Forum Dragon Ball Nao

» Zeswataj forumowiczów

Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.843
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jadąc do pracy naszła mnie myśl na stworzenie nowej zabawy na forum. Z racji tego, że Biorę nie biorę cieszy się dość dużym powodzeniem, postanowiłem stworzyć zabawę o podobnej tematyce. Mianowicie napiszcie zestawienie dwóch forumowiczów (przeciwnej lub jeżeli musicie tej samej płci), którzy według was stworzyli by ciekawą parę. Starajcie się argumentować w kilku zdaniach dlaczego waszym zdaniem te osoby mogłyby stworzyć związek. Pamiętajcie, że jest to zabawa i do każdego swatania podchodzimy z przymrużeniem oka, zatem zaczynajmy

Będę zatem pierwszy:

Hayato - Byczka

Ostatnio między nimi coś iskrzy, a lukier, cukier i słodycze wylewają się z shoutboxa. Hayato lubi każde zdjęcie Byczej, Bycza uwielbia jego statusy na FB. Dodatkowo widać, że nieźle się rozumieją. Hayato jest w pewien sposób trochę rozczarowany światem, ale Byczusia mogłaby dodać mu odrobiny radości swoim dosyć optymistycznym podejściem do świata. Ciekawa mieszanka by z tego wyszła

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.859
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Zauważyłem prócz tej coś w rodzaju wzajemnej sympatii na forum Nao, jest nieco więcej ostatnio... Może oni się rozumieją itd. ale pozostaje kwestia wieku a tak na dobrą sprawę w realu nie mają szans (nie mieliby) co innego forum, góra jakiś niewielki romans XD albo dobre koleżeństwo. Myślę, że ten rodzaj zabawy się nie przyjmie ze względu na ogólną nieśmiałość, ktoś by musiał nie wiem ośmielić wszystkich XD

Moja propozycja, może siebie Gonardino - Drakan
Opinie i ew. charakterystykę nie napiszę, proszę o obiektywizm XD
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.920
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Gonardino - clio
clio
jest spokojna i opanowana o anielskiej cierpliwości, wszystkie te cechy moim zdaniem potrzebne są do tego, by wytrzymać z osobą pokroju Gonardino, wprowadzałaby go w dorosłe życie i może byłaby bodźcem do dojrzalszego myślenia, on zaś doładowałby jej życie wesołym charakterem, przy tym sprawdza się powiedzenie: "lepszy rydz niż nic", co zresztą łączyłoby obie te persony.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.839
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Też mi się podoba para Hayato-Byczusia Hayato ma się za staruszka, natomiast od Byczusi bije dziecięca niewinność (nie licząc paru niegrzecznych fotek ;p), więc myślę, że fajnie by się to zrównoważyło

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.974
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Kaio i Focus

Oboje ze sobą trochę na żarty flirtują, a przynajmniej takie odnoszę wrażenia. Są w podobnym wieku, oboje są raczej bezkonfliktowi. Kiedy wymieniają się słówkami na SB, widać, że dobrze się dogadują, czasami wygląda to aż za dobrze xD Myślę, że mogliby spróbować stworzyć związek, w dodatku mieszkają blisko siebie

Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.672
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Bez wątpienia Bycza i Hay to para nr 1 naszego forum, ale są i inne ciekawe hipotetyczne związki, które miałyby rację bytu i jednym z nich jest Drakanka z Frankiem.
Zawsze uważałam, że pasowaliby do siebie. Dlaczego? Otóż Franqey sprawia wrażenie osoby, która szybko nudzi się schematami. Nie dla niego kochająca żonka, czekająca z ciepłym obiadkiem, wybaczająca i współczująca. On potrzebuje kobiety z silnym charakterem, która * go, gdy trzeba i postawi do pionu. Taką, która postawi sprawę jasno- nie pasuje Ci? To won! Tylko przy takiej musiałby się starać i zabiegać o związek. Drakanka taką kobietą z pewnością jest, w dodatku Franek nigdy nie ukrywał, że jest ona bardzo w jego typie ;p
Z Asią sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, bo czar naszego forumowego alkoholika nie do końca na nią działa, ale gdyby postanowiła spróbować dać temu szansę, to z pewnością by się nie zawiodła, bo jak każda inteligentna kobieta nie chce mieć w domu ciepłokluchowatego melepety usadowionego pod jej pantoflem, ale mężczyznę, z którym może porozmawiać na każdy temat i który sprzeciwi jej się gdy trzeba i sypnie jakimś złośliwym żarcikiem.

Oddałabym wiele, żeby zobaczyć jak ta dwójka się kłóci. Nie potrafię zdecydować, kto mógłby wygrać walkę na argumenty okraszoną niewybrednymi i zajadłymi uwagami : )

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.829
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Mateusz- Gociak
Obaj sie bardzo lubia i ostatnio sporo tej sympatii ich widac w SB

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Zeswataj forumowiczów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook