Forum Dragon Ball Nao

» Sleeping Dogs

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.889
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=6MBFOidzHOo

Jest to dawniejszy True Crime: Hongkong, jednak jak wiemy pracę zostały wstrzymane, ale projekt przejęła Square Enix i tak oto powstał Sleeping Dogs, gra opowiada losy oficera policji San Francisco - Wei Shen'a, który zostaje zesłany do Hongkongu, w celu pomocy ujęcia tamtejszych grubych ryb z gangu Triady. Wei ma za zadanie do nich przeniknąć.

Jest to typowy klon GTA, tyle, że w Azji, co mnie w sumie cieszy bo jest to miła odmiana klimatyczna. Sama mapa miasta jest mała i porusza sie na niej mało ludzi, co w Hongkongu na codzień jest mało realne . Jednak przejażdżka nocą w strugach deszczu po North Point i wizyta na nocnym targu robią piorunujące wrażenie.

Gra jest nastawiona na sztuki walki, gdyż przeważnie walczymy wręcz i wygląda całkiem przyzwoicie chociaż jakby zerznięte zdeczka z Batmana. Ciosów i innych tajnik uczymy się u mistrzów Kung-fu. O ile walka wręcz jest miodna, to strzelanie wyszło twórcom całkiem słabo, tak samo jak jazda pojazdem.

Ale ogólnie dobra gra z ciekawą fabuła, Pani Chu, która zrobiła gulasz z dwóch gości rządzi

Grał ktoś?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.843
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ja grałem i jestem zafascynowany tą grą. Uważam, że jest dużo lepsza niż GTA (być może głównie dlatego, że klimat jest żywcem wzięty z azjatyckiego kina akcji). Całość przypomina jeden wielki film Johna Woo - bardzo fajnie dopracowany system walki, przeskakiwanie z motoru/samochodu na drugi, dużo strzelaniny i ciekawa fabuła. Podoba mi się bardzo motyw dobra i zła, które targa głównym bohaterem. Ciekawie dopracowali system nauki ciosów (Dim Mak rządzi xD) oraz ulepszeń wynikających z doświadczenia postaci. Nie podobał mi się na początku model jazdy pojazdem, ale szło się przyzwyczaić. Misję poboczne lubią się powtarzać, nie mniej mają one za zadanie głównie nabijać respekt na dzielni, więc nie jest to poważnym błędem. Fajne auta i motory (mam już wszystkie ) i system walk ala Fight Club. Przeszkadza trochę, że nie można zmienić wygląd postaci poza strojami (które notabene również dodają do współczynników). Największy miód jednak to efekty - grafika na bardzo wysokim poziomie, fajny bullet time i przecudowne finishery (grzmotnięcie człowiekiem o głośnik jest arcyfajne po ciężkim dniu:P). Na oklaski zasługuję również soundtrack - jest po prostu niesamowicie klimatyczny i dopasowany do gry. Z ciekawszych rzeczy jakie jeszcze zauważyłem to mini gierki - karaoke rządzi! Grę obecnie przeszedłem w 100%. Brakuję mi jedynie ostatniego ulepszenia triady, które już nie zrobię z uwagi na zakończenie fabuły. Być może zagram od nowa, bo naprawdę warto.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.889
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Te podziemne kręgi to się ciska aż znikną z mapy w danej dzielnicy, czy wystarczy raz je przejść?

Dobre jest to, że kasa nie jest zwykłym dodatkiem do misji, a naprawdę się przydaję, gdy chcemy kupić lepsza brykę, ubrania a nawet wyposażenie do chaty w North Point (łóżko, ptaka i klimatyzacje).

Co do ubrań to klimatu nadaje również to, że na targu można kupić podrobione ciuchy i akcesoria marek użytych w grze, które są naturalnie odrobinę tańsze, czyli to z czego w realu słynie czarny rynek z Hongkongu

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.974
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ogarnę grę, jeżeli przeciętnie umiem angielski?

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.889
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Przecież jest polska wersja ; p

Ale chyba tak, w misji posługuje się tylko ze śłuchu, bo jak leje po mordzie albo jade to nie mam jak luknac na napisy.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Sleeping Dogs
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook