Forum Dragon Ball Nao

» Gwara, slangi, powiedzenia etc.

Strony:   1, 2
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jatam nikogo nie poprawiam, lubie tak gadac i tak samo sluchac.
A na sien mowie sin.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
VEGETA Z HIP-HOP.PL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VEGETA Z HIP-HOP.PL
Dni na forum: 4.262
Posty: 20
Co do tego całego slangu to dodam, że "beka" nie jest tak naprawdę czymś związanym ze slangiem hip-hopowym. Uchodzi za używany w pewnym mniejszym regionie Polski i dla dosyć wielu jest to coś nieoczywistego (samo w sobie chyba że z kontekstu wychwyci i zrozumie). Trudno mi powiedzieć, czy używane przez mnie 2 lata temu słowa należące do tzw. forumowego slangu (np. nołlajf), których jest mało i rzadziej stosuję w ogóle można uznać za coś takiego. Ja tam stawiam na bycie coraz to bardziej enigmatycznym i dość żenującym, bo uwielbiam odtrącać bez większego wysiłku jednostki o marnych umysłach.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
I tak oto doczekalismy czasow, kiedy to kazdy tluk moze byc enigmatyczny, i to jeszcze z wlasnego nadania. A zenujacy, drogi wspolforumowiczu, to jestes i bez tych swoich staran.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.728
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
bo uwielbiam odtrącać bez większego wysiłku jednostki o marnych umysłach.
Uch, jakie piękne zdanie, Normalnie motto życiowe.


Co do typowych powiedzonek - "do Peredyła".

to coś na wzór Honolulu, jak ktoś np mówi "wiesz, jest szansa że pojadę na wakacje do Rzymu." .. "Taaa, jasne chyba do Peredyła!"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Gwara, slangi, powiedzenia etc.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook