Forum Dragon Ball Nao

» Zasiłki, zapomogi, becikowe ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Czy kiedy PO ustami Joanny Muchy krytykowała Szydło za to, że obiecała 500 na nie każde pierwsze dziecko i że PO da na serio na każde to przychylałeś się do propozycji PO czy do propozycji PiS? Z perspektywny czasu, która partia wówczas proponowała mniej irracjonalną i nieodpowiedzialną politykę socjalną?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ponawiam pytanie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
Czy kiedy PO ustami Joanny Muchy krytykowała Szydło za to, że obiecała 500 na nie każde pierwsze dziecko i że PO da na serio na każde to przychylałeś się do propozycji PO czy do propozycji PiS?
Do zadnej. Polski na to po prostu nie stac. Gdyby PO zaczelo szastac publicznymi pieniedzmi jak to teraz robi PiS, tez mielibysmy powazny problem.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
1. Jakieś dowody na to stanowisko z przeszłości?
2. Po czym wnosisz, że Polski nie stać?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
Jakieś dowody na to stanowisko z przeszłości?
skupmy sie na terazniejszosci i przyszlosci, a nie rozpamientywaniu tego co bylo.


Al Ed Upek napisał(a):
Po czym wnosisz, że Polski nie stać?
Deficyt budżetowy w 2020 r. wyniesie rekordowe w historii naszego kraju 109 mld zł wobec planowanego przed pandemią zerowego deficytu.

Drugi kwartał 2020 roku przyniósł potężny spadek produktu krajowego brutto Polski. Znaleźliśmy się w najgłębszej recesji od przynajmniej 25 lat.
Kwietniowy lockdown okupiony został gigantycznymi stratami ekonomicznymi. W efekcie w II kwartale 2020 roku realny (czyli już po uwzględnieniu wzrostu cen) produkt krajowy brutto Polski spadł o 8,9 proc. względem poprzedniego kwartału – poinformował Główny Urząd Statystyczny.

Inflacja bazowa, czyli taka po wyłączeniu najbardziej chwiejnych komponentów cen żywności i energii, w lipcu 2020 r. wyniosła nad Wisłą 4,3 proc., wobec 4,1 proc. miesiąc wcześniej - podał Narodowy Bank Polski. To oznacza, że wzrost cen jest najwyższy od 19 lat, a dokładnie od grudnia 2001 r.

Ministerstwo Finansów wyłożyło karty na stół. W przyszłym roku dług publiczny Polski ma wynieść historycznie wysoki poziom 64,7 proc. PKB, co według szacunków nominalnie oznacza przekroczenie magicznej bariery 1,5 biliona złotych.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Hayato napisał(a):
Gdyby PO zaczelo szastac publicznymi pieniedzmi jak to teraz robi PiS, tez mielibysmy powazny problem.
Na szczęście nie szasta i nie dopuściło do zwiększenia 500+ na 800+.


Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Ciekawe, że nikt nie wspomniał o zapomodze dla imigrantów zarobkowych zza wschodniej granicy.

Ed.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Shounen napisał(a):
PO wciąż dzielnie walczy z pisowskim rozdawnictwem.
Walczy, walczy, bo planują przyznać to ponoć najuboższym pracującym rodzicom, PiS zabierał wszystkim, i rodzicom i nie-rodzicom, ale dawał wszystkim rodzicom, ileż to porozrzucały te rozrzutniki. Dobre PO mniej rozrzuca.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
PauleczkaKubik
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 364
Posty: 6
Shounen napisał(a):
Hayato napisał(a):
Gdyby PO zaczelo szastac publicznymi pieniedzmi jak to teraz robi PiS, tez mielibysmy powazny problem.
Na szczęście nie szasta i nie dopuściło do zwiększenia 500+ na 800+.

Jak nie zwiększyło, jak zwiększyło ? Przecież jest 800+ ?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Forum DB Nao » » » » Zasiłki, zapomogi, becikowe
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook