Forum Dragon Ball Nao

» Anime z AXN Spin - temat zbiorczy

Strony: poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  następna
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 5.002
Plusy: 64
Mimo wszystko ludzie ściągają (czy oglądają, nie wiem), a inni nagrywają. Najlepsze, że wszystko nagrywają ludkowie z forum bajki-tv.com. Trochę nie pojmuję. Tak psioczycie na lektora, a nagrywacie i wrzucacie. Masochiści?

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
delikwent
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.128
Plusy: 1
I co z tego? Z takich nagrań można się potem co najwyżej ponabijać, lub mieć namacalny dowód, że AXN nie potrafi niczego zrobić porządnie. Widać to zresztą na każdym kroku. No i można było przeczytać opinie fanów po emisji - ani jednej pozytywnej.

Ten kanał od dawna jest spisany na straty. Ostatnia nadzieja w Vivie.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 5.002
Plusy: 64
Dobrze wiesz, że nie po to je tam ripują i udostępniają, i to w ograniczonym gronie. Po prostu nie każdy ma taką awersję do lektora jak Ty i fani danych pozycji chętnie te odcinki pobierają i oglądają.

A w tym filmie bardziej niż zła wymowa urzekło mnie to infantylne porównanie do Chucka.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
delikwent
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.128
Bawi mnie to, że najpierw traktujesz forum jako monolit, a potem wyskakujesz z "nie każdy jest taki, jak ty". Masz rację, nie każdy. Ale przytłaczająca większość "nas" zdaje sobie sprawę z tego, że jest to żałosna forma, i nie oglądają jej z wyboru, a z musu - bo nie każdy trawi napisy.

Zresztą bądźmy szczerzy - znośnego lektora da się zrobić, tyle, że AXNom "udało się" to może dwa razy, w początkach istnienia stacji (FMA i Death Note). I to były tylko znośne opracowania - obecne są żałosne i robione na kolanie. W przypadku filmu Bleacha uderza to tym bardziej, że jest dostępna wersja z napisami, profesjonalnie tłumaczona z oryginału - a lektorka z SDI, jeśli wierzyć widzom, pomija całe zdania bez zająknięcia.

Jeśli ta wymowa to dla ciebie mało, to wystarczy obejrzeć dowolny odcinek Naruto w ich wersji - połowa imion jest pokaleczona (najbardziej urzekł mnie "Siakemiru" - zgadnij, o kogo chodziło).

Dziwi mnie sens istnienia tej stacji - reklamy to bodaj wyłącznie autopromocja, oglądalność nie jest mierzona (chyba, że jest tak żałosna, że nawet w Top100 się nie łapie), ramówka od paru miesięcy się nie rozwija a na pytania widzów też przestali odpowiadać.
Look-e Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 2.313
Ja tam nie gardzę lektorem i się tego nie wstydzę, jak większość naszego społeczeństwa. Co jak co, ale pozycje z lektorem mają dużo większą oglądalność niż napisami i z tym nic nie zrobisz. Pozostaje ci tylko oglądać pozycje dla koneserów w późniejszych godzinach czasami na TVP
Look-e Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Bleach również będzie dostępny na Spin Playerze
EDIT: AXN SPin znów poleciało w kulki i ogłosiło że Bleacha jednak nie będzie na Spin Player'ze
mateusz8175
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 2.322
Zgrywa ktoś może teraz Bleacha
newyk22 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
newyk22
Dni na forum: 2.479
Plusy: 2
Będziecie wrzucać Odcinki DB KAI z AXN SPIN ?

Pozdrawiam.
Look-e Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Nic się nie bój, DBKAI będzie na SPin Playerze w następnym tygodniu
newyk22 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
newyk22
No to super, nadrobie sobie te odcinki
Look-e Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

KAI Już jest na SPin Playerze!! Uwaga pierwszy ep będzie tylko do 14 listopada więc mało czasu na obejrzenie/zgranie odcinka.
mateusz8175
Wojownik
Wojownik

Już zacząłem zgrywać.
newyk22 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
newyk22
Panowie a da się jakoś zgrać odcinek ze Spin Playera?
mateusz8175
Wojownik
Wojownik

Internet Download Manager
newyk22 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
newyk22
Trzeba tam jakiś format dodać co nie, bo normalnie się nie pojawia ten znaczek od Video, żeby ściągnąć?
Look-e Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

U mnie pojawia się znaczek nad filmem "ściągnij ten plik video". IDM zasysa pliki w takiej postaci w jakiej zostały wrzucone na daną stronę (filmy w internecie to zazwyczaj flv, tak też jest na spin playerze). Można później przekonwertować ten plik jakimś programem. Ja zazwyczaj używam Pazera Free FLV to AVI Converter (trzeba trochę pogrzebać w ustawieniach żeby nie było straty jakości), ale dzisiaj to już większość telewizorów i odtwarzaczy sobie radzi z flv więc jest git ;]
piotrus840 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
piotrus840
Dni na forum: 2.312
mnienic niewyskakuje zainstalowałemten program i nieidzie:(
newyk22 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
newyk22
U mnie już wszystko ok, trzeba po prostu zresetować przeglądarkę i zainstalują się wtyczki
piotrus840 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
piotrus840
Dni na forum: 2.312
mnie niedziala nic sie niewyswietla jak wersje masz tego programu?

[ Dodano: 12.11.2012, 23:14 (po 4 minutach) ]
: ok dziala
jestem ślepy niewidziałem tego okienka:D:D: hahahahaha
Strony: poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  następna

Forum DB Nao » » » » Anime z AXN Spin - temat zbiorczy
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump