Forum Dragon Ball Nao

» Wielki post

Strony:   1, 2
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.884
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Oddalacie się od Boga dzieciaki, z każdym krokiem, z każdym łykiem i każdym buchem ; p

Od małego w postne piątki u mnie nie jedzą nic mięsnego, więc i ja nie konsumuje, bo w sumie można zjeść coś innego. Co do postanowień nie mam żadnych bo nie czuje takiej potrzeby aby mieć.

Mój kumpel kiedyś powiedział "W Wieli Post staram się wytrzymywać bez masturbacji, ale Bóg mi tego nie ułatwia"

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.890
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Nie ma to jak dyskusja o biuście i penisach w temacie o wielkim poście.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.667
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Nie ja zaczęłam.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Mart napisał(a):
warto zauważyć, że cała kultura europejska opiera się w pewien sposób na chrześcijaństwie. Każdy Europejczyk może z czystym sercem powiedzieć "nie wierzę, ale szanuję swoją kulturę, więc przestrzegam".
Współcześni Europejczycy (efekty UE) zapominają o tym (a raczej ich to nie obchodzi, w końcu chrześcijaństwo to zło) i nie wydaje mi się, by wielu tak mówiło z czystym sercem.

Jeśli chodzi o mnie, to nie przestrzegam, bo nie widzę potrzeby, a w piątki i tak przeważnie mięsa się u mnie nie konsumuje.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Wielki post
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook