Forum Dragon Ball Nao

» Zakonczenie

Strony: 1, 2  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Waszym zdaniem gdybyscie mogli decydowac gdzie powinna sie zakonczyc seria DB? Dla mnie Buu Saga jest kompletnie niepotrzebna (no, ale dobrze, ze powstala, przynajmniej wiecej wrazen ze Smoczymi Kulami). No, ale popatrzczcie na zakonczenie po Cell Game (Tom 35). Goku umiera, lecz raczej nie zraza sie tym, ze nie zyje. Gohan przerasta swego ojca sila, Vegeta nie chce juz nigdy walczyc, Piccolo zapomina o swej zlej duszy i zostaje w Palacu, wszyscy sie rozchodza w swoje strony, Future Trunks zabija cyborgi, no i? No i jest ok Bardzo dobre zakonczenie dla tej serii moim zdaniem. Ewentualnie mogloby sie skonczyc na po pokonaniu Furizy, kiedy Goku eksploduje razem z Namek. Tak szybko jak sie stal SSJ, tak szybko zniknal. Ale przynajmniej wiemy, iz udalo mu sie zostac Legendarnym Wojownikiem. Ale jednak wole pierwsze zakonczenie, a wam jak sie wydaje? Gdzie Akira powinien skonczyc ? Na Cell'u czy na Freezie, a moze nawet po Saiyanach? Ktore zakonczenie by was bardziej poruszylo, byloby bardziej emocjonujace? Reszte pytan dopiszczie sobie sami
angelkitty Kobieta
Wojownik
Wojownik
angelkitty
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 39
według mnie jest spoko tak jak jest ale mogłoby nie być GT i tyle a tak jest OK. Buu saga była bardzo fajna, na niej powinno sie skończyć całkiem i tyle

Pasion de Gavilanes&Dragon Ball Z
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
dla mnie buu saga nie jest niezbedna, ale ciekawa. mysle, ze po zakonczeniu na cell sadze czulabym pewien niedosyt [ah biedny goku : D] : P natomiast wedlug mnie obylo by sie bez wątku z uubem. juz mogliby nie dodawac tego, ze goku ponownie porzucil rodzine, i w ogole ta wizja[pojawiajacac sie na szczescie przez stosunkowo krotki czas] rodziny son 'ten jers lejter'... jakos mi nie przypadla do gustu.
o gt nie wspominajac: P

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Świetny temacik trza przyznać. A co do zakończenia, eMate ma całkowitą rację, DB powinienbył sie zakończyć po Cell Game, i tyle... Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, przynajmniej mieliśmy jeszcze około 200? odcinków DB
lokiju Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
lokiju
Wiek: 33
Dni na forum: 6.710
Posty: 25
Skąd: DBZ
A mnie Buu Saga podobała się bardzo, no bo po Cell Game jak Gohan się zmienił w SSJ2 to wtedey Vegeta nie chciałby już walczyć? On wtedy musiał za wszelką cenę to osiągnąć. GT to był niewypał chociaż miło było oglądać Golden Oozaru i SSJ4 chociaż był bardzo zbędny. Dla mnie koniec powinien być na końcu Z, a jakby się skończył na Sajayin sadze to Akira to by pewnie wtrwożył do DB zwykłego bo na co komu seria która ma 30 odcinków? Ale Freeza Saga także nie, bo przecież Vegeta nie osiągnął SSJ a Goku tak i by wtedy pewnie nie miał córki Bra i być może syna Trunksa. Tak samo by nie było Gotena który razem z Trunksem wprowadził do DB coś naprawdę fajnego. Ten ich Fusion Dance przy Buu jak zmienili się w SSJ3 był Extra!!! No, ale my możemy tylko gdybać, bo zakończenie jest jakie jest i może jak jeszcze kiedyś powstanie AF to też będziemy tak gdybać w którym miejscu powinien się skończyć ale według mnie koniec Z koniec DB ale ta ciekawość.

Widzicie tę planęte w moim Avatarze. Wszystko pokazało mi że tak wyglądałaby Vegetta.
Abel Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Abel
Wiek: 37
Dni na forum: 6.718
Posty: 34
Skąd: Toruń
Osobiście uważam, że ciekawym zakonczeniem było by jak goku uczy Ubub'a (czy jak mu tam - odrodzenie bu-bu w postaci człowieka) Był by to ciekawy moment ponieważ stwarzał by wrażenie ciągłości w historii. Goku uczeń Wielu mistrzów teraz sam staje się mistrzem dla młodego wojownika, który być może w przyszłości dorówna mu siłą. Ważnym elmentym powinien być Vegeta, który zawsze rywalizował a Goku, niepowinien gasnąć w nim ten płomyk dający mu siłę do traningu (ta jego zawziętość zawsze mnie ciekawiła).

"Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać."

Ernest Hemingway
HunteR SSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
HunteR SSJ
Wiek: 35
Dni na forum: 6.714
Posty: 25
Skąd: z Krakowa
Heh ja uważam że zakończenie całej serii (ale łącznie z GT) jest bardzo dobre. Gdyby zakończyło się śmiercią Goku to by jako tak smutno było a tak wiemy że on żyje i jest "gdzieś tam", ciągle trenuje.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Zauważyliście że prawie kazda seria kończyła się śmiercią Goku? (a przynajmniej podejżewaną) W Freezer Saga miał zginąć na Nameck, w Cell Sadze został wysadzony, w Gt odlatuje ze smokiem... No Goku często umiera na zakończenie.

Ale i tak zawsze wraca.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Moim zdaniem gdyby nie było GT to byłoby najlepiej, ale też jest dobrze.
Chomiczka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chomiczka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.718
Posty: 76
Jha bym usunęła całe GT i wątek Uuba... ale tylko tyle. Wcześniej nic, a to z tego powodu, że porozwalane DB to nie jest to samo DB . Już i tak jest jakby ocenzurowane... wiecie, o co chodzi.

„Songo. Zdążyliśmy go polubić”
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Coooo? Ubb Był bardzo fajną postacią, zwłaszcza po połączeniu z Buu. Był silniejszy od wszystkich, z wyjątkiem Goku i Vegety SSJ4.
Ubb proszę mi zostawic w spokoju <joke>

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
son-goku<>vegeta Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
son-goku<>vegeta
Dni na forum: 6.690
Posty: 12
Skąd: Śląsk
Chomiczka dlaczego byś usuneła Gt fajna część a co do u ubba to też był fajny hehe.

pozdrawiam

Niech żyje Dragon Ball
Chomiczka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chomiczka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.718
Posty: 76
Chomiczka dlaczego byś usuneła Gt
Bo nie mam do niej serca. Zrobili krzywdę wielu postaciom. A Uub mnie wkurza po prostu, cóż poradzę?

„Songo. Zdążyliśmy go polubić”
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Moim zdaniem zakończenie DBZ jest świetnie zrobione. Z jednej strony zamyka pewna całość, z drugiej- daje możliwość do kontynuacji.
Nic bym nie zmienił
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
W sumie to zakończenie jest dobre ale nie sycace juz bardziej satysfakcjonowaloby mnie zakonczenie po sadze Cell'a no ale przynajmniej Goku osiągnął SSJ3

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
Według mnie po Buu sadze już powinien być koniec, GT jest mocno naciągnięte
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Patrząc na DB z roli fana musżę stwierdiić że zdecydowanie było by lepiej bez serii GT, o której się już wypowiadałem. Wątek Uuba także jest niepotrzebny a jednak tajemniczy.

Patrząc na DB obiektywnie muszę stwierdzić że najlepiej było byu gdyba seria skończyła się na tym jak Goku osiąga poziom SSJ staje się tym Legendarnym. Aczkolwiek z innym zkończeniem.... zakończeniem z przyszłości Tunksa, zawsze myślałem że jego rzeczywistość była tą jaką Akira miał w planach....dopóki nie nawiedziły go tysiące listów od fanów

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Mi starczyloby na koniec buu sagi Vegeta w końcu [ ort! ] poznal co to dobro i wszyscy sie rozchodza jagdyby nic ^^

pulkarecordzz.phorum.pl
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Według mnie DB powinien zakończyć się zaraz po "Majin Buu Saga". Większość wątków wchodzi w tryb "kulminacyjny". Poznajemy najwyższe szczeble bożków, mamy okazję poznać SSJ3, Vegeta wypowiada swoje "szczere słówka" (...) To zakończenie byłoby bardzo dobre. Wątek Uub zapowiada się tajemniczo i ciekawie.
Ewentualnie postawiłbym "końcówkę" po "Freeza Saga". Chodź myślę ,że wtedy odczułbym rodzaj niedosytu związanego z tą serią. "To trochę za mało". Ostatecznie postawiam na końcówkę DBZ. Seria DB GT zamknęła jakby możliwość kontynuacji seri. Takie mam odczucie.

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Szalkie Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Szalkie
Dni na forum: 6.682
Posty: 54
Skąd: ::Gdańsk::
Taaa, też tak uważam. Seria anime powinna się zakończyć tam gdzie manga
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Zakonczenie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook