Forum Dragon Ball Nao

» [Horror] Graham Masterton ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.496
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Obraz

Myślę, że fanom horrorów lub poradników erotycznych tego pana przedstawiać nie trzeba.
Graham Masterton to brytyjski pisarz urodzony w 1946 roku, w Edynburgu. Po szkoleniu dziennikarskim wydawał magazyn dla mężczyzn 'Mayfair', objął też potem funkcję redaktora naczelnego w kilku innych magazynach. Autor oprócz horrorów i wspomnianych poradników regularnie pisuje dla rożnych magazynów np. 'Cosmopolitan' czy 'Men's Health'.

Horrory Mastertona charakteryzują się dużą dawką brutalności, wszelkiego rodzaju okropności, torturami i dość wulgarną erotyką. Pisarz umie doskonale budować akcję i ciągle zaskakiwać czytelników nowymi pomysłami, a co najważniejsze potrafi napisać historię mrożące krew w żyłach.

Oprócz horrorów Masterton napisał też kilka thrillerów, dość brutalnie obnażających ludzką naturę i jej słabości. Długo można by wymieniać wszystkie dzieła tego autora, ponieważ jest ich naprawdę dużo, chyba najbardziej znane to cykl 'Manitou', 'Zwierciadło piekieł' czy 'Wizerunek zła'.

Z pośród wielu książek Mastertona, które już przeczytałam, najbardziej lubię horror 'Zaklęci', bardzo ciekawe są też 'Rytuał', ' Kandydat z piekła' czy wspomniane już powyżej 'Zwierciadło piekieł'. Jeżeli chodzi o thrillery, bardzo interesujący jest 'Głód' dość szokująca i sugestywna wizja.

Mam nadzieję, że oprócz osób lubiących Kinga znajdzie się tu paru fanów tego pana i napisze co myśli o jego książkach
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Horror] Graham Masterton
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook