Forum Dragon Ball Nao

» Mirai Nikki

Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Co sądzicie o tym anime? Oglądał ktoś? ;]

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Oglądałem, ale to dziwna seria. Z jednej strony przyjemnie się ogląda, a z drugiej gniotowata. Spory wpływ na to ma główny bohater mazgaj, Yuno natomiast jest z jednej strony fajna, a z drugiej też irytująca. Początek serii i sam pomysł mi się podobały (Bóg, dzienniki, gra), a zakończenie odwrotnie, zbyt wymyślne według mnie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.853
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Mnie najbardziej pociąga, czy interesuje Yuno Gasai niż same pamiętniki przyszłości i ta gra. Według mnie mogła Yuno już na samym początku wyjaśnić Yukiemu kim są te trupy, bo biedny chłopak....

http://www.youtube.com/watch?feature=endscre ... bmJg0&NR=1

[ Dodano: 10.11.2012, 15:02 (po 20 godzinach 31 minutach) ]
Zakończyło się tak jak chciał Yukii, z małym wyjątkiem. W trzecim świecie nie jest z Yuno, a ta ma za to kochającą rodzinkę. Wszystko dzięki interwencji Yukiego w trzecim świecie. No i on został Bogiem drugiego świata, i chyba Yuno pierszym nie pozostała ? bo zginęła, a Bóg może być jeden. Trochę pokręcona historia, ale warta obejrzenia.

Shounen sam jesteś gniotem, gdybyś nie był takim jakim jesteś, to byś tak nie powiedział XD Yuno jest po prostu trochę zagubiona/chaotyczna i głupia, jednak mi się widzi.

[ Dodano: 10.11.2012, 15:59 (po 21 godzinach 29 minutach) ]
Najbardziej zapamiętał mi się ep.5 kiedy Sixth przez głośniki zapowiedziała, że Yuno zostanie zbiorowo i bezapelacyjnie zgwałcona ze skutkiem natychmiastowym. Żądania Yuno, że tylko Yukiteru może być jej pierwszym, pozostały nierozpatrzone. Yukki, jak na prawdziwego bohatera shōnena przystało, musiał wejść w paszczę lwa. I tu nie zawiódł oczekiwań Tsubaki, miał jednak ze sobą coś więcej niż tylko wunderwaffe.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.853
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Jedno nie daje mi spokoju, w końcówce serii która pokazuje Happy End w trzecim wymiarze wszystkich użytkowników, Yuno ma na komórce bryloczek w postaci tej Muru muru z 1 na czole (ona w formie bryloczka). Rozumiem, że Yuno ta jest z 3 wymiaru, natomiast ta z pierwszego zginęła, zostawiając Muru muru tak dla ścisłości. Yuki został bogiem 2 wymiaru, a trzeciego jest Dus, to też niezrozumiałe ale ok. W takim razie pierwszy został zniszczony chyba. Pytanie... czy dzięki temu powstanie druga seria XD ? Pamiętam to dzięk niej, powstało te zamieszanie z Yukim, więc kto wie ?!
http://www.youtube.com/watch?v=aFSIR_kGjIM&feature=relmfu

[ Dodano: 10.11.2012, 23:47 (po 10 minutach) ]
Widocznie będzie, ale nie druga seria tylko w innym stylu. Możliwe, że akcja będzie odbywać się po zakończeniu 1 serii z tym, że to teraz Yuki narobi zamieszanie XD bo się mu nudzi, zresztą sam o tym wspomina.
http://www.filmweb.pl/serial/Mirai+Nikki+-+A ... 012-652014

*Kurde*, zrobią z tego dramę To im nie wyjdzie.

[ Dodano: 11.11.2012, 19:58 (po 20 godzinach 22 minutach) ]
http://www.youtube.com/watch?v=WF0soBIMfrc&feature=related
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.490
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Obejrzał dzisiaj kilka epizodów tej serii i na tym zakończę. Jak dla mnie jest zbyt nudna i romantyczna. Zaciekawiała mnie tylko postać Minene. Początek już dał mi do zrozumienia, że przeżycie intelektualne to raczej nie będzie. Nie podobało mi się, że od razu wyłożono ''kawę na ławę'' i podano zasady gry. Gdyby główny bohater był jeszcze bardziej rozgarnięty...ale oglądanie takiej ofiary losu jest po prostu nie do zniesienia jak dla mnie. Nie podoba mi się też takie pokazanie świata jak w tym anime. Nie musi być realistycznie, bo to anime w końcu, ale np. wybuchają bomby a po klasach widać tylko kurz i zero krwi albo Yukiteru upada na gruz nie robiąc sobie nawet zadrapania, no proszę...
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.853
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Co pwiecie o openingu i endingu tego anime ? Muzyka jak dla mnie w pytkę i piosenka też.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.490
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Ending mi się średnio podoba, natomiast opening jest bardzo dobry, dawno nie słyszałam kogoś ze sceny gotyckiej w anime a piosenka Yōsei Teikoku jest naprawdę niezła.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.853
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Video openingu pierwszego jak dla mnie jest najlepsze wraz z piosenką, ale tylko chodzi o wideo XD natomiast drugi opening, średnio, tylko piosenka zachęca Ending tylko pierwszy ze względu na wideo i piosenkę.
Ps. Stwierdziłem że oprócz [ ort! ] Yuno, widzi mi się ta mała murumu i trochę dziewiątka i szóstka oraz chyba siódmy jak się nie mylę, co jest w parze z taką laską.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.853
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.823
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Anime mi się spodobało. Bardzo ciekawy pomysł, niestety ogromny minus- główny bohater- ciamajda, nudziarz, zero charakteru. Ciągle musi być chroniony rzez Yuno- bo w końcu nie dałby sobie rady sobie z niczym. Akcja całkiem była ciekawa, ale i tak zakończenie przewidywalne, choć wielu rzeczy bym nie przewidziała
choćby tego, że Yuno zabiła siebie w innym świecie i została bogiem w innym świecie
Za plus jej ciekawa kreacja- taka yandere- słodka psychopatka i jedna z ciekawszych postaci tej serii. A i pozostałe postacie też nie budziły we mnie zastrzeżeń.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Mirai Nikki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook