Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Quiz biologiczny

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.912
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
zawsze moga probowac z reklamowka ;D

dlaczego podcinajac sobie zyly na nadgarstku nie tniemy w poprzek, tylko wzdluz?

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.851
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Kaio napisał(a):
Gonar, przed każdym wsadzeniem ją wycierasz?
To tylko moja sugestia. Wiesz... sprawa jest dość krępująca ale tak staram się. Natomiast później jest nerwowa atmosfera (niepewność). Na początku jest się w stanie "ok co ma być to będzie" potem dowiadujesz się, że wszystko ok i po chwili zdajesz sobie sprawę że balansowałeś na cienkiej linie "

[ Dodano: 15.02.2012, 21:58 (po 1 minucie) ]
Cyceron napisał(a):
zawsze moga probowac z reklamowka ;D

dlaczego podcinajac sobie zyly na nadgarstku nie tniemy w poprzek, tylko wzdluz?
By się nie zabić. Czytałem o tym.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.664
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
No chyba sobie żartujesz... Wsadzasz, wyciągasz, wycierasz, wsadzasz, wyciągasz, wycierasz? I tak przez cały sex?

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.851
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Kaio napisał(a):
No chyba sobie żartujesz... Wsadzasz, wyciągasz, wycierasz, wsadzasz, wyciągasz, wycierasz? I tak przez cały sex?
Kaio ? co jest z tobą ? chyba coś nie pojmujesz. Ale to nic zaraz ci wytłumaczę co ja robię.
Otóż. Podczas gry wstępnej partnerka i partner się podniecają. Ta się robi wilgotna mokra a on tam się ślini takimi sokami. A te soki mogą być powodem że ona zajdzie mimo że stosunek jest przerwany. Dlatego oczyszczam i wchodzę. A to że jest umazany od jej wydzielin to normalka i nie daje zagrożenia zajścia no chyba że ma syfa. Tym bardziej że te wydzieliny są zabójcze dla plemników (pojedynczych),
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.664
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Gonar,to chyba Ty nie pojmujesz.
Ta wydzielina jest też uwalniana PODCZAS stosunku, zwłaszcza niedługo przed wytryskiem. Wytarcie tylko i wyłącznie przed samym stosunkiem nic Ci nie da.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.700
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Gonar powtarzam Ci po raz ostatni zamknij japke w moim temacie jak nie masz nic do powiedzienia ... niech zadaje ten kto zgadał
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.664
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Pieprzycie o dupie Maryni, zamiast się za zagadkę wziąć...
Tnie się wzdłuż, bo w innym wypadku skończy się to tylko przecięciem ścięgien, a wypływająca krew z przeciętego w poprzek naczynia żylnego w mig utworzy skrzep.
Aż mi się przypomniała kaskada krzepnięcia krwi. Bleee...

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.912
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
kk, zadajesz Kaio

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.664
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Dobra, kolejne pytanie z cyklu "z życia wzięte";p
Dlaczego spożywanie dużej ilości owoców jest grzechem dietetycznym dla osoby pragnącej zrzucić parę kilogramów?(zakładamy, że mieści się w prawidłowym bilansie kalorycznym).

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.851
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Bo owoce są słodkie i nie dostarczą odpowiedniej ilości wartości odżywczych np. węglowodanów ?! Ale czemu zakładasz, że są grzechem dietetycznym ?! Prędzej alkohol byłby grzechem bo ma w sobie znacznie więcej pustych kalorii nie wspominając o ciastkach do kawy i produktów słodzonych ew. szybkie jedzenie kawa papierosy. Ale wszystko jest dla ludzi ;p

Ps. Ja jem dużo kaszy (jęczmiennej)lub ryż (biały) oraz ziemniaki bez sosu czasami zupę (rosół) . Dziele to na 4 posiłki do godziny popołudniowej czyli 16. Kolacja zazwyczaj mam ubogą ale bywa że jem nawet w nocy. Ogólnie nie mam problemów z wagą mimo że mój BIM wykracza ponad normę gdyż masa jest mięśniowa a 14 % fatu Mam dobry metabolizm w szczególności za sprawą mięśni które uczestniczą w przemianie pochłoniętej materii.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.664
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Źle.
Swoją drogą jak mogą być słodkie i nie dostarczać węglowodanów?

