Forum Dragon Ball Nao

» Którą pigułkę wybierasz

Strony: 1, 2  
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.850
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Obraz

Zabawa polega na, wybraniu max. 2 pigułek, takich według was najbardziej odpowiednich, niż same "poczucie władzy" (posiadanie władzy). I krótki opis dlaczego, gdzie, jak, po co i na co XD
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.834
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Żółta i różowa

Żółta ponieważ chciałbym pewnych ludzi móc zrozumieć. Różowa? Tutaj miałem dylemat między nią a zieloną. Chciałbym móc latać. Zielona pozwala mi na przebycie 300 km w ciągu dnia, różowa pozwala przybrać formę ptaka na łącznie 4 h. Ptaki potrafią latać i po 90 km na h, wniosek przebyłbym więcej:P

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Różowa i zielona. Fajnie byłoby móc przybierać dowolny kształt, zwierzę czy człowieka- ciekawe to by było. No i do tego latanie fajna rzecz, o tym marzyłam za dzieciaka i czasem nadal o tym marzę . Wiem,że to nierealne,ale cóż.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.251
Skąd: ふざけた時代
Byczusia napisał(a):
No i do tego latanie fajna rzecz, o tym marzyłam za dzieciaka i czasem nadal o tym marzę . Wiem,że to nierealne,ale cóż.
Jak się ma pieniądze, to wszystko jest możliwe.

Myślałem nad czerwoną, ale bez sensu w obecnym stanie rzeczy.

Różowa zdecydowanie, bo daje największe możliwości.
Druga nie wiem, chyba tylko żółta w miarę sensowna, bo jak Focus pisał, latanie załatwia już różowa, więc zielona odpada.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.663
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
W sumie to wybrałabym tylko zieloną, a drugą z przymusu na zasadzie eliminacji.

Zieloną, bo pragnienia latania nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć : )

Żółta jest bez sensu, raz że człowiek nie prowadzi wewnętrznego monologu, a operuje emocjami i obrazami, dwa, że to przesadzona interwencja w prywatność drugiego człowieka. Swoboda mysli jest jedną z niewielu, jaka nam pozostała.
Niebieskiej bym nie chciała, bo z góry określa mój czas życia.
Jeśli chodzi o pomarańczową, to nie kręcą mnie takie rzeczy.
Czerwona, jak już pisał Shounen w obecnych czasach jest zbyteczna.
Różowej też nie chce, bo bardzo dobrze czuję się w swojej skórze.
Szara to kpina, po co uczucie kogoś, kto został do tego przymuszony?

Zostaje mi więc czarna. Być może stanęłabym kiedyś przed poważnym dylematem życiowym i chciałabym sprawdzić, czy w razie złego biegu wydarzeń można coś naprawić.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.400
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Owy obrazek został kijowo przetłumaczony, dlatego wstawiłbym oryginalną wersję, która jest lepsza. Gdyż tłumacz postanowił co nieco pozmieniać, co zupełnie zmienia w niektórych przypadkach postać rzeczy, np. przy czarnej.
Obraz
Myślę, że wybrałbym różową. Po co mi zielona, skoro mogę zamienić się w siebie ze skrzydłami
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.488
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Żółta i różowa, bo dzięki nim zrealizowałabym parę moich marzeń.
Żółtą ponieważ zawsze byłam ciekawa jak myślą inni, nie chodzi nawet o to o czym myślą, tylko o sam sposób.

Kaio napisał(a):
Żółta jest bez sensu, raz że człowiek nie prowadzi wewnętrznego monologu, a operuje emocjami i obrazami
No nie wiem, ja często prowadzę taki monolog, im bardziej logiczną decyzje chcę podjąć tym dokładniej to robię, wiec myślę, że są i inni tacy ludzie.

Różową ponieważ jest kilka stworzeń, w które chciałbym się zamienić, a w realnym świecie nie istnieją.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.663
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Miyako napisał(a):
Kaio napisał(a):
Żółta jest bez sensu, raz że człowiek nie prowadzi wewnętrznego monologu, a operuje emocjami i obrazami
No nie wiem, ja często prowadzę taki monolog, im bardziej logiczną decyzje chcę podjąć tym dokładniej to robię, wiec myślę, że są i inni tacy ludzie.
Nigdy z nikim na ten temat nie rozmawiałam, ale wydawało mi się, że u wszystkich ten proces przebiega w podobny sposób. Ciekawe zagadnienie, będę teraz maltretowała wszystkich znajomych i pytała w jaki sposób myślą ;)

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.834
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Kaio napisał(a):
Miyako napisał(a):
Kaio napisał(a):
Żółta jest bez sensu, raz że człowiek nie prowadzi wewnętrznego monologu, a operuje emocjami i obrazami
No nie wiem, ja często prowadzę taki monolog, im bardziej logiczną decyzje chcę podjąć tym dokładniej to robię, wiec myślę, że są i inni tacy ludzie.
Nigdy z nikim na ten temat nie rozmawiałam, ale wydawało mi się, że u wszystkich ten proces przebiega w podobny sposób. Ciekawe zagadnienie, będę teraz maltretowała wszystkich znajomych i pytała w jaki sposób myślą
Szczerze powiedziawszy to ja mam identycznie jak Miyako. Z tego co się orientuję to dużo ludzi analizuję w myślach sytuację i właśnie tam często wyraża "emocje". Stąd mój wybór.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.251
Skąd: ふざけた時代
Ja też mam tak jak Miyako i Focus.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.886
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ja też się zgadzam z powyższymi, nie mam pojęcia, na jakiej podstawie Kaio stwierdziła, że człowiek nie prowadzi wewnętrznego monologu, skoro od dawna jest to stwierdzone naukowo. Jeśli założyć, że ktoś wychowałby się z zupełnym odosobnieniu i nigdy nie nauczył żadnej mowy, to ta osoba miałaby zupełnie upośledzone myślenie, jeśli w ogóle byłaby zdolna do myślenia. Wystarczy zwrócić uwagę na to, jak niedosłuch osłabia myślenie.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.663
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Na tej podstawie, że tak to wygląda u mnie i nie przypuszczałam, że u innych wygląda to inaczej.
Naprawdę cały dzień chodzicie i do siebie nawijacie?
Gdyby ktoś posiadł żółtą tabletkę, niczego by się ode mnie nie dowiedział, ponieważ nie nazywam w myślach rzeczy. Kiedy przykładowo jestem głodna, nie mówię do samej siebie, że tak jest, tylko odczuwam to obrazami, kolorami. Ciężko mi to wytłumaczyć, ale mam tak ze wszystkim, moje odczucia, to kocioł przesuwających się obrazów nacechowanych emocjami, barwami i dźwiękami. Jedyną sytuacją, kiedy artykułuję myśli jest czytanie fachowego, trudnego tekstu, nad którym muszę się mocno skupić i nucenie w głowie piosenki.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.251
Skąd: ふざけた時代
Kiedy masz odpowiedzieć komuś na pytanie, to nie układasz w myślach odpowiedzi, tylko od razu mówisz/piszesz?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.663
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Kiedy ktoś pyta mnie, czy mam wydrukowane seminarki z jakiegoś przedmiotu, to nie układam sobie w głowie odpowiedzi typu ,,Tak, mam, ale tylko te z drugiego semestru.'' -tak przykładowo. Taka rozmowa by trwała i trwała, gdyby każdy artukułował swoje odpowiedzi. U mnie wygląda to tak, że widzę oczami wyobraźni konkretną teczkę z papierzyskami, w których te seminarki są i odpowiadam zgodnie z prawdą, no chyba, że kogoś nie lubię, to wtedy się z nią minę, bo nie będę gadzinie pożyczać ;p

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.850
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Czemu taka jesteś Kaio ? Monolog wewnętrzny nie zadziałał, tylko oczy wyobraźni ?
P.s. A mi byś pożyczyła XD
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.663
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Mam tak od zawsze i nie widzę w tym nic dziwnego. Zapewne Wasz mechanizm myślenia często przypomina mój, tylko sobie tego dotychczas nie uświadomiliście, bo kto by się zastanawiał nad zastanawianiem się? ; )
Pożyczyłabym, jestem do Ciebie przyjaźnie nastawiona mimo tego, że mnie czasem irytujesz ;p

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.850
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Super Oczy wyobraźni...coś w tym jest bo tak mam czasami, ni stąd ni zowąd przypomina mi coś o czym nie myślę i myślę, wyobrażając to sobie.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.251
Skąd: ふざけた時代
Np. czytasz post Gordona i nie myślisz sobie "ale plecie farmazony", tylko obrazujesz sobie ten fakt jak jakieś kalambury? ;o

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.663
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Shounen napisał(a):
Np. czytasz post Gordona i nie myślisz sobie "ale plecie farmazony", tylko obrazujesz sobie ten fakt jak jakieś kalambury? ;o
Coś w tym stylu ;P gdy napisze coś głupiego, odczuwam zmęczenie, zniechęcenie. Rany, to się czuje, po co to nazywać ? : )

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.965
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Lol, Kaio jest dziwna xD Nie dumasz czasem: co powinnam zrobić, co mu napisać, gdzie to ostatnio położyłam?

http://animegakure.dbnao.net/manga/54-54 Poczytaj tę mangę xD

Ja chciałbym pigułkę z możliwością zmiany w zwierzę, a także pigułkę, dzięki której widzę przyszłość do 5 lat w przód.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Którą pigułkę wybierasz
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook