Forum Dragon Ball Nao

» Autobiografia

Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 29
Dni na forum: 2.511
Plusy: 11
Posty: 833
Skąd: Warszawa
Jakie macie zdanie na temat ludzi opisujących swoje życie w taki sposób. Uważacie to za rodzaj samouwielbienia czy chęć przekazania wiedzy, która uczyniła kogoś wyjątkowym/znanym. Wolicie czytać autobiografie czy biografie i które są dla Was lepszym źródłem wiedzy o danym człowieku?

Zapraszam do dyskusji.

Obraz
沒有什麼
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 33
Dni na forum: 2.873
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Autobiografią to się chyba lansuje, a tym drugim chyba też, jak cię docenią oczywiście. Pytanie czy jesteś wartościowym człowiekiem i czy twoje życie ma coś do przesłania wartościowego.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 29
Dni na forum: 4.278
Plusy: 10
Posty: 5.068
Skąd: Włocławek
Nie mam żadnego zdanie. Chcą coś napisać, przekazać coś komuś albo poucinać jakieś tam spekulacje. Pewnie każdy liczy się z tym, że na tym zarobi i znacznie więcej niż połowa nie pisze jej samodzielnie.

Ja autobiografii nie czytam, bo to słowow wywołuje we mnie reakcję obronną. Kojarzy mi się ono z jakimiś lewackimi przygłupami, którzy rzekomo liznęli życia i myśli politycznej na studiach w jakimś UW, London School of Economics albo u Schollów w Monachium, pozgarniali jakieś nagrody Komisji Europejskiej, Noble i inne gówna i potem próbują wmawiać ludziom, jak to ich wolne umysły były prześladowane przez skrajnie konserwatywne oraz homo, kseno, ateo i *kto* wie czego jeszcze fobiczne sąsiedztwa.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Autobiografia
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2018 DB Nao
Facebook