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.851
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Kaio napisał(a):
Źle.
Swoją drogą jak mogą być słodkie i nie dostarczać węglowodanów?
Węglowodany to cukry. A cukry w owocach to fruktoza i nie są pełnowartościowe. Co innego glukoza. Kroplówka glukozy czy dwie i jest się najedzonym.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.664
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Napisałeś:

Gonardino napisał(a):
Bo owoce są słodkie i nie dostarczą odpowiedniej ilości wartości odżywczych np. węglowodanów ?!
To tak jakbyś napisał: cytryna jest kwaśna, dlatego nie dostarczy kwasów.

Co do twojego genialnego odkrycia na temat kroplówek z glukozy i ich pełnowartościowości, a niepełnowartościowości fruktozy, pozwolisz że przemilczę, bo nie wierzę że jesteś tak głupi, a jajec sobie z siebie nie dam zrobić.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.851
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Kaio napisał(a):
Napisałeś:

To tak jakbyś napisał: cytryna jest kwaśna, dlatego nie dostarczy kwasów.

A tak swoją drogą, jakie węglowodany, a konkretniej monosacharydy uważasz za pełno-, a jakie za niepełnowartościowe, bo pierwszy raz o takim podziale słyszę. Z tego co rozumiem, fruktoza zalicza się do tych rzekomych niepełnowartościowych?
Weź się najedz samymi owocami bez chleba czy sera wędlin ryb drobiu itp. Nie nasycisz się. A kwasek cytrynowy to lepiej kupić niż wyciskać. Szkoda cytryny.

Ps.Odwieczny chleb ma w sobie najlepsze węglowodany
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.664
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Nie mam dzisiaj humoru, więc nie bawią mnie Twoje marne prowokacje.
Jesteś debilem i nic tego nie zmieni.
*Upsiasia* mnie obchodzą Twoje wędliny, powtórzę jeszcze raz pytanie: dlaczego spożywanie dużych ilości owoców nie wpłynie korzystnie na naszą sylwetkę.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.232
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Na mój gust ewidentnie mają coś z tym węglowodany wspólnego. Zawsze jak są jakieś diety ich spożywanie jest ograniczone do minimum. Istnieje nawet dieta węglowodanowa, w której nie liczy się właśnie kalorii a cukry.

W zasadzie stwierdzę tak ostatecznie: to tłuszcz ma być spalany, a dostarczając węglowodanów one w pierwszej kolejności będą 'przetwarzane' (że nie wspomnę o oszczędniejszym gospodarowaniu organizmu). I wtedy dietę można sobie wsadzić.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.700
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
jak będzie się żarło kupe owoców co 5 min to zoladek bedzie nadal rozciągnięty i
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.851
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
hełm napisał(a):
jak będzie się żarło kupe owoców co 5 min to zoladek bedzie nadal rozciągnięty i * [ nie przeklinaj! ]
Hę.... i tylko owoców się tyczy ?!
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.700
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
no ja nie tylko ale zadała pytanie odnośnie owoców to odpowiadam , po co mam tu szynke wtrącać ...

ale moja poprzednia odp będzie chybiona to chodzi chyba o jakies zw które wyst w owocach bądź ich nie ma kiedys o tym czytałam ale nie pamiętam dobrze a z neta mielismy nie korzystac wiec dam spokój
a swoja odp o rozciągnięciu żołądka dodałam żeby nabić sobie posta ^ ^
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.664
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Chyba przesadziłam z tym pytaniem. Miałam nadzieję, że może ktoś interesuje się takimi zagadnieniami żywieniowymi i skojarzy o co mi chodzi. A chodzi mi o zdradziecką fruktozę.
Spalanie glukozy jest kontrolowane, chociażby przez stężenie ATP czyli źródła energii. Kiedy mamy dużo ATP, organizm hamuje proces rozpadu glukozy. Logiczne.
Fruktoza jest o tyle charakterystyczna, że ulega rozpadowi w wątrobie znacznie szybciej niż glukoza, gdyż omija etap kontrolny. Skutkuje to "zalaniem" przez fruktozę szlaków metabolicznych w wątrobie i stymulację syntezy kwasów tłuszczowych (czyli przybywa nam tłuszczyku).
Mówiąc krótko: spożycie dużej ilości fruktozy skutkuje przyrostem tkanki tłuszczowej, nawet przy prawidłowym bilansie energetycznym.

Nikt nie trafił w sedno, jednak jedynej Drakance chciało się ruszyć głową i całkiem dobrze kombinowała. Zadawaj więc pytanie Asiu.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » » Quiz biologiczny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook