Forum Dragon Ball Nao

» Domino Day

Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
co wy o tym wydarzeniu na skale światową myślicie?? była tam również polska ekipa!!! został pobity rekord swiata!!

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.836
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
musiałeś nam to powiedzieć?? a zresztą jak to jest że Gogeta juzto oglądał a teraz to dopiero leci? to to nie jest na żywo? Tak czy inaczej najlepsza była Troja (z tych co widziałem)

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.883
Posty: 549
Wow, no ja podziwiam tych ludzi ze im sie chciało tyle układac , a ile musieli nerw potracic (ułozyli 98% i sie im jedno domino przewróciło ).
Troja była spox, jeszcze mi się podobało to takie z Diabłem, nei wiem jak sie nazywało

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.826
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Ja chciałem oglądać jednak sen wziął górę
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.788
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Co do tego D-day, to wiąże się z nim ciekawa historia. Otóż kilka dni temu była głośna sprawa. Układali te klocuszki i na hale wleciał gołąb czy wróbel. Jeśli dobrze pamiętam to chyba nawet przewrócił kilka kostek. Postanowiona się go pozbyć. Mianowicie zagonili tego biednego ptaszka w róg i... zastrzelili z wiatrówki .

Teraz będzie afera, bo w tamtym kraju - Holandia? - są ona pod ochroną. Można je zabijać tylko jeśli powodują zagrożenie dla człowieka bądź upraw.
Otoshi Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Otoshi
Wiek: 31
Dni na forum: 6.740
Posty: 10
Skąd: Rzeszów
Ja zgadzam się ze Szpanerem, najlepsza była troja, ale Robin Hood też był niezły.
(ułozyli 98% i sie im jedno domino przewróciło )
Co do tego to wiem że oni układali ok. 500 i robili kilka klocków przerwy, dzięki temu jak im się coś przewróciło to tylko 500
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
o tym wróblu to prawda. Tak w ogóle [ ort! ] to maja blokady co jakis czas. Najlepsza była troja, i robin, a poza tym [ ort! ] na RTL było o ósmej i jak sie kończyło to na TVN sie zaczynało. XD ma sie te informacje XD

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.744
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Wielki RESPECT dla wszystkich, którzy układali to.... DOMINO! Ogólnie największy efekt wzbudziła we mnie Troja, a raczej odwzorowanie walki.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Domino Day
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook