Forum Dragon Ball Nao

» [J-rock] MEJIBRAY

Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.492
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Obraz

Skład zespołu:

V: Tsuzuku 綴 (ex-DIS—>VanessA(元規-Genki-)
G: MiA (ex-Valcuria—>フルリレロ(flurrirero)—> なるど(marunarudo)—>TOON-FACTORY(夢叶/yuno)
B: Koichi 恋一(koichi) (ex-マイフレ(maifure)—>ミミック(mimiQ)—>VanessA)
D: meto メト
byli członkowie: ippu [drugi gitarzysta]

Dyskografia:
Albumy
[02.05.2012] Emotional【KARMA】
Single
[03.10.2012] EMILY
[05.09.2012] Sadisgate
[31.08.2012] Toroshina (Live Release)
[04.07.2012] Slivers.exe (2nd Press)
[07.03.2012] サバト (Sabato)
[07.12.2011] Slivers.exe
[24.08.2011] KILLING ME
[01.07.2011] カルマ-瓦礫のマンティコーラース (Karma -Gareki no Mantichoras-)

Oficjalna strona: http://www.mejibray.com

MEJIBRAY powstało w czerwcu 2011 roku jako solowy projekt wokalisty VanessA Genki-ego, po jej rozpadzie. Początkowo wokalista występował z supportem, jednakże niedługo po pierwszym koncercie wspomagający go skład uzyskał status oficjalnych członków zespołu. Wraz z Tsuzuku w zespole grają obecnie, jego kolega z VanessA czyli Koichi, MiA (kiedyś pod pseudonimem yuno) z TOON-FACTORY, który to udzielał się na scenie oshare kei i meto, który to nie był związany dotychczas z żadnym zespołem. Co do ippu, to odszedł on z zespołu jeszcze w 2011 z osobistych powodów.

MEJIBRAY to zespół wykonujący dość mocną muzykę. Uwagę na pewno zwraca bardzo wyrazisty wokal Tsuzuku, który nie tylko ma świetny growling ale czasem wydobywa z gardła naprawdę bardzo dziwne dźwięki. Po Mii można by się spodziewać oshare'owego brzmienia, jednak nic bardziej mylnego. MiA to niesamowity gitarzysta, wykonujący genialne solówki, które obok oshare nie leżały. Charakteru muzyce wykonywanej przez MEJIBRAY nadaje także dokładna perkusja meto i wyrazisty bas Koichi'ego.

Osobiście najbardziej cenię ich singiel 'Slivers.exe', jak dla mnie to krążek pełen hitów, szczególnie 'Kore Wo Izon To Yobu Nara' i 'Baby Crassing', pokazują jak dobre riff tworzy MiA. MEJIBRAY to zespół bardzo równy, nie zmienia drastycznie brzmienia co album, ale stale doskonali już istniejące. Słuchałam wcześniej VanessA i widzę jak duże postępy zrobił Koichi oraz Tsuzuku. Jak na niecałe 1,5 roku działalności MEJIBRAY to bardzo aktywny i płodny skład.

Z nowinek: już 02.01.2013 roku zespół wyda kolejny singiel pt. 'Avalon' a następnie 06.02.2013 ukaże się 'DIE KUSSE' . O zespole jest ciągle mało informacji po angielsku, wiec wybaczcie jeżeli zobaczycie jakieś błędne informacje, cienko u mnie z japońskim.

Ktoś ich słucha, jakie macie na ich temat zdanie?
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [J-rock] MEJIBRAY
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook