Forum Dragon Ball Nao

» Zakonczenie

Strony:   1, 2
bobercik Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.409
Posty: 24
Skąd: Wrocław
Hmmmm:

Po sadze Frezera - bardzo dobre zakończenie, Goku umiera jako Legendarny SSJ, ale nie wiadomo co się dzieje z Vegetą. Czy staje się dobry czy zły???

Po sadze Cella - szczęśliwe zakończenie, każdy się cieszy

Po sadze Buu - tak jak zrobił Pan Akira

Nie wiem które jest najlepsze

bobercik
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.406
Posty: 52
ech..wydaje mi sie ze jakby DB skonczylo sie po sadze Freeza jak mialo sie skonczyc odczulabym wielki niedosyt....chyba by bylo najlepiej jakby skonczylo sie po sadze Boo....ale powinnismy sie cieszyc ze powstalo GT mimo wielu minusow to zawsze DB i fajnie mimo wszystko ogladac dalej wszystkie ich przygody i zmagania
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.658
Posty: 87
Arrow Po sadze Frezera - bardzo dobre zakończenie, Goku umiera jako Legendarny SSJ, ale nie wiadomo co się dzieje z Vegetą. Czy staje się dobry czy zły???
Zgadzam sie całkowice... to by było najlepsze zakończenie... Ale troche szkoda byłoby się już więcej z db nie spotkać...
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Po sadze Buu... Buu jakimś cudem zostawił swój twór, który zniszczyłby ziemię i zabił wszystkich z Z team...
Bądź Cell game: Cell zostawił swojego Jr. który zniszczył ziemię, której wybuchu nie przeżyłby żaden wojownik... I przynajmniej nie powstałoby GT.

Podobne historie?
grao-tsy
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.404
Posty: 16
BArdzo dobrze, że DBZ "kończy" się na buu sadze. Sądze, że nie potrzebnie była robiony db gt, no ale cóż. Zastanawia mnie jedynie zakończenie db gt? jest streasznie dziwne. NIe wiem dlaczego no ale cóż.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
DB powinno zakończyć się na nowym Dragon Ballu już o nic więcej nie proszę Akire niech juz nie robi mangi niech zrobi anime chociaż
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
A ja powiem tak: Dragon Ball powinno sie dalej rozwijac. Cieszylbym sie gdyby wyszlo takie nowe DB, jak na podstawie chociazby tych fickow z glownej stronki. Chociaz gdyby mialo byc te 600 odcinkow to byloby lekko zbyt duzo i mysle ,ze nie mieliby tworcy pomyslu jak je ciagnac... Samo GT jest tego przykladem...
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Ja mysle, ze DB powinno sie skonczyc po Cell sadze...czyli Goku poswieca zycie za przyjaciol itd wiemy jak sie konczy owa saga...Choc lepszy motyw byl w Freezer sadze, poniewaz tak: niezwyciezony tyran, ktory od lat rzadzi Sayianami przy wielkim trudzie zostaje pokonany przez przedtawiciela rodu Sayian...Powszechnie znany za wladce wszechswiata i niepokonego, zostaje zabity...W koncu tylko Freezer juz BYL wladca swiata a cala reszta np. zaczynajac od poczatku Piccolo Daimao, Piccolo JR., Vegeta, Nappa, Raditz, Garlic Jr., dr. Gero, Cell, Babidi, Buu...I jeszcze bylo kilku w DBGT (w Z rowniez by sie cos znalazlo). Takze saga Freezera lepiej by sie nadawala na zakonczenie lecz tak jak juz pisali poprzednicy iz ogladajacy by odczuli i niedosyt, wiec pewnie Akira i tak i tak by cos wymyslil ;d;d. Ostatecznie zostaje przy sadze Cella, poniewaz saga Buu to jak dla mnie najgorsza saga w calym DBZ i DB...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Nedi Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Nedi
Wiek: 31
Dni na forum: 5.907
Posty: 78
Skąd: Jarosław
No nie wiem Ja nie lubie zmian. Wolałabym żeby zawsze było jak w czasach cell sagi Wszyscy są razem, trenują itp. Z tego co widze DB AF bedzie głupie bo Songo już nie żyje, czasami wraca jako wspomnienie a głownym bohaterem jest Songo junior. Głupio tak x/ Nie ma już zadnej postaci z DB Z tylko Pan ale juz jako babcia. Czegoś nie rozumiem. Skoro Songo już nie żyje w DB AF to dlaczego powstaja obrazki SSJ10 Songa. A może to jest Songo Junior?

Nedi
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Zakonczenie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook