Forum Dragon Ball Nao

» Olimpiada w Londynie 2012

Strony: 1, 2, 3  następna
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Dni na forum: 3.629
Plusy: 10
Takie temacik nt. olimpiady.

Swoją drogą nawet nie wiem kto z Polaków się wybiera, uważacie że jest dużo szans na medale?

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mateusz: 28.07.2012, 0:35
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Dni na forum: 2.513
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
"dużo szansa" fajnie brzmi XD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Późno już, człowiek zmęczony i rozmarzony

Swoją drogą Ty chyba słyszałeś o tym jakoby Iluminaci planowali zamach terrorystyczny?

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.919
Mam nadzieję na 2 medale w ciężarach (Zieliński i Dołęga), 2 w czwórkach wioślarskich, siatkówkę, do tego Małachowskiego, Lewandowskiego, Włodarczyk i Majewskiego w lekkiej. 9 już jest, w reszcie się nie orietnuję. No i Radwańska by mogła.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Yasiek Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Yasiek
Dni na forum: 3.063
Plusy: 6

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wygląda na to, że mamy już srebrny medal w strzelectwie. Jako że była to pierwsza konkurencja to zajmujemy drugie miejsce w generalce.

Obraz
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Dni na forum: 3.543
Plusy: 26
Będzie góra 5 medali i to wszystko. Krowa, która głośno ryczy, mało mleka daje tak można się odnieźć do wystepów Gruchały i Radwańskiej.

Jeżeli rzeczywiście bedzie mało medali, nie będę miał żalu do samych sportowców, a do Tuska i jego świty, za to że prze ostatnie 4 lata zapomniane o tej najważniejszej imprezie, a pakowało niemiłosierne kwoty we francuzów i niemców, którzy mieli nam wykopać medal na ME....

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami."
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Gruchała już od paru lat dupy daje, ale się wszyscy nią podniecali, bo kiedyś szło jej lepiej i myślą, że tak będzie zawsze.
Poziom Radwańskiej marny i ta porażka denerwuje tym bardziej, że przegrała z kimś, kto wcale nie grał lepszego tenisa. Ja tam w ogole nigdy nie byłem fanboyem Radwańskiej szumnie nazywanej Isią. Dla mnie brak jej charakteru, zacięcia itd. Z mojej perspektywy odnosiłem wrażenie, jak paręnaście piłek odpuściła, bo niby za daleko już i za mocne.

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Dni na forum: 3.543
Plusy: 26
W sumie dzisiaj fajnym trollem był mecz tenisa stołowego, w którym grali dwaj chińczycy a oficjalnie był to mecz Polaka z Hiszpanem

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami."
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.815
Plusy: 64
Widziałem kawałek. Widzę chińską gębę - myślę Chińczyk gra (zawsze dużo ich na Olimpiadzie). Patrzę, kto gra, to myślę - pewnie Hiszpan. Patrzę jeszcze raz - na koszulce symbol Polski

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 2.095
Najbardziej chyba śledzę judo, ale oglądam wszystko z Polakami.
Szkoda, że wczoraj Zagrodnik przegrał o 3. miejsce z Japończykiem, bo byłby pierwszy medal w judo od 16 lat. Naturalnie sędziowie są winni, cały świat widział, że Japończyk idealnie wylądował na plecach.
Dzisiaj Adamiec słaba przegrana z Hiszpanem, z którym zwykł wygrywać chociażby na Mistrzostwach Europy.
Pogorzelec raczej nie ma szans, Kłys ma średnie rozstawienie, ale liczę ostro na Urszulę i Wojnarowicza, których zresztą znam. Trzymajcie kciuki.

No i siatkarze ładnie wczoraj poszli w tych koszulkach, jak z pomocy dla powodzian.

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Ja tam skomentuje to, co mnie szczegolnie zainteresowalo.

Storl byl dobry, ale Majewski lepszy i udowodnil, ze jest kozakiem w kuli. Za 4 lata bedzie jeszcze na chodzie i moze uda mu sie 3xZ. Hoffa i Cantwell mnie zawiedli - myslalem, ze sie bardziej zbliza do zlota.

Niestety nie obejrzalem wystepu Zielinskiego, jesli ktos podeslalby mi mi jakas droga caly konkurs to bede bardzo wdzieczny. Bardzo lubie ciezary, w koncu kiedys troche tez dla zabawy dzwigalem. xD

Tych pan, ktore zdobyly braz niestety nie znam, ale i tak bardzo sie ciesze z ich medalu, tym bardziej ze bardzo mocno o niego powalczyly. Niestety szkoda mi dwoch wioslarskich czworek meskich, ktore zostaly bez medalu. No ale tak bywa. Aha, no i szkoda Fajdka, bo widac, ze ma chlopak papiery na rzucanie mlotem.

Obejrzalem za to cale 2 grupy kat. do 95. Ladnie zaprezentowal sie drugi Zielinski, medalu nie bylo ale czego sie spodziewac po grupie B. Moze jednak zaskoczyc w przyszlosci. Walka w czolowce byla swietna, a to co pokazal Ilja Ilin to byl jakis kosmos. No i Kolecki rekordu juz nie ma. ;p Na razie to Ilin jest zawodnikiem nr1 tych igrzysk.

Szkoda ze zaden Amerykanin nie wygral setki, bo te parchate Jamajczyki mnie denerwuja.

Ogladalem ciezary kat. +75 kobit. Swietny poziom, rekord swiata w rwaniu Rosjanki i jej prowadzenie, a potem rekordy w podrzucie i dwuboju Chinki i jej ostateczna wygrana. Ladnie zaprezentowala sie Ormianka z brazowym medalem. Do tego 87 kg i fajna laska nawet.

Ogladalem final mlota, a tam niezle sie prezentowal Sloweniec, ale Pars byl dzisiaj bardzo mocny i to on wygral. W sumie zasluzenie, bo to tez duze nazwisko w mlocie. Beka z zaplatanego mlotu Kozmusa. Anglicy to straszne nieogary.

Strasznie zawiodl Dolega - mistrz swiata i spalil 3 proby na 190kg. Nie dosc ze faworyt to i zawodnik niemlody, a polegl w taki sposob. Takie braki techniczne by palic 3 proby to moze miec 18 latek. Milo zaskoczyl mnie Bonk. Gdyby nie szarzowal w podrzucie to mialby zloto, ale i tak fajnie, bo to jego najwiekszy sukces w karierze. Z podrzutem mial problemy, ale za to rwanie spokojnie i dobre technicznie - podobal mi sie jego wystep. A byla naprawde realna szansa na zloto i srebro w tej kategorii.

Czekalem na walke Janikowskiego, ale sie nie doczekalem, bo przelaczalem na inne. Realizator w BBC to jakis tluk, miala byc walka o medale, a on pokazal jakies repasaze. Nie znaja sie na powaznym sporcie. Obejrzalem tylko minifilmik na YT, z ktorego wynika, ze rzucil Francuzem jak szmata a potem w oryginalny sposob podziekowal trenerowi. Z komentarzy wynika, ze to byl swietny pokaz zapasow z jego stronu. Intuicja podowiada mi, ze moge tym komentarzom zaufac.

Lol z siatkarzy.

Szkoda siatkarzy plazowych, bo cale trybuny byly za tymi cwaniaczkami z Brazylii. Ale mogli sie nie bawic w ostatnim secie, kiedy mieli prowadzenie.

Ladnie pobiegl ten gosc z Grenady. Na moje oko, to gdyby chcial to by pobil rekord na 400.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.815
Plusy: 64
Janikowski wziął czarnego z parteru i rzucił. W sumie nie wiem, co w tych zapasach oglądać, skoro cała walka rozstrzygnięta została w tym jednym ataku, a przez całą resztę nic. Dobre i te brązowe medale.

Majewski dobry gość, co prawda występu nie oglądałem, ale z facjaty i zachowania przypomina mi kolegę z roku.

Al Ed Upek napisał(a):
Szkoda ze zaden Amerykanin nie wygral setki, bo te parchate Jamajczyki mnie denerwuja.
Dzisiaj wymyśliłem, że czarni powinni mieć osobną kategorię.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Nieglupie, wtedy bysmy mogli dotluc po jakims medalu w sprintach i sztafetach.

Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Dni na forum: 3.478
Plusy: 3
Olimpiada to czteroletni okres przygotowań do zawodów. Nazwa zawodów to igrzyska (olimpijskie). Poprawcie w temacie, żeby nie było błędnie.

W ogóle nie oglądam. Zdecydowanie wolę zimowe igrzyska.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"aoi mikazuki noboru (kaze wa aka o matotte)"

Obraz
kirin.pl

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Bo na zimowych nie ryzykuje sie tego, ze jakis poloczek zdobedzie medal?

Dzisiaj final w dysku i nie powiem, ale mam duze nadzieje i oczekiwania, tym bardziej ze wczoraj byla tak naprawde posucha.

Obraz
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 2.095
Zimowe lepsze, bo jest hokej.

Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
clio napisał(a):
Olimpiada to czteroletni okres przygotowań do zawodów. Nazwa zawodów to igrzyska (olimpijskie). Poprawcie w temacie, żeby nie było błędnie.
Olimpiada:
«międzynarodowe zawody sportowe organizowane co cztery lata przez różne państwa»

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Dni na forum: 4.494
Plusy: 6
Pan Dołęga, który pochodzi z mojego miasta niestety nie dał rady. I dość konkretnie po sobie pojechał: "Nie nadaję się do podnoszenia ciężarów"

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz

Obraz
Strony: 1, 2, 3  następna

Forum DB Nao » Różne » Rozrywka, Hobby » Sport » Olimpiada w Londynie 2012
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump