Forum Dragon Ball Nao

» SSJ Standard?

Strony:   1, 2, 3
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.476
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
Według mnie Pól Saiyanin i poł ziemianin z jakiegoś powodu (geny ) mógł łatwiej osiągnąć SSJ aniżeli czystej krwi Saiyanin (o ziemianach to lepiej nie wspominać ). A dziatwa (dzieci ) Pół Saiyan mogłaby też dość łatwo osiągnąć SSJ ale SSJ4 już na pewno nie może osiągnąć. Za to poziom SSJ4 mogą osiągnąc wiadomo Saiyanie a takze półsaiyanie, dlaczego ,kluczowym warunkiem który trzeba spełniać aby móc sie przejśc na poziom SSJ4 jest ogon gdyż SSJ4 to połaczenie mocy SSJ i Ozaru . A jak wiadomo Gohan miał ogon jak był mały (którego go pozbawiono potem). Więc on miał możliwości do czasu aż nie stracił ogon (choć co dziwne Songowi go później przywrócili ale to czysty Saiyanin u nich je wszytsko mozliwe ) . A czy Goten lub Trunks mieli ogony za młodu jakos nie kojarze (jeśli nie to ciekawe czemu). każdym razie dalsze pokolenia na pewno nie mogłyby osiągnąć SSJ4 gdyż tam juz jest za duzo genów ziemian.
A więc twierdzenie że tylko Czystej krwi Saiyanie moga osiągnąc SSJ4 jest troszke błedne . SSJ4 moga osiągnąc Saiyanie i pół Saiyanie.

A co do Veget Jr. i Songo Jr. to racja za mało Saiyanskich genów mieli aby móc osiągnąć SSJ.


ps. Jeśli napisałem głupoty sorka
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Gdyby AKira nie został zmuszony przez fanów do kontynuacji Dragon BAll Z po Frezzer Sadze to na pewno by nie był. Dobrze zrobił pan panie AKira kontynuując serię DBZ
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ja sądze że z tym SSJ przesadzili gdy tę tak trudną umiejętność pan Akira dał Gotenowi i Trunksowi , bo wyszło że wszyscy Sayianie w końcu i tak sie przemienili w SSJ i sądze że jest to standard mimo iż wolałbym żeby Goten i Trunks nie przemienili się w SSJ przynajmniej w DBZ....

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Akira chciał po prostu wprowadzić do gry nowego wojownika, żeby walk nie toczyli tylko Vegeta, Goku i Goten, a po za tym Goku nie żył. Gdyby nie osiągnęli formy SSJ to nawet po scaleniu nie mieli by szansy pokonać Buu.
Mnie też to wkurzyło,że takie maluchy osiągnęły poziom SSJ tak łatwo!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » SSJ Standard?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook