Forum Dragon Ball Nao

» Wasze pismo

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jak w temacie. Ja piszę (najczęściej) w szybkim tempie i dosyć brzydko nazywając to najdelikatniej no i w piśmie stosuję bardzo dużo skrótów no i trochę jak to ktoś powiedział mi mam tzw. męskie pismo.
A wy? Jak wy piszecie?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
To zależy na jakim papierze piszę. W czystym i w linie, litery mam spore i średnio ładne. Za to lubię pisać w zeszytach w kratkę. Moje literki są wtedy ładne i estetyczne.


Byczusia napisał(a):
no i w piśmie stosuję bardzo dużo skrótów
Ja tak samo. To bardzo przydatna sprawa, gdy wykładowca szybko dyktuje albo ma w dupie, że zmienia slajdy za szybko

Jestem leworęczna, ale i przybór do pisania trzymam bardzo w nietypowy sposób. Jeszcze nie spotkałam drugiej takiej osoby, która by dzierżyła długopis w ten sposób Ma to swój minus, bo ręka szybko mi się męczy, ale inaczej nie potrafię.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm, to zależy którą ręką piszę. Prawą mam dosyć ładne pismo, kiedy się staram. Zazwyczaj jednak piszę szybko, z tego względu moje pismo przypomina lekarskie . Mam bardzo małe pismo, objawiające się niestawianiem kropek nad i i j. Lewą ręką piszę pewniej i na ogół ładnie, ale niestety zbyt wolno na dyktowanie. Podobnie jak Laru, w przypadku lewej ręki mam dosyć nietypowy sposób trzymania długopisu, mianowicie między fuckiem a wskazującym.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Mój kumpel trzyma długopis, jakby był robotem i zamiast używać nadgarstka, porusza całą ręką

Ja piszę raczej brzydko, dużo skrótów, informacje wypunktowuję, lubię sobie coś z boku narysować czy popisać.

Natomiast pisząc list albo coś ważnego staram się to robić ładnie, ale niestety nie wychodzi

Jeżeli chodzi o matematykę, to mój zeszyt to jeden wielki brudnopis, pokreślone rzeczy, niedokończone itp.

Tutaj macie skan zeszytu do biologii:
https://picasaweb.google.com/lh/photo/QoZfD1 ... directlink
Tutaj ten sam zeszyt, kiedy byłem pijany (sam siebie zadziwiłem, jakim szyfrem potrafię pisać xd):
https://picasaweb.google.com/lh/photo/ENWNvi ... directlink

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.470
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Ja mam dość ładny charakter pisma, ale rzadko mam czas by elegancko prowadzić np. notatki, przeważnie, wykładowcy za szybko dyktują lub ja przysypiam i nagle mam linie na pół kartki. Najlepiej wychodzi mi pisanie piórem, ale napełniene go coraz jest zbyt czasochłonne. Nie wiem może to dziwne, ale jak mam notatki zbyt brzydko napisane, przepisuję jeszcze raz, dzięki temu pismo mam coraz czytelniejsze. Mamcie tak, że wasze pismo jest podobne do pisma kogoś z rodziny, bo u mnie da się to zauważyć?
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.773
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Miyu napisał(a):
Mamcie tak, że wasze pismo jest podobne do pisma kogoś z rodziny, bo u mnie da się to zauważyć?
Zdecydowanie nie. Moje pismo rzadko kiedy jest porównywalne do kogokolwiek.
Jestem praworęczny, a do tego dochodzi zupełnie dziwny sposób trzymania długopisu, bo trzymam go wszystkimi palcami. Do tego mam małe pismo, a czym szybciej pisze tym jest pismo mniejsze...

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Shihouin napisał(a):
Zdecydowanie nie.
U mnie tak samo.

Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ja mam tzw. pismo lekarskie, które z reguly w szkole odczytać potrafiłem tylko ja. Mimo to jakoś zdałem maturę, ale przepisanie jej na czysto, by można było się w niej doczytać, zajeło mi przeszło dwie godziny. Pisze szybko, niezbyt czytelnie, wplatam tzw. litery drukowane między pisane i stosuje skróty, zrozumiałe jedynie dla mnie.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.681
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
brzydkie i nieczytelne. Poza tym jak kiedyś próbowałem robić notatki, to i tak ich potem nie kumałem.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Wy pisać nie umiecie, a Laru ma krzywe te litery, wyglądają jakby nie nadążała z pisaniem. Ja w takim przypadku piszę skróty, a zazwyczaj notuję co uważam za potrzebne trochę niechlujnie
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Wasze pismo
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook