Forum Dragon Ball Nao

» Prośba o pomoc w ustaleniu tytułu

Czuczu
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.258
Posty: 5
Witam!

Mam problem,nie mogę sobie przypomnieć tytułu filmu w którym głównym bohaterem jest niewidomy mężczyzna.
W wypadku samochodowym ginie jego żona i córka a on zapisuje swoje myśli w notesie
po czym to wszytsko o czym pisze,zaczyna dziać się w jego życiu.
Co ciekawe,czasem bohaterkami filmu jest córka i matka którym zginął ojciec/mąż,w tym samym wypadku.
Nie wiadomo kto umarł a kto przeżył naprawdę.

Pamiętam motyw z cmentarzem gdzie ojciec ze służącą przynieśli meble z domu,jakaś mała dziewczynka prowadziła pociąg z duszami zmarłych...
Początek filmu to scena z jakąś dziewczyną na dachu szkoły,stoi na skraju,obok niej zapisany notes
próbuje skoczyć...film kończy się tą samą sceną( o ile dobrze pamiętam).
Dziewczyna (chyba)nie skacze ponieważ cały film jest jakby jej wizją co by było gdyby się zabiła.
Czuczu
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.258
Posty: 5
PS.Coś mi się przypomniało,nie wiem czy ten motyw nie jest z innego filmu ale chodzi mi po głowie scenka z białym psem.
Mały biały pies który był duchem córki,odwiedził swój dom...coś w tym stylu.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.159
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Podejrzewam, że to może być jakaś niskobudżetówka z wora o nazwie "dramy", bo nic mi ten opis nie mówi.

Możesz też napisać, gdzie go oglądałeś, jak go nabyłeś.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Czuczu
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.258
Posty: 5
Obejrzałem go w internecie kilka lat temu.
Niskobudżetowy?Nie sądzę,efekty specjalne były całkiem przyzwoite,nie było ich dużo ale były ok.
Scenka gdy rodzina kłóci się z jakimś...aniołem/kobietą,w rękach trzymają księgę w której jest zapisany czas ich życia,księga nagle olatuje...ojciec postanawia że pozostanie martwy aby ocalić zycie córki...aha,ten biały pies to była jego dusza.
Odwiedził żonę i córkę jako mały biały pies.

Film znajdował się w rubryce"podobne"razem z filmem Wizje i Detektyw Nocnych Koszmarów.
Myślałem że aktorzy ci sami i jakoś dojdę do tego którego szukam ale niestety.

Aktor grający niewidomego ojca był bardzo podobny do Satoru Jitsunashi i Shinya Tsukamoto.
* zaloguj się, aby zobaczyć link *


Hm,to może zróbmy tak:
Wymieńcie wszystkie tytuły jakie znacie,filmów azjatyckich
w których fabuła dotyczy trzech osób
męża,żony i córki,oraz wypadku samochodowego.

1-Wizje.
Co dalej?
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Prośba o pomoc w ustaleniu tytułu
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook