Forum Dragon Ball Nao

» [Komedia] Baka to Test to Shoukanjuu

Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Anime polecił mi jakiś czas temu mój kolega jednak dopiero niedawno znalazłem czas i chęci obejrzeć i jestem bardzo zadowolony, że w końcu mi się to udało, ponieważ anime jest świetne! Bardzo zabawne, postacie wzbudzające sympatię i strasznie wciągające
Tak więc polecam je każdemu, kto lubi się pośmiać.
Wyszło 13 odcinków + 13 odcinków 2 sezonu.
Ogólnie mówiąc anime opowiada perypetie uczniów liceum, którzy uczą się w dość specyficznej szkole


Oglądaliście to anime? Jakie jest wasze zdanie na jego temat?
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.768
Plusy: 1
Posty: 219
Oglądałem pierwszy sezon. Dość fajne, szczególnie przypadł mi do gustu ten przewodniczący z czerwonymi włosami i jego ambitne plany przejęcia najlepszej klasy. Zboczeniec też w porządku jak i główny bohater. Niestety zawiodły mnie postacie żeńskie. Nic ciekawego. Jedna jak i druga mnie okrutnie irytowały. Przeciętne anime, polecam tym którzy nie mają za bardzo już co oglądać. Świeżych w temacie może odstraszyć bo są momenty gdy się strasznie dłuży.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ktoś oglądał ? Ja zaczynam oglądać, niestety ściągnięty mam 2 sezon i za bardzo nie wiem jak by tu, pokrótce napisać o tej serii. Ogólnie to wygląda tak, szkoła która uczy przywoływać stworzenia chibi czyli małe humanoidalne, podobne właścicieli swych, które walczą, coś podobne jak pokemony XD Z tym, że one potrafią mówić, uwaga, to co myśli własciciel, a nie chce tego ujawniać (rozwinięcie znam z pierwszych odc. 2 sezonu). Seria posiada 2 OVA, Speciale, w tym świąteczny i 4 speciale 2 serii. Zapraszam do zapoznania się z serią i jej oglądania . To taka komedia z elementami romansu i moe, szkolne życie i okruchy życia. Czasami ciężko się połapać o co w danym odcinku chodzi, jak i bohaterom XD No... ciekawe przyjemnie się ogląda, no i dobra kreska. Openingi choć nie znam wszystkich, w 2 sezonie jest dość przeciętny, co daje minus bo od razu chce się przewijać, tak samo ending.[/list]

[ Dodano: 15.12.2012, 18:05 (po 7 minutach) ]
No teraz zaczynam od początku, mogę nadmienić, że postacie są ciekawe, szczególnie główny bohater jak i podobny do dziewczyny co ma siostrę bliźniaczkę i tz. zboczeniec XD

Skleiłem z drugim tematem. Następnym razem sprawdzaj, czy już nie istnieje.
Shounen
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.768
Plusy: 1
Posty: 219
Najbardziej podobał mi się w sumie 1 ending bodajże, całkiem niezły. Bohaterowie też są przyjemni, szczególnie czerwonowłosy "mózg" klasy, zboczeniec i main hero. Sporo śmiechu, ale też są dłużyzny, jako komedia sprawdza się całkiem fajnie, oglądałem tylko pierwszy sezon, może kiedyś nadrobię. Przyzwoite anime. Niektóre rozkminy są naprawdę mega. Special świąteczny tragiczny jak coś.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
No teraz po pierwszym odcinku wiem o co chodzi z tymi istotami. Ciekawy pomysł, motywujący do nauki ;p Tak jak wspominałem istoty te potrafią mówić, ale to wiem z 2 sezonu i mówić to co przyzywający myśli. Inspektor karny XD Główny bohater wymiata.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Komedia] Baka to Test to Shoukanjuu
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook