Forum Dragon Ball Nao

» Dinozaury

Strony: 1, 2  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Jakie macie zdanie o dinozaurach? Fascynuja was? Podziwiacie je? Czy po prostu nie przejmujecie sie, ze 100 mln. lat temu takie stworzenia stapaly po ziemi? Dla mnie w mlodszych latach dinozaury to byla pasja, caly czas czytalem ksiazki o nich, rysowalem je, ogolnie zbieralem wszystko co bylo z nimi zwiazane. I gdy widzialem np. ile taki Brachiozaur mial metrow to No comment... Zwykle Diplodoki (roslinozercy) mialy od 20-45 m. :O A Megalosaury, czy najslawniejszy z dinozaurow, czyli Tyranosaurs Rex, zeby i ucisk szczen sa przerazajace! Chcialbym kiedys zwiedzac swiat w muzeach Dinozaurow i zobaczyc wszystkie szkielety na zywo (hehe, marzenia )
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Ja od najmłodszych lat fascynowałem się dinozaurami. CZytałem o nich ksążki, trudno było mnie zagiąć z jakiegokolwiek gatunku odkrytego po 1850 a przed 1997... niestety potem pojawiły się tzn. "narzędzia szatana" czyli pokemony. Dinusie przestały mnie interesować, po latach zapomniałem większości informacji. Czasem chce sobie odświerzyć pamięć i kupić jaką ksązkę ale ceny 80 - 160 zł odstraszają.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Ja też tak jak Szpaner lubiłem Dinozaury ale za duzo to o nich nie czytałem
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Jak widze każdy miał kiedyś małą manię na punkcie dinozaurów to ja też się dołaczam do grona
Kiedys to sie zbierało figurki, nakleji i w ogóle...

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Ha. To widze wspólne zainteresowania. Ja też zbierałem wszystko co znimi związane ( jeśli oczywiście było mnie stać). A co do tego że wygineły, to w to nie wierze. Dla mnie to one wciąż istnieją, tylko z powodu spadku temp. nie mogły rosnąć, i sie skurczyły.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
niestety ja dinkami sie nie interesuje, ale zadziwiaja mnie!!! taki din mi chaupke raztrzaskał, albo że lata coś co waży 650 kilo i jest żywe!!

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Chomiczka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chomiczka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.718
Posty: 76
pokemony
Niech żyją! (Jestem nawiedzona ).

Co do dinozaurów... hm... mój brat miał okres, gdy się nimi interesował... ja raczej nie bardzo . Owszem, gdy pojawiało się coś na dicovery o nich, to oglądałam, ale szczerze mówiąc, to całymi dniami oglądałam discovery, więc to żaden wyczyn .

„Songo. Zdążyliśmy go polubić”
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
niestety ja dinkami sie nie interesuje, ale zadziwiaja mnie!!! taki din mi chaupke raztrzaskał, albo że lata coś co waży 650 kilo i jest żywe!!

Pokaż mi Eudimorfodont'a, Pterodonta czy Kecalkoata który miał 650 kg?? Kecalkoat miał 12 metrów rozpiętości skrzyedł a ważył zaledwie 65 kg, dzięki temu że podobnie jak inne pterozaury miał kości puste w środku.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
A ja gdzies wyczytałem (nie wiem czy to prawda czy fałsz) ze ponoc jacystam naukowcy zucili tezę, ze tyranozaurus Rex miał pióra i skrzydlate przednie łapy.... co wy na to??

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
To już dawno słyszałem... Jednak Tyranozaur raczej nie powinien mieć piór gdyż jak wiadmo w naturze nic się nie marnuje. A jak na 15 metrowe stworzenie warzące 7 ton i mające krótkie, 50 cm przednie łapy zakończone dwoma palcami miałyby latać? Więc po co mu pióra? Mógł maksymalnie rozwinąć 35 km/h (co jest dużo jak na takie stworzenie) więc raczej nie był przystosowany do latania. (znaczy jak umiał szybko biegać to raczej latać nie potrafił, bo nie było na tyle funkcjonalnych dinozaurów)

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
mnie kiedys, jak wiekszosc, bardzo krecil temat dinozaurow. zbieralam i czytalam najrozniejsze wiadomosci i materialy, teraz jednak juz wiekszosc wylecialo z glowy : D

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
... dinusie hehe a no były i to całe półki z figurkami no właśnie były - czas przeszły tera to ja już nic nie pamiętam, nawet nazw - heh a tyle je wkuwałam , sklerotyk i tyle . Mimo tego nie chciałabym aby nadal żyły... no nie wiem jak Wy ale ja nie wyobrażam sobie wyjść ze swojej jaskini (nawiązanie do starych "dobrych"? czasów) po dobrze przespanej nocy, stanąć na świeżym powietrzu, poprzeciągać się, przypadkiem podnieść głowe do góry.... a tu zong! dinuś się na mnie gapi i jakoś dziwnie się oblizuje.... tylko dlaczego? (pyt. retoryczne)... taa ale z drugiej strony miałabym dobrą kondycje fizyczną tak sobie dać dyla, jakby mnie przywitał taki poranny miły widoczek ostrych kiełków

p.o.z.d.r.o

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
ZGŁASZA SIĘ KOLEJNY CZŁONEK (bez skojarzeń ) FAN KLUBU DINUSIÓW.

Jak byłem mały to miałem fiołka na punkcie dinozaurów. Zbierałem od figurek po książeczki. Nie zapomnę jak zbierałem taki dwutygodnik "DINOZAURY!" z serii DeAGOSTINI. W każdym zeszycie były 2 plakaty: zwykły i 3wymiarowy... Ach te czasy... Te zeszyty trzymam do dziś w szafce... Pewnie niektórzy z Was pamiętają jeszcze tę serię.

Temat dinozaurów to ciekawa sprawa.

PoZdRo

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
lokiju Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
lokiju
Wiek: 33
Dni na forum: 6.710
Posty: 25
Skąd: DBZ
Ja pierwszy raz zobaczyęłm w pewnej gazetce. No to chodziłem i czytałem w kółko dwa dni. Potem tak co tydzień. ale teraz pustka. KAżdy fil Godzilla musiałęm obejrzeć i fszystkie Jurasic PArk. Normalnie kochałem je. Ale te czasy minęły. Bum! Inny świat mang i anime.

Widzicie tę planęte w moim Avatarze. Wszystko pokazało mi że tak wyglądałaby Vegetta.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
No ja tam nie widze problemu by lubić Dinozaury, interesować się nimi i poznawać zarazem uczestniczyć w społeczności DB. Chyba sobie poszukam jakieś fajnej strony o Diozaurach.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
lokiju Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
lokiju
Wiek: 33
Dni na forum: 6.710
Posty: 25
Skąd: DBZ
Jak co podaj linka.

Widzicie tę planęte w moim Avatarze. Wszystko pokazało mi że tak wyglądałaby Vegetta.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Nie zapomnę jak zbierałem taki dwutygodnik "DINOZAURY!" z serii DeAGOSTINI. W każdym zeszycie były 2 plakaty: zwykły i 3wymiarowy... Ach te czasy... Te zeszyty trzymam do dziś w szafce... Pewnie niektórzy z Was pamiętają jeszcze tę serię. - hah, pamietam to Wprawdzie ja tego jeszcze nie zbieralem, bo bylem za maly, ale moj brat to zbieral, ogromne segregatory, kazda ksiazeczka gdzies po 14 000 zl, hehe to byly czasy
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Ja zbierałem figurki, które były sprzedawane z gumami . tych to miałem dopiero. Całe półki

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


ja jak byłam mała to lubiłąm dinozaury Z biegiem czasu przeżuciłam się na smoki...
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Hehe...dinozaury były moim hobby,zanim 15 lat temu nie przerzuciłem się na Japonię.Zbierałem figurki tych gadów,i miałem masę książek na ich temat.Gdy do kin wszedł "Jurassic Park" (1993),byłem wniebowzięty.W sumie parę dobrych lat w tym przesiedziałem,potem tylko tak jakoś pasja ta nagle zanikła...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Dinozaury
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook