Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Quiz biologiczny

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.672
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Dobra, to ode mnie takie może z życia wzięte: Jak odróżnić grubą kobietę od tej w ciąży?


Ad.1 Kto Ci nagadał takich bzdur? Nie byłam odwiedzić żadnego papieża!
Poszłam do Zakonu Sióstr Karmelitanek, wzięły mnie na miesiąc na próbę, ale kiedy wyszło na jaw, że uwodzę księdza, wylały mnie na zbity pysk
Ad.2 Na bank się udało, zostajesz.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.843
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Gruba kobieta się turla, a ta w ciąży nie może, bo się boi o dziecko.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.672
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Podoba mi się Twoja odpowiedź! Ale jednak miałam coś innego na myśli;p

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ciężarna ma taką kreskę od pępka.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.889
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Po reszcie ciała, gruba ma grube ręce, łydy a w ciąży ma tylko obwód brzucha z udami ; p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.672
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Żo, w niektórych przypadkach ta przebarwiona linia zostaje do końca życia, więc jeśli kiedyś była w ciąży, to teraz nie możesz być pewien, czy znów zostanie mamą, czy się jej przytyło.

Gangsta, no też niekoniecznie. Kobiety mające cukrzycę mają często szczuplutkie, zgrabne nóżki i duży brzuchol :p

Chodzi mi o coś jeszcze innego, co niekiedy widać nawet, gdy kobieta jest ubrana.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.839
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Często kobiety w ciąży mają wystający pępek. Ponoć jak pępek wystaje to chłopiec będzie

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.708
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
gruba baba posiada" WIELKĄ "tkanke tłuszczowa na brzuchu, co widać, tkanka ta jest nieforemna wtedy, a gdy kobieta jest w ciąży to brzuch że tak powiem jest symetryczny : P (brzych ciążowy przypominać może tez przepuchline xD ), robi się takie ładne półkole, no i brzych u ciężarnej kobiety jest twardy w porównaniu do otyłych bab.
Taki wał tłuszczu można sobie złapać w rękę a brzucha kobiety w ciąży juz nie złapaiesz tak samo i nie ściśniesz bo nie dasz rady chyba ze uzywa sie przy tym wiekszej siły, a takowa tu wykluczamy.
; *
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.672
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Laru, zgadza się. Zadajesz pytanie i wygrywasz spędzenie ze mną romantycznej kolacji przy świecach połączonej ze śniadaniem do łóżka.

Amciu, twardy brzuch u ciężarnej w załóżmy 5 miesiącu, to raczej niepokojący objaw;p
Poza tym każdemu tkanka odkłada się w innych miejscach, ale Twoja odpowiedź na tyle mi się spodobała, że możesz dołączyć do mnie i Laru i spędzić romantyczne chwile tylko we trójkę.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.839
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
No, tak to jest jak wszystkie koleżanki dookoła zachodzą w ciążę ;p

Jejku, nie mam pomysłu na pytanie, więc pewnie będzie jakiś banał. Albo nie. Będzie coś z pogranicza biologii kobiety i medycyny

Jak wiadomo, miesiączka występuje, bo złuszcza się śluzówka macicy. Kawalki tej śluzówki wydostają się wtedy na zewnątrz i mamy miesiączkę. Czasem jednak bywa, że złuszczona śluzówka zamiast kierować się w stronę pochwy, ginie w innych zakamarkach ciała, np. w jamie brzusznej, a są drastyczne przypadki, że jakimś cudem śluzówka może zawędrować nawet do płuc! Rozkładająca się tam śluzówka powoduje ból i czasem nawet zakażenie.

Macie w miarę dokładny opis. Co to za choroba?

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.672
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Endometrioza

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.920
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Czasem pewnie trafia do mózgu i go uszkadza, ten przypadek nazywamy feminizmem.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.672
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Czasem centralny ośrodek nerwowy umiejscowiony jest w workach mosznowych. Ten przypadek nazywamy byciem facetem.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.920
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
byc moze poczulbym sie urazony, gdybym nie byl bezplciowy

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.839
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Zgadza się Kaio

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.672
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
To może dzięki mojemu pytaniu jakieś nieświadome jednostki się doedukują.
28% polskiego społeczeństwa uważa stosunek przerywany za skuteczną metodę antykoncepcji (badania przeprowadzone dla Durex).
Pomijając kwestię chorób przenoszonych drogą płciową, kto mi powie, dlaczego ta metoda jest absolutnie nieskuteczna i nie powinna być praktykowana wśród par nie planujących posiadania potomstwa?

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.920
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
bo maz nawilzajaca cieknie z sisiora, w ktorej rowniez znajduja sie nasiona

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.672
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Dokładnie, jest to tak zwany preejakulat wydzielany podczas pobudzenia seksualnego, który również zawiera plemniki. Dlatego zawsze pamiętajcie o gumkach;p

Cycek, zadajesz (:

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.859
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Kaio napisał(a):
To może dzięki mojemu pytaniu jakieś nieświadome jednostki się doedukują.]
Oczywiście. Nadmiar informacji nikomu nie zaszkodził
Kaio napisał(a):
28% polskiego społeczeństwa uważa stosunek przerywany za skuteczną metodę antykoncepcji (badania przeprowadzone dla Durex).
28 procent ?! par ?! Żadnym statystykom racz nie wierzyć potrafię. W szczególności firm zajmujących się antykoncepcją.
Kaio napisał(a):
Pomijając kwestię chorób przenoszonych drogą płciową, kto mi powie, dlaczego ta metoda jest absolutnie nieskuteczna i nie powinna być praktykowana wśród par nie planujących posiadania potomstwa?
Bo z prącia cieknie ?!
PS. Jeśli chodzi o stosunek przerywany to staram/y się by "głowa" była suchutka jednak można się zapomnieć.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.672
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Gonar, przed każdym wsadzeniem ją wycierasz?

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » » Quiz biologiczny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook