Forum Dragon Ball Nao

» Nie działają niektóre przyciski klawiatury

Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
W moim netbooku nagle przestały działać klawisze shift, a, f, g, j, l. Zaczęło się od tego, że wysiadł f , nagle podczas pisania czegoś, zaczęły mi się pojawiać litery f tak, jakby dopiero zaskoczyły wszystkie próby wciśnięcia tego klawisza. Przez chwilę był spokój, po czym wysiadła reszta wspomnianych liter na klawiaturze.
Co mogę z tym zrobić?

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Sądzę, że problem leży w taśmie od klawiatury w laptopie. Konkretnie mogła się przepalić jedna ścieżka i wtedy są takie cyrki. Powiem tak, najlepiej by było rozebrać i sprawdzić taśmę. Nie polecam robić tego samemu. Czasem może się tak zdarzyć w wyniku wypięcia się taśmy lub jej przesunięcia (niedochodzenia jednej ze ścieżek). Pomoże albo właściwe ustawienie taśmy albo jej wymiana. Najgorzej może być tak, że cały moduł od klawiatury powolnie się pieprzy, ale to ponoć rzadkość. Całość opisywana z własnego doświadczenia.
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Zrozumiałam z tego pi razy drzwi, ale wniosek jeden- oddać do naprawy, bo sama z tym nic nie zrobię :<
thx

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ja miałem podobny problem i na Nao w sb nie mogłem wstawić przykładowo "f". Okazało się, że na notatniku wszystko jest ok, więc wyszedłem z neta, przy okazji wyczyściłem ciasteczka (pamięć wirtualną, historię) i załapało
Ps. I tak lapka mam zepsutego ostatecznie mimo, że świecą sie diody to zamiera i jest dupa.
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Próbowałam już Twojej metody, zresztą wczoraj chyba z 3 godziny Focus doradzał mi jak to cholerstwo naprawić, ale niestety, nic to nie dało. Całe szczęście, jest jeszcze na gwarancji :)

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Nie działają niektóre przyciski klawiatury
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook