wysoko cenię sobie dobra ruchome, a zbyt nisko nieruchome.
3. Sami swoi.
4. Rozum, ale to nie znaczy, że czytam Wyborczą albo inny Przekrój.
5. Do Franka. Bo to jedyna osoba, co do której mam pewność, że bym nie przegadał na dluższą metę.

1. Za mnie lubisz albo nie lubisz?
2. Kogo za forum najbardziej lubisz i czemu?
3. Kogo nie i też czemu?
4. Co sądzisz o Madao?
5. Czy wybierasz się na Marsz niepodległości 11.11? Jeśli tak lub nie to czemu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Al Ed Upek napisał(a):
1. Za mnie lubisz albo nie lubisz?
2. Kogo za forum najbardziej lubisz i czemu?
3. Kogo nie i też czemu?
4. Co sądzisz o Madao?
5. Czy wybierasz się na Marsz niepodległości 11.11? Jeśli tak lub nie to czemu.
1. Mieszane uczucia. Generalnie spoko z Ciebie facet i często mnie na gg rozbawiałeś swoimi przygodami, ale za dużo pieprzysz o polityce co jest denerwujące dla tak apolitycznego człowieka jak ja

2. Najbardziej lubię Hayato i Ishiego. Tego pierwszego za tę sympatyczną ciapowatość i szczerość. Poza tym zawsze jak u niego jestem (w Bydgoszczy), to mile spędzam czas i nie nudzę się
Ishiego lubię, bo fajnie się z nim gada, ma poczucie humoru i chętnie bym się z nim napiła

3. Na chwilę obecną chyba nikogo.

4. Madao podziwiam za włożoną pracę i pasję, z którą oddaje się stronie. Że też się nie znudził xD

5. Nie wybieram się. 30zł dojazdu w dwie strony niby po co? Średnio lubię chodzić do cyrku. Wolę w domowym zaciszu spędzać ten dzień. W końcu o to walczyli nasi przodkowie - o spokój i bezpieczeństwo.

Nie mam weny na pytania. Oddaję kolejkę

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.666
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
1. Pewnie, że lubię, za nasze rozmowy zarówno o rzeczach poważnych jak i kompletnych pierdołach, potrafisz mi poprawić humor : )
2. Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, darzę dużą sympatią co najmniej czterech forumowiczów, każdego z innego powodu.
3. Nikogo, są tu jednak osoby, które mnie irytują, o czym już zresztą pisałam.
4. Ciężko wyrobić mi sobie o nim zdanie, trzyma się na dystans, więc na siłę nie chcę nikogo poznawać.
5. Nie sądzę, mam wtedy urodziny, więc pewnie zrobię sobie babski wieczór z tej okazji, żeby mnie nie dopadła nostalgia z powodu upływającego czasu ;p

1.Duże miasto czy mała miejscowość.
2.Co jest przyczyną tego, że pewne osoby bronią, gdy trzeba, swojego zdania i mają mocny kręgosłup moralny, a inni dają się ulepić jak plastelinę?
3.Co jest w Tobie unikalnego?
4.Rady dla Hayato, co ma zrobić, by przestał być takim smęcidupą.
5.Sposób na kaca.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
1. To zależy. Patrząc z perspektywą na przyszłość, to wybieram małą miejscowość blisko dużego miasta. Obecnie jednak zostałbym w mieście, bo kocham miejski gwar, dużą ilość ludzi i anonimowość. Mieszczuch ze mnie

2. Myślę, że jest to kwestia wiary we własne umiejętności i przekonania. Jeżeli ktoś głęboko wierzy w to, że ma rację i działa w słusznej sprawie, to jego woli nie da się łatwo złamać. Czasem jest to również kwestia wygody - po co mamy się starać rozwiązać dany problem, skoro ktoś może to zrobić za nas.

3. Hm... dziurki na nosie po ospie

4. Przede wszystkim uwierzyć w siebie. Życie nie jest serią porażek i samych sukcesów - wszystko ma swoją równowagę. Moim zdaniem (biorąc pod uwagę jego fascynację Japonią) powinien zapisać się na jakieś sztuki walki, a jeżeli ma okazję to na kendo - jest to jedna z najlepszych dziedzin walki, która wpływa na ducha. Rozwinąłbyś się fizycznie i psychicznie i może wtedy byś uzyskał spokój. Ponadto przydałaby Ci się kobieta - wydajesz się być skrzywdzony przez dawne doświadczenia, a najlepiej się tutaj sprawdzi powiedzenie "Czym się zatrułeś, tym się lecz".

5. Zimny prysznic, wypicie soku z cytryny, klin piwem, kackupa:P

1. Definicja spełnienia w życiu?
2. Oddawałeś kiedyś krew?
3. Masz ulubionego poetę/poetkę? Jeżeli tak, to kto nim jest i dlaczego akurat on/ona?
4. Zakładasz swoją partię polityczną i kandydujesz w wyborach. Jakie byłyby Twoje obietnice wyborcze? (podaj 5)
5. Co sądzisz o karaoke?

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
1. Ejakulacja bez kondoma w kobiecie?
2. nie
3. Świetlicki chyba. Bo to dziad.
4. Nie zakładam partii i nic nie obiecuję. Nie lubię ludzi, nie chcę im nic obiecywać i nie potrafiłbym tego chyba udawać. Poza tym nie lubię użerania się z imbecylami, którym wydaje się że mogą coś zrobić dla ludzi, narzucając im swoją wolę. Szczam na to.
5. Nie lubię. A jak zaczynają śpiewać "Whisky moja żono", i wszyscy dobrze się bawią, groza osiąga apogeum. Zwłaszcza że piosenkę tą najgłośniej zazwyczaj śpiewa gruba baba z korporacji, pijąca mohito, czy inne szczyny, z wyraźną chcicą. Poza tym *denerwują* mnie parki uśmiechające się do siebie, i ryczące jak łoś w rui, aby pokazać ludziom zupełnie tym niezainteresowanym jak to bardzo się kochają. I jeszcze ten chłopiec, który ma głos jakby mu jeszcze włosy na jajach nie wyskoczyły, który śpiewa Niemena, czy coś, i wzrusza laski mające akurat okres. Nie trawię karaoke, bo to zwyczajnie jest ciężkostrawne.

edit: moje pytania:
1. Jeśli pojawiłaby się partia polityczna mająca spełnić twoje postulaty, to jakie one by były (5)
2. Podejście do antropologii ( człowiek jest doby, zły, silny słaby etc. z natury bycia człowiekiem). Uzasadnij.
3. Co myślisz o eugenice
4. Aborcja, Eutanazja czy Polucja ( jak nazwać córeczkę)
5. Wolisz podrywać solo, czy ze skrzydłowym

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.823
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
1. Zdelegalizować aborcję za wyjątkiem przypadku zagrożenia życia matki, lustracja podatków polityków, więzienia o zaostrzonym rygorze, refundacja antykoncepcji, na piąte nie mam pomysłu.
2. Z natury nie jest ani dobry ani zły, to głównie życie go kształtuje i charakter.
3.Popieram
4. Polucja
5.Solo

1. Jesteś poważny/poważna czy niekoniecznie?
2. Jak się motywujesz?
3.Piosenka,która Cię najbardziej denerwuje?
4. Ulubione Twoje danie to?
5.Twoje podejście do zmian?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.491
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
1.Tak, nawet za bardzo.
2. Przemawiam do siebie, przypominam co chcę osiągnąć i co muszę zrobić.
3. 'Kanikuły' (nie mam pojęcia jak to dziadostwo się dokładni pisze)
4. Smażony kurczak plus pieczarki w śmietanie.
5. Lubie zmiany, bo szybko się nudzę.

1. Jak reagujesz, gdy ktoś chce Cie okłamać?
2. Z jakim wyprzedzeniem planujesz swoją przyszłość?
3. Jeżeli miałbyś być sławny to w jakiej dziedzinę/za jakie osiągnięcie?
4. Ulubiony rodzaj napoju?
5. Sprzedałbyś się dla dużej kasy?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Miyu napisał(a):
1. Jak reagujesz, gdy ktoś chce Cie okłamać?
2. Z jakim wyprzedzeniem planujesz swoją przyszłość?
3. Jeżeli miałbyś być sławny to w jakiej dziedzinę/za jakie osiągnięcie?
4. Ulubiony rodzaj napoju?
5. Sprzedałbyś się dla dużej kasy?
1. Nie wiem, negatywnie, ale dokładnie to tak, jak w danej chwili zdecyduję reagować.
2. Z małym.
3. Naukowcem, pisarzem albo trenerem. Ale pewnie będę jakimś robotnikiem.
4. Nie wiem, może mleko.
5. Zależy co masz na myśli. Jeśli chodzi o moją postawę to mówię nie, a jeżeli pęknę to się potem powieszę. A jeśli chodzi o seks z kobietą, która mi płaci to bym to zrobił dla stosunkowo małej kasy, o ile ładna. Jak brzydsza to stawka rośnie.

Nie mam pomysłu na pytania, więc dam jeszcze raz swoje.

1. Za mnie lubisz albo nie lubisz?
2. Kogo za forum najbardziej lubisz i czemu?
3. Kogo nie i też czemu?
4. Co sądzisz o Madao?
5. Czy wybierasz się na Marsz niepodległości 11.11? Jeśli tak lub nie to czemu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 20, 21, 22  

Forum DB Nao » » » Gra 5 pytań
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook