Forum Dragon Ball Nao

» Madzia z Sosnowca nie żyje

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.914
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Shounen napisał(a):
Co gdybyśmy żyli w państwie prawa? Wg Ciebie nie można mieć o kimś złej opinii przed wyrokiem sądu? lol.
Na to, czy ktoś ma własną (lub nie) opinię, nie ma wpływu nawet taki faszysta jak ja.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.890
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Skąd ta pewność?
Pewność co do czego?

Jonga napisał(a):
Śmieszy mnie trochę, jak to wszystko się toczy i jak pokazują to media.
Cóż, dzieci umierają bardzo często i nikt nie robi z tego powodu medialnej szopki. Kobieta skłamała i postawiła na nogi całą Polskę, prosząc o pomoc w poszukiwaniach porwanego dziecka. Sprawa wywołała wielki szok, ponieważ nigdy wcześniej w Polsce dziecko nie zostało wprost wyrwane matce z rąk, co najwyżej ginęło z miejsc publicznych kiedy matka na chwilę odeszła. Nigdy wcześniej tak małe dziecko nie zostało porwane przez mężczyznę, co najwyżej przez inną kobietę z zaburzeniami, najczęściej po poronieniu. Ludzie wieszali na własną rękę ogłoszenia, zbierali pieniądze na ewentualny okup, zgłaszali każdego mężczyznę w dresie z dzieckiem jakiego widzieli. Zanim kłamstwo wyszło na jaw, "porywacza" ostatni raz widziano w Niemczech. Ludzie chcieli pomóc biednej rodzinie, która straciła dziecko, a zostali wykorzystani i oszukani. Dlatego "ludzie to łapią i domyślają się, co będzie dalej".

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.914
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Mart napisał(a):
Pewność co do czego?
Że w mediach podawane są fakty.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.435
Posty: 251
Cóż, dzieci umierają bardzo często i nikt nie robi z tego powodu medialnej szopki. Kobieta skłamała i postawiła na nogi całą Polskę, prosząc o pomoc w poszukiwaniach porwanego dziecka. Sprawa wywołała wielki szok, ponieważ nigdy wcześniej w Polsce dziecko nie zostało wprost wyrwane matce z rąk, co najwyżej ginęło z miejsc publicznych kiedy matka na chwilę odeszła. Nigdy wcześniej tak małe dziecko nie zostało porwane przez mężczyznę, co najwyżej przez inną kobietę z zaburzeniami, najczęściej po poronieniu. Ludzie wieszali na własną rękę ogłoszenia, zbierali pieniądze na ewentualny okup, zgłaszali każdego mężczyznę w dresie z dzieckiem jakiego widzieli. Zanim kłamstwo wyszło na jaw, "porywacza" ostatni raz widziano w Niemczech. Ludzie chcieli pomóc biednej rodzinie, która straciła dziecko, a zostali wykorzystani i oszukani. Dlatego "ludzie to łapią i domyślają się, co będzie dalej".
Nie musisz mi tłumaczyć, jak to wyglądało, bo dobrze wiem. Co nie oznacza, że nie może mnie śmieszyć ta medialna szopka i nagły zryw przeciw matce. Oszukała, zrobiła coś bardzo złego, koniec tematu, czemu nadal się nad tym rozwodzić i chwytać wszystko co posyła ci medialna papka? Media teraz dostają orgazmu, bo mają sensację, na którą wszyscy lecą, mogą o tym mówić dniami i nocami. Ja już tym rzygam.

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Jonga napisał(a):
Oszukała, zrobiła coś bardzo złego, koniec tematu, czemu nadal się nad tym rozwodzić
Bo jeszcze nic w tej sprawie nie zostało wyjaśnione.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.824
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Dla mnie ta sytuacja od początku wydawała się jakaś podejrzana.W dodatku matka tej Madzi mówiła takie rzeczy nie zgadzające się ze sobą(co do jej śmierci).A to, że jeszcze w jej komputerze(w historii przeglądania) podobno przed śmiercią dziewczynki ktoś sprawdzał ceny trumienek w komputerze jej rodziców,zasiłek pogrzebowy dla dziecka i odszkodowanie.Dlatego wydaje mi się,że matka Madzi zabiła ją z premedytacją.No i jeszcze,że w komputerze rodziców znaleziono o tym jak oszukać wariograf i że jej rodzice(obecnie matka) odmówili sprawdzenia wariografem.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.435
Posty: 251
Shounen napisał(a):
Bo jeszcze nic w tej sprawie nie zostało wyjaśnione.
Kej, to miłego poszukiwania odpowiedzi. Łapanie medialnej papki, a czekanie na wyrok to dwie różne rzeczy. Jak już mówiłam, wolę zostawić to w rękach prokuratury niż śledzić kolejne kroki matki Magdy i całej reszty bandy.

Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
I żadna medialna pułapka nigdy nie schwytała Cie w swe sidła?

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.435
Posty: 251
Medialna pułapka, co przez to rozumiesz?
Raczej nie śledzę sensacji ani nazbyt nie przejmuje się tego typu informacjami by chapać papkę. Możliwe, że jak byłam młodsza w takie rzeczy się wkręcałam, ale chyba w tym temacie mówimy o dokładnie tej sprawie.

Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.706
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Boże ile razy można to wałkować? Już mi się rzygać chce tą Madzią i Kasią... Tyle tragedii dzieje się w Polsce i na świecie a ludzie się spinają że ktoś zabił małe dziecko a jakiś facet pojawia się w studio w okularach przeciwsłonecznych.

Pieprzyć Kasię, Madzię też.

ps.
SMOLEŃSK!!

ps2.
Żartuje, smoleńsk też pieprzyć.

szczecin
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Gangez napisał(a):
Pieprzyć Kasię, Madzię też.

ps.
SMOLEŃSK!!

ps2.
Żartuje, smoleńsk też pieprzyć.
No ja mam wątpliwości, kto się w tym momencie spina.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.706
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
To nie spina tylko obojętność.

szczecin
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.914
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Gdyby to była obojętność, to byś się słowem nie odezwał, a już na pewno byś nic nie odpowiedział.

Gangez napisał(a):
Tyle tragedii dzieje się w Polsce i na świecie a ludzie się spinają że ktoś zabił małe dziecko a jakiś facet pojawia się w studio w okularach przeciwsłonecznych.
Ile?

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.706
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Cyceron napisał(a):
Gdyby to była obojętność, to byś się słowem nie odezwał, a już na pewno byś nic nie odpowiedział.
Obojętny mi jest los tej Kasi. Byleby w tv o tym nie gadali.

szczecin
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Cyrk na kółkach! Ta rodzina to jakaś patologia.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.041
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
A teraz próba samobójcza ;p Ahh te dramatyczne zwroty akcji. Co się wydarzy potem? Dowiemy się w następnym odcinku!

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nie wiem skąd u was takie zaufanie do prokuratury i sądownictwa. Osobiście wolę wchłaniać papkę, i sam wyrobić sobie zdanie, niż ufać we wiarygodność instytucji, która puszcza wolno gościa który wysłał czołgi na własny naród, a mnie ściga od kilku lat za nie kupienie biletu za 2,8 zł., i domaga się za to zapłaty 380 zł..

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.969
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ja już zbieram na to cudeńko.

Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.824
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
No tak, okłamała całą Polskę,zabiła dziecko i teraz wydaje książkę?Załamać się można. Takie rzeczy tylko w Polsce.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » Madzia z Sosnowca nie żyje
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook