Forum Dragon Ball Nao

» Dezomorfina

burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.707
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Dezomorfina to najprawdopodobniej najgroxniejszy narkotyk w tych czasach, strorzony juz dwano bodaj w 1932r, szeroko rozpowszechniony aktualnie w Rosji, oczywiście zabija 6 razy groźniejszy od heroiny powoduje martwice tkanek, o ile zazywajac here przezyc mozna ok 6-9 lat góra (zalezy min od org) o ile sie nie przedawkuje wczesniej o tyle dezomorfina zabija w 3 lata góra, mówią ze pierwszy przypadek pojawił sie równiez w Polsce 2011r. W Rosji jest ok 250 tys ludzi uzależnionych.

Dezomorfina to oczywiście pochodna morfiny, powstała z kodeiny
Największy problem stonowi chyba to iż mozna ja wyprodukować w warunkach domowych z KODEINY, jakiś tam jod fosfor itp. i po sprawie, 2 problem to to iz warunki domowe = warunki niesterylne totalnie i właśnie to jest przełomowy min czynnik tego iz ten narkotyk jest tak bardzo groźny. Kodeina występuje w leku dostępnym bez recepty (15mg) w Polsce , wiec łatwizna, w Rosji ponoć jest jeszcze łatwiej.

*DEzomorfina jest wiele tańsza od Heroiny
*Pseudo: Krokodyl


SKUTKI : (+1
http://www.youtube.com/watch?v=VffYY4CROgA

http://www.youtube.com/watch?v=ol4d_VtuAF0

http://www.youtube.com/watch?v=2YBKru57G7I&feature=related

Czy grozi Polsce masowy napływ tego narkotyku ? Czy opanuje świat ?

[ Dodano: 02.02.2012, 18:08 (po 20 godzinach 5 minutach) ]
wypowiedz się ktoś ;p
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.496
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Widziałam zdjęcia jakiś czas temu i myślałam, że tych ludzi naprawdę coś pogryzło, ale potem trafiłam na te filmiki. Okropne.Sądzę, że o ile mogą sięgnąć po ten narkotyk ludzie już uzależnieni, szukający taniej alternatywy, to ktoś kto jeszcze nie wpadł w nałóg raczej oglądając takie zdjęcia nie spróbuje, choć nie znam się, nie szukam takich "doznań".Co do napływu, skoro można go zrobić w domu to pewnie ludzi będą sami bawić się w chemika i handel nie będzie tak kwitł jak w przypadku narkotyków opartych o substancje niedostępne na normalnym rynku.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.671
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Trochę nie na temat, ale w 3.filmiku w 0:14 leci fajna muzyka, nie kojarzy ktoś czyje to?

Hmm... nie wiem za bardzo co tu komentować. Ludzie nie są idiotami, wiedzą czym skutkuje ćpanie takiego gówna. Jeśli się na to decydują, to naturalne jest, że płacą za swoją głupotę.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Dezomorfina
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook