Forum Dragon Ball Nao

» Risen 2: Mroczne Wody

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.883
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Risen 2: Dark Waters to druga próba zawładnięcia rynkiem gier cRPG przez studio Piranha Bytes po tym, jak niemiecka grupa straciła prawa do tworzenia kolejnych odsłon Gothica. Produkcja kontynuuje wątki z pierwszego Risena i stanowi rozwinięcie pomysłów obecnych w poprzedniej odsłonie.

Opowieść rozpoczyna się dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. Bezimiennego przez ten czas los nie oszczędzał i nasz bohater coraz chętniej zagląda do butelki. Pewnego dnia odnajduje go znana z pierwowzoru Patty, czyli córka legendarnego pirata Stalowobrodego. Trafiła ona na trop artefaktu, który może posłużyć jako broń przeciwko poczynającym sobie coraz odważniej tytanom, i potrzebuje pomocy w jego odszukaniu. Nadarza się ku temu dobra okazja, gdyż wkrótce potem Bezimienny dostaje od Inkwizycji zadanie zinfiltrowania pirackiej frakcji na wyspie Puerto Sacarico. Lokalna kolonia zajmuje się uprawą trzciny cukrowej – dostawy stamtąd były w ostatnich miesiącach wyraźnie mniejsze niż poprzednio. Od tego prostego śledztwa zaczyna się wielka przygoda, w której spróbujemy uratować świat przed dominacją tytanów.
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=2JnNuXQC4bY

Będzie ktoś grać, ja zamierzam zapowiada sie na fajny RPG w pirackich klimatach i wprost od twórców Gothica

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.794
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Cóż nie znam Risen'a, a Gothic nie był zbyt fajny jak dla mnie przynajmniej 2 jego części, więc nie za bardzo ciągnie mnie do tego tytułu zwłaszcza, że sam trailer nie stoi na jakimś powalającym poziomie.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.883
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dorwałem się wczoraj do bety, gra prezentuje się ok chodź jest trudna i walka nawet z najprostszą zwierzyną w postaci małp i jaguarów jest ciężka. Na razie błądze po wyspie bo nie otrzymałem mapy i natykam się na owe zwierzaki, tubylców i inne rzeczy, zwłaszcza pułapki przy których jak w odpowiedniej chwili nie naciśniesz spacji uśmiercają Cię i rozpoczynasz do ostatniego autosave'a. Zobaczymy pogram jeszcze dzień lub 2 i poczekam na pełną.

Ale hierarchia musi być
http://iv.pl/images/05954159053438513849.jpg

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.040
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Shihouin napisał(a):
Cóż nie znam Risen'a, a Gothic nie był zbyt fajny jak dla mnie przynajmniej 2 jego części, więc nie za bardzo ciągnie mnie do tego tytułu zwłaszcza, że sam trailer nie stoi na jakimś powalającym poziomie.
Bluźnisz, Gothic to klasyka. Trzecia odsłona była w miarę grywalna, lecz ocena mego kolegi na temat Arcanii IV nie przekonała mnie do rozpoczęcia przygody z tą grą.

Co do Risen, widziałem pierwszą część, lecz w nią nie grałem. Może kiedyś się zmuszę, bo słyszałem iż jest całkiem dobra.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.883
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Pograłem trochę i muszę przyznać, że fajna gra z fajnym pirackim klimatem, aczkolwiek nie powala na kolana. Fabuła polega na pójście/płynięcie z punktu A do B zdobycie tego co trzeba i powrót, Walki jest sporo, ale głównie polega na pacyfikacji dzikich zwierząt, aniżeli ludzi, czy potworów, choć Ci także są, ale głównie to piaskowe diabły, wielkie kraby, termity i utopce od czasu do czasu pojawią się jacyś bossowie albo główne cele obszaru. Voodoo praktycznie się do niczego nie przydaje, no może poza alternatywami gdy nie mamy ochoty walczyć, albo wymagającej umiejętności złodziejstwa to możemy sobie zmanipulować kogoś laleczką, a eliksiry sa zbędne jeśli umiesz walczyć i w dodatku masz kompana. Nabieranie umiejętności jest dosyć ciężkie, gdyż ważniejsze są warte min. 1000 sztuk złota, a o wielkie pieniądze tak łatwo nie jest najlepiej jest więc korzystać z misji szukania skarbów i ograbywania świątyń, aby opylić co wartościowe.

Oprawa wizualna stoi na dobrym poziome,, aczkolwiek tekstury ludzi i domów już nie są tak cudowne jak oświetlenie i horyzont. Muzyka jest nudząca, jedynie klimatycznie robi się kiedy wchodzimy do jaskiń, albo świątyń. Nergal wypadł marnie ;p

Grał ktoś też?

Jaffar wymiata, uwielbiam go
http://www.youtube.com/watch?v=D5_UuBbRmFY

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Risen 2: Mroczne Wody
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook